Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

16/10/2017

Moc chazarské mafie vynucená vraždami, vydíraním, korupcí a propagandou se systematicky likviduje způsobem, který už není možné popřít. Tito fanatici, kteří si přejí navést historii lidstva na cestu k zničení opírajíc se o staré knihy, opět ztratili v nedávné snaze o rozpoutání třetí světové války. Mohli jsme to vidět v Severním Korei, Kurdistánu a Íránu, kde jsou jejich čím dál více zoufalejší manévry odstraněny na každém rohu.

 

[wp_ad_camp_1]

V případě Íránu byl prezident Spojených států Donald Trump ohrožován a vydíraný, aby vypověděl jadernou dohodu s Íránem. Čelí však opozici ze strany armády stejně jako nejbližších spojenců, takže Trump alespoň dokázal uchlácholit Chazary s jejich agresivní rétorikou. Na rétoriku Trumpa reagovali vůdci nejbližších spojenců USA, a to Spojeného království, Německa a Francie s tím, že oponovali Trumpovým tvrzením, že Írán porušuje jadernou dohodu.

Vyhlášení částečně poukázalo na to, že dohoda byla jednohlasně schválena Radou bezpečnosti OSN v rezoluci č. 2231. Mezinárodní agentura pro atomovou energii opakovaně potvrdila plnění podmínek a časových limitů stanovených v rámci společného komplexního akčního plánu (JCPOA) ze strany Íránu prostřednictvím svého programu dlouhodobého ověřování a monitorování.

Jinými slovy, Trumpovi řekli, že nezačal válku založenou na lžích. To je něco, co jsem během svého mnohaletého sledování diplomatických vyhlásení nikdy neviděl.

Ve skutečnosti jedinou zemí, která podporovala vojenskou rétoriku Trumpa, byla Saúdská Arábie, otrocký stát zotročený Chazary. V každém případě, satanističtí vládci Saúdské Arábie začínají ztrácet svého hlavní ochránce, poněvadž izraelská policie se chystá zatknout satanistického pseudo-židovského vůdce Izraele, Benjamin Netanyahua.

 

[wp_ad_camp_1]

Pokusy Chazarů použít Severní Koreu na rozpoutání třetí světové války též selhávají. Minulý týden dva výše postavení japonští politici uskutečnili tajnou návštěvu Severní Koreje, aby vyjednali schůzku mezi Donaldem Trumpem a severokorejským diktátorem Kim Čong Unem, až Trump v listopadu navštíví Asii, uvádí zdroj blízký japonské císařské rodině.

Toto setkání, pokud se uskuteční (konečné rozhodnutí dosud nepadlo), by pravděpodobně připravilo cestu pro mírovou dohodu, stejně jako pro znovusjednocení Korejského polostrova.

Podle vyšších zdrojů z Pentagonu a z Asijské tajné společnosti existuje rozhodnutí vytvořit de facto světovou vládu, o čemž probíhají také jednání na nejvyšší úrovni. Toto však není chazarský plán pro totalitní nový světový řád řízený chazarskými gangstry, ale znamenalo by to demokratickou modernizaci existující mezinárodní architektury, aby byl zajištěn reálný světový mír a prosperita poprvé v dějinách lidstva.

 

[wp_ad_camp_1]

Henry Kissinger se určitě zapojí do těchto diskusí, když tajně pendluje mezi Čínou, USA a jinými místy. Řeší nějaké velmi důležité úkoly na vysoké úrovni, poznamenává souhlasně několik zdrojů. Minulý týden vydal Bílý dům tiskovou zprávu poté, co se Kissinger setkal s Trumpem, a to již po třetí od doby, kdy se stal prezidentem. Částečně v něm stálo toto (v obvyklé Kissingerově nabubřelé próze):

„Jsem v tuto chvíli zde, kdy mám příležitost sestavit konstruktivní, pokojný a skvělý světové řád. A prezident odlétající na cestu po Asii znamená podle mého názoru významné přispění k pokroku, míru a prosperitě.“

Asijské zdroje tajné společnosti potvrzují, že čínská vláda také projedná možnost nového světového systému na svém velkém kongresu, který se koná jednou za pět, a to již ve středu.

Důvodem, proč taková jednání se v této chvíli stala velice naléhavými, je samozřejmě faktický bankrot režimu řízeného Chazary na deseti čtverečných mílích – ve Washingtonu DC, (nesmí být zaměňován s Republikou Spojené státy Americké).

 

[wp_ad_camp_1]

Společnost Bílého Draka doporučila Asiatům, aby nepřipustili používání chazarských výhrůžek celosvětovou jadernou válkou k vymámení peněz potřebných k pokračování v jejich kriminálním podnikání. Bylo jim vysvětleno, že americká armáda nikdy neumožní Chazarům, aby zničili planetu, když alternativou je plán na vyčištění USA a odstranění zločinců, kteří si tam uzurpovali moc.

