Výsledek obrázku pro cancer

Mám kolem sebe překvapivě mnoho lidí trpících rakovinou. Můj vlastní dědeček má rakovinu kostí. Celý život byl velký sportovec, kterým se snažil zůstat co nejdéle. Asi právě proto s rakovinou bojuje již tolik let a už dlouho překračuje hranici, kdy ostatní pacienti se stejnou diagnózou umírají. Podíl na tom má zajisté i detoxikace tibetskými čaji a 100% šťávami z rajčat. Musím říct, že je skutečně hrozné, co rakovina dokáže s lidmi udělat. Ještě před rokem mě děda ve svých letech a s vážnou nemocí zcela zahanbil, když mě na svém horském kole předjel po strmém kamenitém kopci. Dnes téměř nemůže chodit.

[wp_ad_camp_1]

Jeho stav se neuvěřitelným tempem zhoršil a i přes veškerá má varování dal na tzv. konvenční medicínu. Vždy jsem byla proti chemoterapiím a ozařování, ale dokud člověk skutečně nepozná její zkázné dílo, dokud tato nemoc nezasáhne rodinu, do té doby nikdo neví, o čem hovoří. Chemoterapií v nemocnici prochází již po třetí, vychází to zhruba na jednu chemo po dvou letech. Mezitím bral chemo i v domácím prostředí ve formě prášků. Moc lidí to sice neví, ale většina lidí skutečně neumírá na samotnou rakovinu, ale na následky chemoterapie, které ve vás zničí poslední imunitní buňku. A vy potom, bez přirozené obranyschopnosti vašeho organismu, zkapete na kašel.

Povím vám, já se vůbec nedivím, že je farmacie takový business. Jeden takový prášek vychází v přepočtu na 7000 Kč. Já být farmaceut tak asi taky není v mém zájmu, aby se lidé z rakoviny vyléčili sebeláskou nebo šťávou z mrkve ze zahrádky. To jsou totiž věci, které nestojí peníze. Celá tahle parta je jeden velký zločinecný podnik, bílá mafie, která nepotřebuje účinné a levné léky na nemoci, protože jsou placeni od počtu nemocných a ne od počtu vyléčených osob. Zamysleli jste se někdy nad tím, jak špatně je tohle celé už od základů? Rozumíte, lékaři, zdravotníci, farmaceuti, všichni dostávají plat díky počtu nemocných lidí. Když nebudou pacienti, nebudou peníze. Jednoduchá rovnice. Já to musím vědět, můj otec pracoval 10 let pro jedny z největších farmaceutických firem. Nechci jmenovat, nemám zapotřebí nějaké problémy, ale řekněme, že dvě z nich jsou v současné světové TOP 5 největších.

[wp_ad_camp_1]

Tedy pacientovi nasadíme něco, co mu na nějakou dobu pomůže s rizikem, že může mít asi tak 150 různých vedlejších účinků, které zahrnují kóma nebo taky smrt. Četli jste někdy příbalové letáky u léků? Já se jednoho dne na pár podívala a docela jsem prozřela. Samozřejmě lékaři budou argumentovat tím, že to jsou různé příznaky u různých lidí, na kterých lék testovali, že to ve skutečnosti ani nemusí s lékem souviset, ale oni to tam napsat musí. Mm…takže vlastně pohodka, vytáhnu panáka a roztočím ruskou ruletu. Hrajeme o to,  který z těch vedlejších účinků souvisí s lékem a který na mě padne. Třeba to bude rýma a třeba zástava srdce, vypusť kuličku….

Ještě o jedné věci mě dědova nemoc naprosto přesvědčila. Rakovina je onemocnění  PSYCHOsomatického původu. Psyché je duše. Asi chápate, kam tím mířím. Je to onemocnění pramenící z duše. Z dlouhodobého rozpoložení ducha, jenž zahrnuje mysl a emoce. V jeho případu se to potvrzuje naprosto perfektně. Nebudu se pouštět do detailů, ale řekněme, že celý jeho život jej pronásleduje zášť, výčitky a jednoduše – destrukce. Ta ho teď požírá ve formě rakoviny a mě to moc mrzí, protože s tím nemůžu nic dělat.

