Úřad vojenských komisí odsoudil bývalého prezidenta Williama Jeffersona Clintona za velezradu a obchodování s dětmi, ale místo k trestu smrti ho odsoudil k doživotnímu vězení poté, co se v slzavém kolapsu odevzdal soudu na milost a nemilost.

Tři důstojníci, kteří plnili funkci soudce i poroty, vynesli rozsudek po necelých dvou hodinách slyšení, když viceadmirál John G. Hannink, žalobce JAG, předložil důkazy o Clintonově účasti na „adrenochromových večírcích“ a o jeho četných návštěvách Epsteinova ostrova, kde se spolu s odsouzeným pedofilem Jeffreym Epsteinem účastnil drogových večírků s nezletilými dětmi.

Mnohé z těchto dětí, jak řekl viceadmirál Hannink, byly obětí obchodu s dětmi, který Bill a jeho, dnes již zesnulá manželka, organizovali v době Clintonova prezidentství. Ten se nakonec rozrostl do odvětví s obratem jedné miliardy dolarů ročně, z něhož Clintonovi a jejich přátelé buď profitovali, nebo se podíleli na zločinném, nemravním chování.

Viceadmirál Hannink ukázal tribunálu záznamy o transakcích, které dokazovaly, že nezletilí – často uprchlíci a sirotci – byli běžně dopravováni charterovými letadly na Epstein Island a další tajná místa, včetně majestátního sídla Clintonových na Whitehaven Street ve Washingtonu D.C., v hodnotě 3 mil. dolarů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Nevinné děti z toho domu přicházely a odcházely a nikdo neřekl ani slovo. Nikdo neřekl ani slovo, protože Bill Clinton měl všechno pod kontrolou. Protože v tom byli zapleteni všichni jeho kamarádi, nikdo tehdy nepromluvil, protože mluvení by je do toho zapletlo nebo by je zabilo. Nenechte se mýlit, pro Clintonovy bylo zabíjení stejně snadné jako dýchání. Bill Clinton, násilník, vrah a zrádce, měl neomezenou moc dopouštět se odsouzeníhodných zločinů,“ řekl viceadmirál Hannink.

Během jeho řeči Clintonův advokát David E. Kendall pokračoval v divadle v soudní síni, obviňoval tribunál ze zákeřného stíhání a předváděl chatrné důkazy.

„Při vší úctě ke komisi, můj klient nikdy nenavštívil Epsteinův ostrov. Ano, jeho jméno se objevuje na několika letových seznamech, ale ne jeho rukopis. Nikdy nikoho neznásilnil a všechny ty ženy, které tvrdí, že to udělal, jen hledají chvilku slávy v záři reflektorů. Mému klientovi, bývalému prezidentovi Spojených států, by se měla projevit veškerá úcta, jakou má člověk, který zastával jeho funkci,“ řekl Kendall.

Viceadmirál Hannink reagoval předložením tuctu snímků, které ukázal tribunálu a které jasně ukazují Billa, Jeffreyho Epsteina a Ghislaine Maxwellovou při sexuálních aktivitách s nezletilými chlapci a dívkami.

„Tyto fotografie jsme získali díky Ghislaine Maxwellové,“ řekl viceadmirál Hannink. „A máme jich mnohem víc.“

„Ona mě podrazila?“ vyhrkl Clinton.

„Vskutku to udělala. Řekla nám, jak jste jim po obtěžování otevřeně vyhrožoval, že je zabijete a vyděsil je k nepříčetnosti, pak jste je připoutal k nosítkům a odebral jim krev, abyste ji proměnil na ten adrenochromový lektvar, který vy, jak se zdá, tak milujete. Vyprávěla nám, jak jste měl erektilní dysfunkci a že chronické užívání běžných léků na tento problém vás nakonec učinilo nepoužitelným. Ale díky adrenochromu jste získal novou vitalitu a čilost,“ řekl viceadmirál Hannink.

Kendall vznesl námitku s odvoláním na pomluvy.

Než stačil námitku dokončit, viceadmirál Hannink přešel k laptopu u stolu žalobce a stiskl pár kláves. O chvíli později se na obrazovce objevila tvář Ghislaine Maxwellové, živě vysílaná prostřednictvím aplikace Zoom z cely 2×3 metry v newyorské věznici. Potvrdila argumenty obžaloby a potvrdila, že byla osobně svědkem toho, jak Clinton v letech 1995 až 2016 souložil s 23 různými nezletilými.

Buď pod tlakem okamžiku, nebo jen předstíraně, se Clinton náhle rozplakal. Požádal tribunál o chvíli, aby se mohl v soukromí poradit se svým právníkem, a viceadmirál Hannink vyhlásil patnáctiminutovou přestávku.

Poté Kendall promluvil k soudu: „William Jefferson Clinton se dopustil těch nejhorších zločinů, jaké člověk zná. Svých činů upřímně lituje a přiznává je. Přijímá plnou odpovědnost. Souhlasí se všemi obviněními a žádá, aby byl ušetřen trestu smrti. Je mu 74 let, je ve špatném zdravotním stavu a jednou nohou už je v hrobě. Jeho jediné dítě zůstalo bez matky. Mělo by teď zůstat i bez otce?“

„To jediné dítě tu bude brzy,“ vložil se do hovoru viceadmirál Hannink.

„Smrt pro mého klienta by byla rychlým a milosrdným trestem. Pokud si myslíte, že si milosrdenství nezaslouží, pak by bylo vhodnějším trestem strávit zbytek života, který mu zbývá, ve vězení. Při tomto rozhodování záleží na milosti či nemilosti tohoto tribunálu,“ dokončil Kendall.

„Kdyby to bylo na mně, osobně bych mu milost neprojevil, ale rozhodnout musí tito důstojníci,“ řekl viceadmirál Hannink.

Důstojníci, kteří měli za úkol rozhodnout o Clintonově osudu, strávili hodinu na soukromé poradě, po níž se jednomyslně shodli, že Clinton stráví poslední roky svého života v táboře Delta v GITMO, kde se s ním bude zacházet stejně jako s islámskými džihádisty, kteří kdysi toto hrůzné zařízení obývali.

Michael Baxter, 24.06.2Q21

Zdroj: https://realrawnews.com/2021/06/military-tribunal-convicts-bill-clinton/

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.