Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

 • Nyní je důležité pro všechny uvědomění: Babiš versus Pavel
  Nyní je důležité pro všechny uvědomění: Babiš versus Pavel

  Nyní je důležité pro všechny uvědomění: Babiš versus Pavel

 • Technologie 5G je zbraňový systém, říká expert na zbraně Mark Steele
  Technologie 5G je zbraňový systém, říká expert na zbraně Mark Steele

  Technologie 5G je zbraňový systém, říká expert na zbraně Mark Steele

Vědecky dokázána souvislost mezi koronavirem a 5G

…..bylo by vynikající se zamyslet nad výsledky profesora, který se nebojí dokonce vydat knihu o souvislostech 5G a Coronaviru. Z Francie jsme dostali k publikaci výňatek z knihy, který je nejen pro čtenáře tadesca důležitým poznatkem, a proto všechny prosím o šíření kde můžete. Moc Vám děkujeme….

00:54

Proto by bylo dobré zajít i na úřady, které se stávají naproto ignorantními vůči sítím 5G a předložit jim následující článek k protestu za 5G

 

Prof. Dr. Konstantin Meyl z jeho nové knihy, „Potentialwirbel“, Teil 5

(Přeložil a technicky upravil  Prof. R—– N——- Université de Rennes 1, France)

8.6 Corona virus

Od roku 1996 se veřejně varuje před zdravotními riziky telekomunikačních systémů a je požadován patřičný výzkum [37]. V roce 1999 vyhlásil Spolkový úřad pro radiační ochranu výběrové řízení. Bohužel mou žádost v té době odmítl, údajně protože můj výzkumný ústav je „nevhodným místem“.

V roce 2001 nechala hlasovat komise pro radiační ochranu o nutnosti studií se skalárními vlnami. Zamítnuto. Zúčastnění lobbisté z odvětví mobilních telefonů a přidružení politici uspořádané hlasování opět těsně vyhráli. V důsledku toho již nebylo nadále nutné zabývat se problematikou skalárních vln. Frekvence byly pomalu a tiše zvýšeny z 3G na 4G na 5G. Nyní, když internet vyžaduje širokou škálu šířky frekvenčního pásma, vzniká ale problém související s elektrocitlivostí občanů, a evidentně máme první mrtvé. V případě Corona virusu stačí jen sledovat trajektorie úmrtí, a tak odhalit přinejmenším částečné příčiny současné krize.

[wp_ad_camp_2]

Nemoc vypukla v centru Číny, kde se nachází testovací centrála širokopásmového internetu 5G. Miliónové město Wuhan bylo jako první v karanténě. Následně byla karanténa vyhlášena na celém území Číny [38]. A podobně to dopadlo v Jižní Koreji [39]. Dále byly postiženy Irán [40] a Itálie [41]. Oba státy uzavřely proti vůli USA smlouvu s čínským dodavatelem.

Německo není zatím tak těžce postiženo. Ale věnujme pozornost Heinsbergu poblíž Aachenu, malému městečku s četnými mrtvými na počátku krize, kteří podlehli virusovém onemocnění během několika dnů. V době, kdy polovina všech s infekcí korony registrovaných v Německu byla zaznamenána právě tady [42]. Takže asi jeden nakazil ty druhé, ale proč zrovna v Heinsbergu? Heinsberg se totiž nachází severně od Cách na hranici s Holandskem. A tato země se může pochlubit tím, že má téměř kompletní pokrytí 5G. I když byla varována, během zkušebního provozu 5G, jim ptáci padali v letu k nohám mrtví. Ale zdá se, že se z toho nikdo nepoučil. Místo toho se nemoc nyní šíří a rozvíjí do globální pandemie. Číňané udělali v této situaci jedinou správnou věc. 5. března 2020 vypnuli širokopásmový signál ve Wuhanu. Počet denních úmrtí klesl z asi 1000 na 8 a méně během jednoho dne. 11. 03. 2020 navštívila čínská hlava státu město Wuhan a ukončila vyjímečný stav. A lidé slavili na oživených ulicích.

Scénář, dle kterého Číňané ospravedlnili své spontánní, oficiální kroky , jsme viděli v pátek 13.03.2020 na všech kanálech. Nicméně, grafika denních úmrtí v médiích nebyla již o den později k vidění, vše bylo odstraněno. A náhlý pokles úmrtí nikdo nevysvětlil. Pro všechny Číňany bylo jasné, že pozice kormidla se náhle změnila. Taiwan je jednou z mála zemí, které byly doposud ušetřeny. Číňané jim zakázali odhalit tajemství jejich úspěchu [43]. Získali totiž provizi evropského dodavatele, švédského koncernu Ericsson.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Poznámka překladatele:
Prof. Dr. Konstantin Meyl z německého Schwazwaldu je jedním z předních světových specialistů a pionýrů teorie elektro-magnetických skalárních vln, je také konstruktérem a prodejcem Teslových minipřistrojů SWD (scalar wave devices). Tyto lehce přenosné aparatury produkují slabé a modulovatelné skalární magnetické vlny. Jejich bezdrátový přenos umožňuje rostoucímu počtu interesovaných lékařů zjednodušit léčbu spojenou s vektorizovanou regenerací orgánů nemocných pacientů. Meylova teorie skalárních (t.j. longitudinálních) bezztrátově se šířících vln je rozšířením současně výhradně používané Hertzovy teorie transverzálních ztrátově se šířících vln.

