Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování
  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

  Novozélandskému whistleblowerovi hrozí 7 let vězení za odhalení masových úmrtí na očkování

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

Všichni musíme přispět k tomu, aby kriminální korporátní americká vláda k 1. květnu skutečně skončila

24/04/2017

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

I když mě tragická zkušenost naučila nedívat se na určité kalendářní údaje, četné zdroje shodně informují, že 1. května by se mohlo stát něco velkého. V korporátních sdělovacích prostředcích je to den, kdy by vláda USA měla ukončit svou činnost, pokud [opět] nebude zvýšený dluhový strop.

http://www.zerohedge.com/news/2017-04-21/trump-administration-begins-quiet-preparations-government-shutdown

Je to také den, kdy se očekává, že Portoriko, filiálka v absolutním majetku korporátní vlády USA, pravděpodobně zbankrotuje.

http://www.reuters.com/article/us-puertorico-debt-bankruptcy-analysis-idUSKBN17E0GN

Zdroje z CIA, z gnostických iluminátů, z japonské vojenské zpravodajské služby a Pentagonu tvrdí, v tento den existuje reálná šance, že korporátní vláda USA skončí, a že opět bude vyhlášena Republika Spojených států amerických, lidově známá jako „staré zlaté Spojené státy.“

Společnost Bílého draka vyvíjí tlak na nejdůležitější věřitele korporátní US vlády, a to Japonsko a Čínu, aby této koroporátní americké vládě již neposkytly další prodloužení úvěru, dokud je pod kontrolou Chazarské mafie. Bylo jim řečeno, že kontrolovaná demontáž korporátní vlády by ukončila financování nekončících válek, byl by to také konec DAESH, teroristů pod falešnou vlajkou, rozprašování biologických bojových látek atd.

Z Chazarské mafie se v posledních dnech stalo něco, co lze označit již pouze jako institucionální šílenství, protože den bankrotu se blíží. Na poslední pokusy spustit 3. světovou válku v Sýrii a Severní Koreji následovaly opakované hrozby s jaderným a biologickým terorem, a toto šílenství bude bezpochyby přetrvávat, dokud nebudou trvale vyloučeni z jakékoliv obchodní hry.

Není náhoda, že řád Maltézských rytířů si 29. dubna bude volit nového vůdce, den před dnem bankrotu korporátní vlády USA. Velmistr řádu, Matthew Festing, byl papežem před nedávnem vykopnut, údajně pro spor o kondomech.

Http://alcuinbramerton.blogspot.jp/2017/02/in-knights-of-malta-land.html

Zdroje japonské vojenské zpravodajské služby, italské zednářské lóže P2 a MI6 shodně potvrzují, že fašistická odnož Maltézského řádu vedená Festingem, byla hluboce zapletena do jaderného teroristického útoku s tsunami proti Japonsku 11. března 2011. Samozvaný satanista Leo Zagami, který autorovi této zprávy posílal výhružné e-maily, že Japonsko se ihned po útoku ve Fukušimě ponoří do moře, tvrdil i to, že je vůdcem Maltézského řádu.

Je třeba podotknout, že jeden přítel nedávno navštívil Fukušimu s Geigerovým měřičem, údajně však nedokázal naměřit nic jiného než normální záření na pozadí

https://www.youtube.com/watch?v=FMomGiER3OE&feature=youtu.be

Ať už je to jakkoli, Maltézský řád jako údajně dobročinná organizace pouze nejstarším vojenským řádem katolické církve, a fašistická odnož tohoto řádu byla v utajení zodpovědná za ovládání světských vůdců kombinací úplatků, výhružek a vražd. Jinými slovy, Maltézský řád je jedním z nejdůležitějších realizátorů tajné světovlády. Měl i velký vliv na armádu USA, protože mnoho vrchních velitelů jsou zároveň „Maltézští rytíři,“ členové Maltézského řádu.

Volba ze strany těchto 60 rytířů bude mít proto skutečně rozhodující vliv na budoucnost planety, zejména na budoucnost USA.

Mezinárodní uprchlík Henry Kissinger kontaktoval minulý týden v jiné věci Společnost Bílého draka, aby ji ujistil, že prý už před dlouhým časem ukončil svůj vztah k Davidu Rockefellerovi, protože Rockefeller ho prý „veřejně urazil“. Zdroje z CSIS [Centrum pro mezinárodní a strategické studie], které tvrdí, že jsou Kissingerovym zástupcem, říkají, že Rockefeller nechal Kissingera opakovaně podávat čaj a vůbec v přítomnosti západních hodnostářů hrát číšníka.

