Zamýšlala som sa nad tým ako sa vypĺňajú Protokoly sionských mudrcov a ako sú dnes ľudia neuveriteľne manipulovaní a zmanipulovaní. Veľa z Vás sa už nevie dočkať konca prebiehajúcej hybridnej vojny. Veľa z vás, tak ako ja, sa marne snažilo poskytnúť dáta svojím blízkym k tomu, čo sa skutočne okolo nás deje. Snažili sme sa varovať pred nebezpečenstvom vakcín. Ak sa ešte niekto váhajúci nájde, doporučujem Protokoly.

Protokoly sionských mudrcov

Ak Protokoly ešte nepoznáte, vrelo doporučujem k večernému čítaniu. Prípadne môžete doporučiť ďalej. Jedná sa o súhrn postupu svetovej elity k úplnému totalitárnemu ovládnutiu ľudstva. Zaujímavé na tom je, ako sa k tomu stavia dnešná spoločnosť. Protokoly sú propagované ako pamflet, ktorý je dnes rozšírený hlavne medzi muslimami a antisemitmi. Rozoberá sa hlavne to, že vznikli zfalšovaním, že si ich niekto vymyslel. Ďalej sa mainstream zameriava na skutočnosť, že Protokoly boli zámienkou holokaustu, čo spôsobilohojne rozšírenie medzi fašistami. Ak by vás zaujal ďalší výklad dnešného mainstreamu bez poriadného sa zamyslenia nad tým, čo sa v nich píše, nájdete TU. Pekná ukážka ako je dnes so všetkým manipulované a ako pekne prebieha výplach mozgu vo všetkých sférach,. Samozrejme Wikipédia má na to rovnaký meter. Dokonca moderní dějiny.cz nemôžu zaostávať.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Je zarážajúce ako spracovaný človek mainstreamom už má na Protokoly vyhranený názor bez toho, aby si ich prečítal. Všimla som si, že ich terezka dávnejšie na tadescu zverejnila. Nájdete tu: Protokoly: dokument, který vysvětluje vše.

Nejde o to, či sú to židia, či muslimovia, či papriky či ja neviem kto ešte. Protokoly popisujú presné, konkrétne taktiky ako sa manipuluje ľudstvo a či už to robia židia, či kresťania, či havaičania je predsa jedno. Hlavné je na tom to, že určitá skupina ľudí, ktorá sa považuje za elitu, vedie popísanými krokmi ľudstvo po stáročia do úplného ohlúpnutia a zotročenia.

Techniky na ovládnutie masy ľudí

Existujú popísané rôzne techniky ako oblbnúť myseľ ľudi a zablkovať tak selský rozum. Jedna z mojích „najoblúbenejších“ je a) vytvorenie problému – b) reakcia – c) našli sme riešenie. Túto metódu som kedysi videla popísanú Davidom Icke v ekonomickej sfére. Ja to dnes analogicky popíšem vo sfére zdravotníckej. Funguje nasledovne. Elita chce aby si všetci nechali dobrovolne pichnúť toxicku látku, ktorá by spôsobila zhoršené kognitívne funkcie, poškodenia mozgu a celkového zdravia, a aby značne prispela ku zníženiu svetovej populácie.

Vytvoria problém, napríklad vypustia smrteľný hrôzostrašný vírus. nechajú pbyvateľstvo máčať sa v strachu o svoj život, beznádeji. Ďalším krokom je predstavenie riešenia. Záchraná ľudstva, vynašli sme zázračnú vakcínu. V každej krajine rovnaká pesnička a rovnaké riešenie. Nie je to ani len trochu podozrivé? Nenaznačuje to, že sú to tie isté noty rozdávané od jednej vlády (ktorú nevidíme na obrazovkách MSM)?

Prečítajte si viacej TU 10 trikov, pomocou ktorých ovládajú masy

Myslím si, že to všetko dopňuje metoda Overtonovho okna, ktorá v predchádzajúcich zdrojoch chýba. Je to metóda postupného zavádzania, znormalizovania akejkoľvek ideológie (a nie len tej) dnes absolutne neprijateľnej. To čo teraz vôbec nepripadá do úvahy, tak za rok, za dva je na každom rohu. Pozrime sa ako krásne je dnes normalizovaná homosexualita a trans a podobne, pričom nie tak dávno bola v spoločnosti akákoľek propagácia považovaná za absolutne neprijateľnú. Dnes touto metódou prechádza znormalizovanie pedofílie. Že to nie je možné? Opýtajte sa staršej generácie čo si mysleli o homosexualite a jej propagácií. Viac TU Metóda Overtonovho okna

Poznanie Protokolov a techník na ovládnutie más a myslenia ľudí nám dávajú potrebny nadhľad, nad tým čo sa v spoločnosti odohráva. Môžeme odhaliť falošné zámienky za účelom ožebračenia nás o naše základné ľudské práva. Kto by si myslel, že bude dnes normálne v spoločnosti si zakrývať dýchacie cesty?

Nakoniec chcem pripomenúť, tak dôležité povzbudivé slová, ktoré mnohým čitateľom chýbajú z Marného okénka Q5.Q2.2Q21. Buďte v klidu, všechno dobře dopadne.

Věřte, že nás očekává skvělá doba a skvělý život, ale probíhající válkou a armageddonem si musíme hlavně kvůli spícím ovcím všichni projít. Věřte ve dva velké muže, kteří hru řídí. Lidstvo samo by ji nezvládlo, nikdy. Děkuji.

WWG1 WGA

tm

Spracovala anna, použité zdroje: 9, v článku

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.