Bohužel se domnívám, že je příliš pozdě. Dědu už sice nezachráním, ale pokud máte kolem sebe někoho, o kom víte, že trpí rakovinou, zkuste o tom s ním promluvit, pokud tomu bude přístupný. Ukažte mu příběhy stovek lidí, kteří jsou dnes již všude dostupné po internetu, kteří se z rakoviny vyléčili jinou cestou. Cestou uzdravení duše, vyléčení skutečného původu nemoci, která má svůj kořen v psychice. Ne nadarmo se říká, že nemoc je intimní rozhovor vyšší síly a člověka. Kdy se vám ona vyšší síla snaží sdělit, co děláte špatně, skrze nemoc.

[wp_ad_camp_1]

Například dívka, která má konflikt s matkou, může onemocnět na rakovinu prsu. Je třeba se s matkou usmířit a odpustit, protože odpuštění je velice léčivé. A pokud to s matkou nejde, tak konflikt vyřešit sám v sobě, bez její účasti.

Proto velice doporučuji metodu RUŠ, kterou prošli moji známí a která má skutečně sílu měnit lidské životy. Je to výborné řešení pro ty, kteří si v této oblasti neumí pomoci sami, protože na kurzech RUŠ vás provedou celým dětstvím, kdy jste si nasbírali nějakou zátěž, trauma, které vám nyní způsobuje potíže v jakékoli oblasti. Ať už se jedná o mezilidské vztahy nebo fyzické onemocnění. Tuto metodu mají popsanou také v knižním vydání, pokud byste se kurzu z jakéhokoli důvodu zúčastnit nechtěli. Avšak podle zkušeností mých známých a toho, co na nich sama pozoruji, je právě kurz tím, co jim změnilo život.

Strava je samozřejmě kapitolou sama pro sebe, ale dnes existuje takové nezměrné množství návodů, zdravých receptů, superpotravin a doplňků, že s nimi lze zajisté dělat kouzla, pokud jde o léčení nemocí. Nemohu říci, jak na rakovinu působí vynechávání masa, ale můj děda maso z jídelníčku nevyřadil a přesto žije mnohem déle, než jiní pacienti se stejnou nemocí. V jedné věci musím dát dědovi skutečně za pravdu, vždycky říká: „Já se musím furt hejbat, jak se přestanu hejbat, tak cejtím, jak to se mnou jde do pr****.“ Lidé si vůbec neuvědomují, jak strašně je pro člověka důležitý pohyb. Když jsem ho byla navštívit v nemocnici, tak to s ním vypadalo opravdu hrozně, nohy skoro necítil a přestával cítit pas, ale přesto prý celé hodiny chodil po chodbách, aby to prý „rozhejbával“. Chodil z jednoho konce chodby na druhý a vždy si udělal 10 polodřepů. Sestřičky se tam prý na něj chodí dívat. A díky tomu asi nezkončil na vozíčku a chodí už mnohem lépe.

[wp_ad_camp_1]

Mnoho lidí totiž po takovém zjištění ztratí chuť do života a zanevře na veškerý pohyb. Je ale potřeba ten pocit přemoci, udělat to pro své tělo. Zacvičte si nebo běžte na delší procházku. Pokud totiž již rakovinu máte, tak je dost pravděpodobné, že má původ ve vašich emocích, zasunutých křivdách, traumatech, atd….Zkrátka z destruktivních emocí. Tedy uzavřít se v nekonečném kolotoči strachu a obav, začít se obviňovat nebo se litovat, vám rozhodně v takové situaci nepomůže. Já rozumím tomu, že lidé dostanou strach, bojí se neznáma, bolesti, ale právě proto je třeba sebe a své okolí v této oblasti vzdělávat a tak si uvědomit, že existuje řešení a že to řešení je ve vás, ve vaší psychice, ve vašem přístupu k tělu a vaší volbě, jak s ním dále naložíte.

Na závěr s vámi chci sdílet jedno dojemné video, které jsem našla na youtube. Žena, které diagnostikovali leukémii, se o tuto zprávu se svojí rodinou podělila velice originálním způsobem:

[wp_ad_camp_1]

Nevzdávejte to!

raja

[wp_ad_camp_1]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.