Tyto zdroje dále uvádějí, že Kissingera v 60. letech údajně chytila ​​KGB, mučila ho a změnila na agenta KGB s krycím jménem „Bor“, až potom nastoupil do kabinetu Richarda Nixona. Od těch dob, tak informují zdroje, Kissinger ve skutečnosti nepracoval pro Rockefellera.

Kissinger, který je nyní bez pána, tvrdí, že spolu s Rothschildy pomáhá prosadit kampaň, v rámci které budou vydány obrovské částky peněz na pomoc planety. Tyto zdroje uvádějí zcela nečekaně:

Zdá se, že doporučení Společnosti Bílého draka nasměrovat palebnou sílu na CSIS [Centrum pro mezinárodní a strategické studie], zasáhlo důležitý nerv. Uvidíme, jestli se 1. května skutečně něco stane, jak to slibují všichni tito lidé. Přesto však obecně platí, že těmto hadům nelze nikdy věřit, takže nepočítáme s tím, že najednou v určitý datum otočí kabát. Musíme pokračovat a udržet sílu tohoto výpadu, dokud nebudou odstraněni.

Proto také stojí za pozornost, že George Bush starší se minulý týden zaregistroval do nemocnice, aby tak unikl zatčení. Stalo se to ve stejnou dobu, kdy byl bývalý prezident Barack Obama v Chicagu propuštěn na podmínku z vyšetřovací vazby, poté, co povyprávěl všechno co věděl o drogových kšeftech klanu Bush / Clinton. Potom jak byli odstraněni David Rockefeller, Zlořečený papež a ostatní, je posledním kamínkem domina, které ještě stojí. Vyčkejme tedy, jak dlouho to ještě vydrží.

Zdroje z Pentagonu také uvádějí, že to „není náhoda, že čínský prezident Si Ťin-pching se během svého návratu ze setkání s Trumpem dne 7. dubna po [americkém] útoku Tomahawků na Sýrii zastavil na Aljašce, aby se setkal s guvernérem. Četné ruské bombardéry prolétali v nízké výšce od 17. do 20. dubna nad Aljaškou a mohly by s tím kdykoli pokračovat. „Zdá se, že poselství bylo to, že pevnina USA nebude, v případě společné rusko-čínské invaze přes Aljašku, nezranitelná.

http://www.whatdoesitmean.com/index2285.htm

V každém případě budou tyto akce mnohem důležitější než například nadále v médiích vysílané prezidentské volby ve Francii. V těchto volbách očividně vyhrál první kolo Emmanuel Macron, 39-letý Rothschildův bankéř, o kterém ještě donedávna nikdo nic neslyšel. Zdroje z CIA tvrdí, „prezidentské volby ve Francii jsou s určitostí manipulovány“. Poukazují na to, že Macron nikdy nebyl zvolen do veřejného úřadu a byl by mimořádně nepopulární.

Zpráva na odkazu níže ukazuje, že „strávil několik let jako ministr hospodářství pod Francoisem Hollandem, kde předložil návrh na liberalizaci trhu práce, který nese jeho jméno a proti kterému protestovali statisíce lidí, a který bylo možné prosadit pouze usnesením o jeho provedení. Bylo k tomu veřejné prohlášení, které bylo jen o trochu méně hloupější, jako jeho vlastní osobnost.“

https://www.sott.net/article/348998-Establishment-Shunts-Establishment-Puppet-into-the-Elysee-More-Warmongering-To-Follow

Zda bude Macronovi dovoleno 7. května ukrást volby a stát se prezidentem Francie a prodloužit tak závislost na euru, závisí od toho, co se stane v USA 1. května, a během tajné volby Řádu maltézských rytířů 29. dubna, vysvětlují zdroje Společnosti Bílého draka.

Po náhlém obratu takzvaného prezidenta USA Donalda Trumpa o 180° , je přesto jasné, že se Chazarská mafie pokusí vytáhnout všechny možné zábrany, aby si udržela kontrolu nad planetou.

Navzdory tomu všemu jim však již nestačí pouze udržet sluhy Chazarské mafie na Západě na svých místech, protože Asie nyní kontroluje největší část globálního množství peněz.

Sluha Vatikánu a americký viceprezident Mike Pence byl minulý týden v Asii a pokoušel se pro své korporátní pány ve vládě získat nějaké peníze. Jeho pokus získat v Jižní Koreji nějaké zlato selhal, proto ze sebe vytlačil několik prázdných hrozeb proti Severní Koreji a spěchal dál směrem do Japonska, uvádějí zdroje z japonského vojenského zpravodajství.

