Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti bílého draka

ze dne 11.05.2Q2Q

Teď si i ovce s vymytými mozky uvědomily, že s jejich vládou je něco špatně (government / govern = kontrola, ment = mysl). Je také zřejmé, že pokus použít falešnou pandemii k nastolení stanného práva selhal, a zároveň poskytl dokonalé krytí pro Bílé klobouky v armádě a tajných službách k lovu satanistů, kteří ovládali západní vlády.

„Podívejte se na seznamy politiků a celebrit infikovaných koronavirem ve Spojených státech, Anglii, Francii a dalších zemích. Více než 70% z nich jsou Židé !!“ poznamenal zdroj FSB. Má téměř pravdu, nejsou to ale Židé, jsou to satanisté. Také nejsou infikováni prokazatelně falešným virem. Místo toho jsou zatčeni a / nebo popraveni.

Pokud si stále myslíte, že je tato pandemie skutečná, navštivte nemocnice a přesvědčte se, že tomu tak není. A všimněte si skutečnosti, že prezident Tanzanie poslal vzorky z ovoce, koz a jiných náhodných věcí a všechny byly pozitivně testovány na tento takzvaný koronavirus. (Psali jsem o tom ZDE, pozn. př.).

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Lidé, kteří stále těžko chápou skutečnost, že uctívači satana převzali kontrolu nad Západem, se musí podívat na několik posledních zpráv, které prokazují, že je to pravda. Například izraelský lid z nějakého nepochopitelného důvodu znovu učinil satanistu Benjamina Netanjahua předsedou vlády. Jednou z prvních věcí, po které volá je, aby děti byly ipovány „znamením šelmy.“ Minulý týden Netanjahu řekl:

„Mluvil jsem s našimi vedoucími technology, aby našli opatření dobrá pro Izrael, jako jsou např. senzory.“ Například každý člověk, každé dítě – nejdřív to chci na dětech – by měl senzor, který by spustil poplach, když by se dostal příliš blízko, jako máme ty na autech.

Pak necháte americký Kongres, aby schválil návrh zákona se satanským číslem 6666, který požaduje, aby vládní šašci mohli násilně vstoupit do domů, otestovat lidi na falešný koronavirus a jejich děti odvezli, pokud budou „pozitivní.“ Tak tohle nevymyslíš!

Rovněž nám byl zaslán ohromující příběh z tajné služby o satanských vládnoucích západních pokrevních liniích, které v rámci svého plánu na úplné dobytí světa zrežírovaly světové války a další hrůzné události. Máme potvrzeno, že Adolf Hitler byl vnukem anglické královny Viktorie.

Byl potvrzen příběh, který jsme obdrželi od zdroje z královské rodiny a britské zpravodajské služby MI6 (podrobnosti zde: ODKAZ, ODKAZ).

Příběh je následující: V roce 1868, po smrti jejího manžela Alberta, odešla královna Viktorie do Švýcarska – „britské královské kolonie“ s panem „Johnem Brownem,“ který byl ze Stuartovské pokrevní linie (stejné jako princezna Diana).

 

Tam porodila 24. srpna Kláru Hanoverovou.

Klára byla vzdělávána jezuity a hovořila plynně anglicky, francouzsky a německy.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Když vyrostla, Klara Hanoverová byla oplodněna nadrženým britským imperialistou jménem Houston Steward Chamberlain (Stuartovec).

V roce 1889, Chamberlain zařídil manželství mezi Klárou a mužem jménem Alois Hitler. Stal se náhradním otcem dítěte jménem Adolf. Chamberlain byl také skutečným autorem díla pro „Adolfův“ Mein Kampf.

Teď to přijde. Jeden z jejích potomků byla Pamela Digby Churchillová – matka Hillary Digby Churchill Clintonové!

Jeden výše postavený zdroj z MI6 k tomu řekl toto:

„Ano. Dynastie Hannoverů, stejně jako všechny evropské císařské a královské dynastie, se běžně označují jako benátská šlechta. K tomu všemu je k dispozici dostatek forenzních materiálů. Těch má nejvíce pravděpodobně Moskevská státní univerzita „Chronologia“ a má v tom zřejmě největší autoritu.“

Pamatujte, že vládci civilizace jsou ti, kdo kontrolují příběh, a proto i časovou osu.

Nezapomeňte také, že Chazarská mafie infiltrovala a zkorumpovala celou Evropu a Rusko, a proto převládal satanismus atd. Rothschildova dynastie [původně Saxe Gotha Hanover], stejně jako mnozí další, jsou velmi satanističtí a hlásí se ke sprzněné verzi Luciferianismu, což je theosofický výraz. Opravdu to znamená, že všechno to válčení je krvavá oběť.

To jsou lidé, jejichž soukromá Korporace Spojených států amerických zbankrotovala 16. února 2Q2Q. Nyní tedy využívají „pandemii,“ aby se pokusili znovu převzít a prosadit kontrolu.

Skutečnost, že všechny tyto přísně tajné informace přicházejí nyní, je skutečným důvodem, proč je královna Alžběta fakticky v domácím vězení na zámku Windsor, říkají zdroje MI6. ODKAZ, ODKAZ

 

[wp_ad_camp_2]

 

V nově osvobozené Republice Spojených států amerických nám zdroje Pentagonu říkají, že „desítky tisíc dětí byly zachráněny z tunelů, generál Mike Flynn byl osvobozen a může získat svou práci zpět jako Trumpův národní bezpečnostní poradce.“

„Trump se setkal s armádními představiteli v Bílém domě 9. května, hned po Dni vítězství.“ Zdá se, že Flynn, Steve Bannon, generál John Kelly a další možná nikdy Bílý dům neopustili,“ říkají zdroje. „Šéf pobřežní stráže tam byl namísto náčelníka námořnictva kvůli válce proti drogovým kartelům,“ poznamenávají dále zdroje. Příběh však může být zajímavější, než to, co vidíme na povrchu, protože královské námořnictvo je loajální k angloasské Alianci pěti očí (Anglo Saxon five eyes alliance).

V každém případě ministr zahraničí Mike Pompeo „dostal své rozkazy o Izraeli a Číně v duchu Labe (Spirit of the Elbe),“ dodávají zdroje Pentagonu, a byl poslán do Izraele, aby tam vládě přečetl pobuřující návrh.

USA odstranily střely Patriot ze Saúdské Arábie a odvelely vojáky ze Sinajské pouště poblíž izraelských hranic s Egyptem. Toto se kryje s velkými saúdskými vojenskými ztrátami v Jemenu poté, co se bývalý spojenec, Spojené arabská republika, obrátil proti Saudům, poznamenávají zdroje CIA.

Zdroje Pentagonu také poznamenávají, že izraelské plány na připojení Západního břehu Jordánu jsou globálně odsuzovány, a pravděpodobně budou následovat sankce EU. Další věc, kterou poznamenaly, je, že Irák má nového předsedu vlády, který byl bývalým šéfem zpravodajských služeb.

Pentagon také nutí Izrael, aby zrušil podnik Hutchison Whampoa na odsolování vody, který vlastní čínský miliardář Li Kashing. To se shoduje s „kybernetickými útoky na izraelské vodárny, které mohou nebo nemusí pocházet z Íránu.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Celkově se zdá, že se izraelsko-saúdská aliance rozpadá, a Egypt může spolu s dalšími sunnitskými státy, v rámci tajné dohody mezi Ruskem a Pentagonem, prosadit kontrolu nad regionem až po turecké a íránské hranice. Odhaduje se, že Saúdská Arábie už moc dlouho epřežije jako rodinná otrokářská země. Také bez podpory USA nebude mít Izrael na výběr, ale bude usilovat o mír.

Z ruských zdrojů FSB také nyní slyšíme, že „Ruská federace“ (D-U-N-S číslo 531298725) je „zločinecká, soukromá obchodní společnost Rothschilda, Barucha a Rockefellera, registrovaná ve Velké Británii (v Británii je také registrovaná ČR s číslem DUNS 734336196, obchodní název THE CZECH REPUBLIC LTD, pozn. př.). Jsou také vlastníky ochranné známky jménem „Putin.“ Až do nedávné doby byl výkonným ředitelem této soukromé společnosti Dmitrij Anatoljevič Medveděv.

Naše zdroje FSB nám sdělily:

Ruští diplomaté narazili na problém, když se pokusili dostat do budovy Rady bezpečnosti OSN. Nedávno zavedený systém elektronických pasů nepřijal jejich dokumenty a požadoval, aby předložili sovětské pasy.“ Technická služba Rady bezpečnosti vysvětlila, že incident považují za „případ“, ale nikoli za chybu. Nový elektronický systém je zcela založen na mezinárodních právních dokumentech, včetně Charty OSN.

Podle Charty OSN jsou státy jako Čína, Francie, Sovětský svaz, Velká Británie a Spojené státy americké stálými členy Rady bezpečnosti.“

Zdá se, že zdroje Pentagonu prohlašují vítězství a říkají: „Ministr financí Stephen Mnuchin bude koordinovat globální reset měn (GCR).“

Jelikož je USA po více než 40 letech největším dlužníkem na světě, když provozují obchodní a rozpočtové schodky déle než 40 let, nejsou v takové situaci, aby diktovaly takovou událost jako je reset. Za tímto účelem budou muset uzavřít dohodu s Japonskem, největší věřitelskou zemí na světě.

Japonsko však zůstává kolonií Rothschildů pod otrokem premiéra Shinzo Abeho. Z tohoto důvodu je nezbytným předpokladem GCR společný postup americko-japonské armády k odstranění vlády otroka Abeho.

Za tímto účelem byla dne 15. května vydána výzva k obsazením sídla předsedy vlády, parlamentu, národní rozhlasu a japonské centrální banky. Poté bude nutné zřídit nouzovou vládu.

Tato vláda bude muset Japoncům a světu oznámit, že Fukušima byl útok a masová vražda sponzorovaná Rothschildem. Bude také muset říci pravdu o falešné pandemii, která se nyní využívá ke snaze podmanit si Japonce.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jakmile bude vláda okupační chazarské mafie odstraněna, Japonsko bude moci znovu vybudovat velmi úspěšný ekonomický systém, který byl průkopníkem po druhé světové válce. To umožní dvojciferný ekonomický růst a baby boom.

Západ, zejména Spojené státy, budou také moci znovu vybudovat svou podkopanou průmyslovou infrastrukturu přijetím a zlepšením podobného systému správy ekonomických záležitostí.

Doufáme, že lidé v tajném vesmírném programu budou moci pomoci v tomto procesu nastartování tím, že budou sdílet některé své futuristické technologie se zbytkem světa.

Satanisté samozřejmě neodejdou bez boje, a musíme se připravit na elektromagnetické útoky, jaderný teror, informační válku, více biologických zbraní a další chaos.

I přes to všechno, buďte si jisti, že dobří lidé budou bojovat s ohromným nasazením, dokud nebude planeta Země osvobozena od tisíců let kruté satanské okupace.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.