Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem
  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

  Melania si přeje, aby se Tucker Carlson stal v roce 2024 Trumpovým viceprezidentem

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Velké problémy po celé EU s rozvodnou sítí, počítačovou sítí a bateriemi nejen v počítačích

…..několikráte každý týden jsou hlášeny požáry elektroaut na dálnici, kdy lidé ani nestačí vystoupit z rychle hořícího vozu. Samozřejmě se události zametají pod koberec. Proč asi, že ano….

20:54

Jak jste si sami mohli všimnout, nejen náš web tadesco, ale i jiné mají časté výpadky a problémy. Dotaz jsem poslal také na našeho dopisovatele z Paříže, erika steinera, odborníka v přenosových technologiích, jestli nám může k tomu něco napsat. Opověď jsem dostal během krátké doby, ale na web je dávám až nyní, byl jsem mimo EU a nešlo se připojit na web….

A mimo jiné: Minulý týden v Německu na dálnici shořely v bílých plamenech  na nákladním voze dvě T auta….

Odpověď na moje dotazy najdete zde:

Milí Tomáši,

pred dvomi týždňami bol masívny elektronický útok na Holandsko, od tohto útoku sa odohralo niekoľko ďalších veľkých či malých výpadkov, nie len v Európe, ale aj v USA či cielený útok na elektrickú rozvodnú sieť vo Venezuele. Čo sa týka webov a aj dostupnosti aplikácii či webových služieb je to tiež zlé. Neviem či to nesúvisí aj z informáciami, ktoré som posielal naposledy ohľadne vyčerpávania batérii a ich veľkého prehrievania sa, ako aj nestability elektrickej prenosovej siete? (pre istotu posielam info viď nižšie).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Súčasné vlny tepla (pred pár týždňami sme mali skúšobný test) asi majú zapríčiniť nestabilitu siete elektrickej energie, lebo sa napríklad vypínajú elektrárne (vo Francúzsku dve jadrové) kvôli teplej vode, ktorá nedostatočne ochladzuje reaktory. S tým spojene nestability v prenose dát a dlhej odozvy na serveroch (niekedy až niekoľko hodín!) na prenos? Z takýchto dôvodov e-mail môže doraziť aj o niekoľko hodín po odoslaní! Moja skúsenosť 18 hodín! Rovnako aj aplikácie v telefóne majú oneskorenia do niekoľkých sekúnd až po minútu až dve! Viacnásobné zlyhanie overovania preddefinovaných účtov, kde je sa treba prihlásiť viac ráz než sa aplikácia spustí! Niektoré aplikácie aj po úspešnom prihlásení nepovolia prístup a je potrebné zariadenie reštartovať na nové prihlásenie!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nedarí sa mi zistiť či je to zámer alebo to ma celé niečo spoločné s tými energiami a baterkami, alebo proste ide o nácvik na celkový pád?!?

Výpadok, ako ma váš web má, ale viacero webov! Tu je jedna spoločná črta, že to sú alternatívne weby s veľmi veľkým rozsahom zverejňovaných a poskytovaných informácií a rovnako majú veľa čitateľov! Cele mi to prišlo, že blokovať musia hlavne takéto weby a rovnako komunikačné aplikácie, aby neprišlo k masívnemu preposielaniu informácií, ak by prišlo k spusteniu celkového pádu?!? Proste sa poučili z vývoja a dávajú si lepší pozor?! Čím dlhší čas po spustení nebudú ľudia informovaný, tým väčší rozsah a dosah budú mať následky, a o to ide predovšetkým!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Neviem či s tým nemá spoločné aj rušenie spojov vlakov a obmedzovanie dopravy z dôvodu vysokého tepla, aby ľudia zostali tam, kde sú a nemali možnosť sa presúvať?!? Lebo je to celé, tak nejako podivne v jednu chvíľku, všetko naraz a pred pár týždňami vyskúšané a overené?!?

Leto, prázdniny, dovolenky a ľudia po celom svete rozlietaný! To je inak dobrý východiskový bod na spustenie niečoho veľkého!?!

Erik Steiner

 

Predchádzajúci e-mail s informáciami:

Áno potvrdzujem, že kapacita akumulátorov sa vybíja veľmi rýchlo! Rovnako aj s týmto procesom je extrémne zahrievanie sa týchto akumulátorov! Pri práci musím vybrať baterku a ísť na priamo na elektrickú sieť alebo použiť externý ventilátor pod notebook!

Prístroje, ktoré majú vstavanú batériu sa samovoľne vypínajú kvôli prehriatiu baterky! Samozrejme sa skracuje ich operačná doba kvôli strate kapacity baretky!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Akoby niekto/niečo sťahoval energiu z bateriek?

To, že sa kazia/vybíjajú alebo vybuchujú elektro-autá sa nesmie písať, lebo by to naštrbilo informačné pole, ktoré má za cieľ zvýšiť popularitu týchto hračiek. Kto by chcel auto ktoré mu pod zadkom vybuchne? :-)

Zachytil som aj nejaké informácie z preťažovania sieti elektrickej prenosovej sústavy, kde prichádza k stavom pred kolapsom z dôvodu nadmerného odberu elektrickej energie v niektorých častiach siete bez zjavného logického dôvodu. Túto informáciu sledujem, keďže môže prísť v Európe v ktorom koľvek momente ku kaskádovému efektu a sieť skolabuje, keďže sa môže dostať do výkyvu na rôznych miestach. To by však znamenalo black out ako vyšitý!

 

Erik Steiner

[wp_ad_camp_2]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
12 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře