;

…..bestiality neuvěřitelného ražení se denně odehrávají v sousedním Německu. Díky MADAMME HITLER MERKELOVÉ, která je za vše zodpovědná, a dnes již prokazatelně, dochází k obohacení, které si tak sluníčkáři a vitači přece přáli…..

19:54

Další příšerný incident se odehrál na vlakovém nádraží – tentokrát ve Frankfurtu nad Mohanem, kde v současnosti probíhá rozsáhlá operace s masivním nasazením policie. První tiskové zprávy přináší svědectví  o osmiletém chlapci a jeho matce, kteří byli natlačeni „mužem v tmavém oblečení“  přímo před vjíždějící ICE na nástupiště 7. Chlapec byl vlakem na místě usmrcen. Matka se stačila zachránit.

 

 

Muž se dal na útěk. Několik lidí, kteří ho pronásledovali ho nakonec zneškodnili a počkali na příjezd policie. Jednalo se o silně pigmentovaného Eritrejce.

Mnoho cestujících, kteří čin viděli se zhroutilo v zalykajícím se pláči a museli být povoláni psychologové.

Před několika dny se podobný případ odehrál v Nordheim Westfahlen, kdy opět muž silně pigmentované pleti z jihu strčil 34 letou matku bez upozornění pod přijíždějící vlak.

 

 

23.7.2019 se v Norimbergu odehrával soud s podobnými případy, kdy pigmentovaní mladíci strčili děti či dospělé pod projíždějící vlak.Soud je „skoro“ osvobodil…..

Zdroje najdete zde:

Frankfurter Hauptbahnhof: Kind (8) vor einfahrenden ICE gestoßen – tot

https://www.sueddeutsche.de/bayern/nuernberg-s-bahn-frankenstadion-schubserei-todesfall-1.4536512

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.