Podle četných zdrojů v japonské vládě požadoval peníze, které mu však nebyly poskytnuty, proto premiérovi Šinzó Abemu oznámil, že v červnu má rezignovat, jinak bude zatčen. Japonský establišment s tím předběžně souhlasí, protože chce vidět, jak dopadne všeobecný boj nad jejich hlavami.

Potom odcestoval Pence do Indonésie, kde se setkal s některými z nejhorších postaviček na světě, informují zdroje v Indonésii. Titulní srana z Reuters popisuje návštěvu Pence pouze jako obchodní úspěch, v jehož rámci byly dohodnuty „větší smlouvy ve výši 10 miliard dolarů“.

https://www.bloomberg.com/politics/articles/2017-04-21/pence-hails-10-billion-in-indonesia-deals-from-exxon-to-ge

Zdroje z čínského vojenského zpravodajství a z CIA skutečně shodně potvrzují, že Pence v rámci pokusu získat zpět kontrolu nad Indonésií rozhazoval ničím nekryté fiat dolary FEDu tváříce se přitom jako mimořádně nechutná loutka.

Bylo to vidět podle některých špinavých triků Anies Baswedana, guvernéra Jakarty, hlavního města Indonésie, během voleb.

http://www.indonesia-investments.com/news/news-columns/rising-influence-hardline-islam-billionaires-club-on-indonesian-politics/item7765

Osoba, která nakonec zvítězila namísto Baswedana, nebyl nikdo jiný než Prabowo Subianto, bývalý zeť masového vraha a bývalého indonéského diktátora Suharta. Subianto byl člověk vybrán Chazarskou mafií, aby nahradil úřadujícího prezidenta Indonésie, Joko Widoda, informují zdroje.

Subianto padl v časných 90 letech do zajetí rebelů z Východního Timoru, poté co on a jeho speciální oddíly zmasakrovali stovky neozbrojených vesničanů, informuje jistý zdroj z okolí Subianta. Zdroj říká, že rebelové ho za trest vykastrovali, proto se později dal rozvést se Suhartovou dcerou.

Nyní vidíme, jak se vynořuje s očividně neomezenými fondy, a pracuje ruku v ruce s žoldáky DAESH, kteří se pokoušejí destabilizovat velmi oblíbenou vládu Joka Widoda. Skutečným cílem je přirozeně opět dosadit v Indonésii loutkový režim, aby tak Chazarská mafie dostala do svých spárů aspoň trochu zlata, aby si udržela moc nad globálními financemi, jak vysvětlují zdroje Společnosti Bílého draka v Indonésii.

Existuje i několik nových progresívních akcí, které se vyvíjí na Středním východě, jako důsledek návštěvy ministra obrany USA Jamese Mattise v regionu. Mattis nejdříve navštívil Izrael, kde Izraelcům vysvětlil, že musí opustit Golanské výšiny a přestat bombardovat Sýrii, informují zdroje z Mosadu. Mattis prý Izraelcům řekl, že americká armáda a Egypt jim pomůže pouze v odstranění žoldáků DAESH, kteří jsou aktivní i na Sinajském poloostrově.

Zdroje z Pentagonu uvádějí, že v Saúdské Arábii „Mattis požadoval ukončení války v Jemenu, které by zprostředkovala OSN, protože americká armáda tam chce utlumit své aktivity.“ Američtí vojáci tam bojovali, aby pomohli Saudúm, avšak pouze proto, že potřebovali Saúdskou ropu pro různé své stroje, říkají zdroje. Tato ropa jim nyní byla přislíbena, i kdyby už nepodporovali režim Saúdů, uvádějí zdroje Společnosti Bílého draka.

„Panikou zachvácen král Salmán poslal svého syna jako posla do USA, aby se zabýval soudními procesy v souvislosti s událostmi 9/11 (útoky 11. září 2001) a jinými skandály“, poznamenávají zdroje z Pentagonu. Saúdská královská rodina ví stejně jako japonská a britská královská rodina, že na čele světové mocenské struktury je nyní vakuum, a jejich osud závisí na tom, jak bude vyplněno.

Na závěr, vysoký generál USA Joseph Dunford (61 let) zaběhl 17. dubna Bostonský maraton a potřeboval na to 4 hodiny a 50 minut.

https://www.marinecorpstimes.com/articles/gen-joe-dunford-ran-the-boston-marathon

„To byla zpráva pro všechny patrioty, aby v Den patriotů získali Ameriku zpět“, vysvětlují zdroje z Pentagonu.

Zdroj: 1

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře