…..bestiality neuvěřitelného ražení se denně odehrávají v sousedním Německu. Díky MADAMME HITLER MERKELOVÉ, která je za vše zodpovědná, a dnes již prokazatelně, dochází k obohacení, které si tak sluníčkáři a vitači přece přáli…..

19:54

Další příšerný incident se odehrál na vlakovém nádraží – tentokrát ve Frankfurtu nad Mohanem, kde v současnosti probíhá rozsáhlá operace s masivním nasazením policie. První tiskové zprávy přináší svědectví  o osmiletém chlapci a jeho matce, kteří byli natlačeni „mužem v tmavém oblečení“  přímo před vjíždějící ICE na nástupiště 7. Chlapec byl vlakem na místě usmrcen. Matka se stačila zachránit.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Muž se dal na útěk. Několik lidí, kteří ho pronásledovali ho nakonec zneškodnili a počkali na příjezd policie. Jednalo se o silně pigmentovaného Eritrejce.

Mnoho cestujících, kteří čin viděli se zhroutilo v zalykajícím se pláči a museli být povoláni psychologové.

Před několika dny se podobný případ odehrál v Nordheim Westfahlen, kdy opět muž silně pigmentované pleti z jihu strčil 34 letou matku bez upozornění pod přijíždějící vlak.

 

[wp_ad_camp_2]

 

23.7.2019 se v Norimbergu odehrával soud s podobnými případy, kdy pigmentovaní mladíci strčili děti či dospělé pod projíždějící vlak.Soud je „skoro“ osvobodil…..

Zdroje najdete zde:

Frankfurter Hauptbahnhof: Kind (8) vor einfahrenden ICE gestoßen – tot

https://www.sueddeutsche.de/bayern/nuernberg-s-bahn-frankenstadion-schubserei-todesfall-1.4536512

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.