…..dle telefoních rozhovorů se známými v Německu, dále ze zpráv z internetu, byly zastaveny veškeré větrné elektrárny a solární nefungují, protože je zataženo, místy prší a je vysoká oblačnost….

16:54

Mnozí tvrdí o záměrně vyvolané vichřici, která může vyvolat, specielně v Německu, celoplošný výpadek elektrické energie a zároveň následovat kaskádové selhání elektrické sítě po celé EU. Díky odstavení všech atomových elektráren v Německu může skutečně k této situaci dojít. Elektrickou energii berou z České republiky, část z Francie a Belgie.

Rozpad sítě by mohly způsobit přetrhaná elektrická vedení. Vzhledem k tomu, že jak v Německu, Rakousku a dokonce i v reklamě na EON v České republice, hovořili poslední dobou v televizi o blackoutu. Co nám chtěli asi tak naznačit. Budeme pevně věřit že k tomu nedojde. Poukazuje se na mnoho faktorů, které by mohly způsobit jak finanční kolaps v Číně a následně po celém světě. Uměle vytvořený Hurican nad Atlantikem je také střepinkou do skládačky veškerých dějů, které jsou až moc náhodně synchronizovány do posledních dní…..

Uvidíme dnes v noci a zítra a rozhodně se nenecháme překvapit, protože jsme všichni připraveni. No aspoň čtenáři tadesca…..

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.