…..že by se jednalo o biologickou válku, která může být způsobena buď vakcinací a nebo jsou to opět chemtraily, které údajně neexistují????

00:27

 

Ambulance

Ve Spojených státech začala epidemie nebezpečného a tajemného onemocnění

15554

Lékaři ve Spojených státech varovali před nárůstem výskytu akutní chabé myelitidy, což je vzácné onemocnění, které postihuje nervový systém u dětí a připomíná dětskou obrnu. V roce 2018 bylo hlášeno 127 případů, včetně již potvrzených diagnóz. Uvádí to časopis Science Alert.

Podle představitelů Centra pro kontrolu a prevenci nemocí zůstává příčina většiny případů nemoci stále nejasná, i přes snahu specialistů, kteří provádějí laboratorní i jiné testy.

Zvýšení počtu případů je zaznamenáváno od roku 2014 a vrcholné údaje se vyskytly v srpnu a září tohoto roku.Předpokládá se, že se onemocnění bude dále šířit. Dnes je registrováno ve 22 státech a nakažené jsou většinou děti do 18 let. Průměrný věk pacientů jsou čtyři roky.

tm komentuje: a není náhodou vyznačený text až příliš pichlavý do očí DĚTI 4 LET!!!!!

Doposud neexistují žádné speciální léky k léčbě akutní chabé myelitidy a vakcíny také chybí.

Onemocnění postihuje zadní část mozku a může vést k celoživotní paralýze. Jeho zdroje jsou stále neznámé a za možné příčiny lékaři považují viry, toxiny a genetické poruchy.

Zdroj (1)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.