[wp_ad_camp_2]

8.7 Budoucnost mobilních komunikačních technologií

Nesmíme přenechat nové technologie Číňanům samotným. Jsou to mistři světa v reprodukci. Poté co jsme vynalezli a představili novou techniku, Asiaté jsou často rychlejší a lepší než my. Pokud například víme, že vyšší frekvenci lze použít k dosažení vyšší šířky pásma v mobilních komunikacích a jsme v procesu testování, pak tuto technologii již všichni v Asii kupují, a to dokonce i bez testů. A to je právě ten velký problém. Když zástupce čínské společnosti mobilnímu průmyslu tvrdí, „jsme pravděpodobně nejlépe testovaný technologický park na světě,“ je těžké tomu uvěřit [44]. Pravděpodobně tím myslí velký pokus s obyvatelstvem, a taky to tak špatně dopadlo. Jinak tomu bylo na Taiwanu při rozšíření na 5G ver spolupráci se společností Ericsson. Zde se experimentovalo při 28 GHz, t.j. nad frekvencí vodní rezonance. Jejich volba, přeskočit frekvenční pásmo 2,4 GHz – 22,2 GHz, a naladit skokem na 28 GHz se zdá být bezproblémová. Nicméně, četné testy jsou stále nezbytné, než se takováto technika začne používat velkoplošně.

[wp_ad_camp_2]

Pamatujeme si: Mobilní telefonní průmysl měl své první zkušenosti s 2,4 GHz, při které dochází k první rezonanci (energetické absorpci) ve vodních krystalech. Proto déšť a sníh tenkrát vážně rušil příjem na dálku. Proto bylo také dohodnuto, jít k vyšším frekvencím, zvýšit počet stožárů a na oplátku snížit přenosový výkon. Dnes, pro uskutečnění výkonnějšího přenosu Internetu je nutná potřebná šířka pásma. To ale povede k přenosu nesčetných biologických frekvencí, způsobujících zdravotní problémy jak u lidí, tak i jiných živých bytostí.

Evropská směrnice EMF (elektromagnetické frekvence) z roku 2016 uvádí: „existují přesvědčivé důkazy” o tom, že dlouhodobá expozice určitým EMF je rizikovým faktorem pro onemocnění jako jsou některé druhy rakoviny, Alzheimerova choroba a mužská neplodnost. K běžným příznakům EHS (elektromagnetická přecitlivělost) patří bolesti hlavy, potíže se soustředěním, problémy se spánkem, deprese, nedostatek energie, únava a příznaky podobné chřipce“[38]. O smrti zatím není ani zmínka. Nemoci můžeme omezit pouze zákazem těchto frekvencí. Nikdo nemá právo hrát si na Boha, a vnucovat něco přírodě, co ona zná a valorizuje lépe.

Musíme přijít s úplně novou technikou. Navrhuji modulovat širokopásmové signály na nosné vlně ne jako digitální signály, ale jako analogové signály. Nosná vlna by měla mít bezpečnou frekvenci pod 1 GHz, aby se tak zabránilo nežádoucím biologickým jevům. Můžeme se přitom učit od přírody. Obraz není digitálně přenášen z levého horního do pravého dolního bodu, pixel po pixelu, nýbrž analogicky. A to jde mnohem rychleji. Nezbývá než doporučit mobilním operátorům: kde je vůle, tam je cesta.

Literatura:[37] Žurnál “Schwarzwälder Bote”: 9.2.1996 Vstup do nové oblasti fyziky, Přednáška a diskuze o
elektrosmogu; 28.2.1996, Redakce se zmiňuje: …To je všechno nesmysl….; 7.3.1996 Prof. Dr. K. Meyl: Nejdřive je zapotřebí vše změřit.[38]https://connectiv.events/wuhan-erste-provinz-mit-full-ranget-5G-cover-now-the-centre-of-deadly-virus/[39]https://www.fvw.de/destination/brennpunkt/corona-virus-zahl-der-infektionen-in-suedkorea steigt-wieder-206918[40] https://winfuture.de/news,114432.html[41] https://www.computerbase.de/2019-07/huawei-billion-investment-Italy-5G/[42] https://www.presseportal.de/pm/43172/4410526[43]https://www.ericsson.com/en/press-releases/2020/3/chunghwa-telecom-selects-ericsson-for-rapid-5G-build-out-in-Taiwan[44] https://www.computerbild.de/artikel/cb-News-Internet 5G-Ausbau-Deutschland-Huawei-
Spionage- 22952595.html
Mehr Information im Shop von www.k-meyl.de

 

[wp_ad_camp_2]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
16 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře