;

…..dle telefoních rozhovorů se známými v Německu, dále ze zpráv z internetu, byly zastaveny veškeré větrné elektrárny a solární nefungují, protože je zataženo, místy prší a je vysoká oblačnost….

16:54

Mnozí tvrdí o záměrně vyvolané vichřici, která může vyvolat, specielně v Německu, celoplošný výpadek elektrické energie a zároveň následovat kaskádové selhání elektrické sítě po celé EU. Díky odstavení všech atomových elektráren v Německu může skutečně k této situaci dojít. Elektrickou energii berou z České republiky, část z Francie a Belgie.

Rozpad sítě by mohly způsobit přetrhaná elektrická vedení. Vzhledem k tomu, že jak v Německu, Rakousku a dokonce i v reklamě na EON v České republice, hovořili poslední dobou v televizi o blackoutu. Co nám chtěli asi tak naznačit. Budeme pevně věřit že k tomu nedojde. Poukazuje se na mnoho faktorů, které by mohly způsobit jak finanční kolaps v Číně a následně po celém světě. Uměle vytvořený Hurican nad Atlantikem je také střepinkou do skládačky veškerých dějů, které jsou až moc náhodně synchronizovány do posledních dní…..

Uvidíme dnes v noci a zítra a rozhodně se nenecháme překvapit, protože jsme všichni připraveni. No aspoň čtenáři tadesca…..

Napsal tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.