V každém případě pokračuje odstraňování chazarských mafiánů na všech úrovních moci v USA ve vynikajícím tempu. Nejnovějším cílem je Hollywood. Zdroje Pentagonu to shrnuly takto:

„Hollywood je pod celosvětovým útokem, když Akademie filmových umění a věd drtivou většinou odhlasovala, aby Harvey Weinstein (filmový producent) byl vyloučen, což je nebývalý tah, a dokonce mu může odebrat jeho Oscary,“ říkají zdroje. Navíc britská premiérka Theresa May může být nucena odebrat Weinsteinovi Řád britského impéria. Francouzský prezident Emmanuel Macron se zbavuje své Légion d’Honneur (čestné legie), zatímco se blíží FBI a New York, Londýn a francouzská policie,“ poznamenávají zdroje.

 

[wp_ad_camp_1]

Veřejné obvinění proti Weinsteinovi „otevřelo dveře nejen ženám, ale také mužům a dětem, kteří byli trestáni, znásilňováni anebo obtěžováni,“ pokračují. Jinými slovy, hollywoodská čistka se právě začala.

„Židovská privilegia jsou nyní historií, neboť Weinsteinovi bylo zabráněno v útěku z USA a jeho stejnojmenná společnost bude brzy zavřena. Velká filmová studia, televizní sítě, talentové agentury, Apple, Amazon, Goldman a hedgeové fondy ji považují za toxickou,“ uvedl jeden zdroj.

„Židovská mafie je u konce, stejně tak kultura války šířící se z falešných zpráv, do Národní fotbalové ligy, do Hollywoodu, do Ivy League, a do všech úrovní židovské moci. Je to předehra k masivnímu zatýkání a Globálnímu finančnímu resetu,“ říkají zdroje.

Světový ekonomický systém bude muset být nějakým způsobem vynulován, ať už se to světovým vůdcům líbí či nikoliv. Jak upozornilo mnoho špičkových odborníků, západní finanční trhy přestaly fungovat jako místo pro racionální investování a přerozdělování, a místo toho se staly šachovnicí pro centrální banky a tisk peněz. Bez ohledu na to, jak se centrální banky řízené chazarskými soukromými subjekty snaží popírat skutečnost, realita je vždycky dožene a nějaká hrozná tržní událost je nevyhnutelná, i když přesné načasování nelze předvídat.

 

[wp_ad_camp_1]

Čína zažívá bublinu s nemovitostmi, která je horší než ta japonská, která na počátku devadesátých let praskla. Na vrcholu japonské bubliny byly domácí ceny na dvacetinásobku ročních příjmů domácností. V největších čínských městech jsou ceny nyní na padesáti- až stonásobku roční mzdy, což znamená, že v některých případech by byla půjčka uhrazena za 200 let, pokud by šlo 50 % příjmů právě na splátky půjčky. V Japonsku se ceny komerčních nemovitostí snížily na jednu dvacátinu oproti cenám na vrcholu bubliny. Čína, se stálým populačním růstem a obrovským nárůstem nových bytů, se bude muset vypořádat s horší situací, ať se jí to líbí nebo ne.

Jinými slovy, chystá se úplné vynulování finančního systému, doprovázené jubilejním – jednorázovým odepsáním dluhů a přerozdělením majetku – k vyřešení této situace.

Aby to však bylo možné, bude to pravděpodobně vyžadovat, aby muži se zbraněmi odstranili horní vrstvy chazarské mafiánské kontroly v Zednářské lóži P2 v Itálii a v sionistickém ústředí ve švýcarském Zugu. Dobré místo pro začátek toho všeho by bylo s nejviditelnějším vůdcem P2 – papežem Františkem.

NSA má nahrávky bývalého nejvyššího Jezuity Petra Hans Kolvenbacha, který má podíl na hromadné vraždě v podobě cunami způsobené jaderným výbuchem  11. března 2011 (Fukušima) a tvrdí, že je Satan. Pokud papež toto nezveřejní a nebude se snažit o odpuštění pro svojí církev, bude komplicem v této masové vraždě. Třeba bude vypsána odměna na jeho hlavu, aby zajistila, že bude zatčen a postaven před soud. Přiznej se, Františku!

 

[wp_ad_camp_1]

Když minulý týden tento spisovatel mluvil o Fukušimě, byl návštíven lékařem Dr. Hirokatsu Kinoshitou, který provozoval kliniku 20 km od jaderné elektrárny Fukušima. Kinoshita, který se specializuje na rakovinu, koupil sofistikované zařízení pro detekci záření a systematicky testoval pracovníky Fukušimy po tsunami a jaderné události. Říká, že během dvou let testování nedokázal najít žádné záření a ani jednu osobu trpící radioaktivní otravou. To dokonale odpovídá důkazům, které jsme poskytli příslušným úřadům, které ukazují, že Fukušima byla způsobena jaderným zařízením zavrtaným do mořského dna.

To také znamená, že 190 miliard dolarů, které japonská vláda vynaložila na „vyčištění radiace,“ je ve skutečnosti používáno jako součást kampaně masivního uplácení uskutečňovanou chazarskou lůzou, aby své loutky v Japonsku udržela u moci. To nemůže pokračovat bez následků.

Další poznámka se týká toho, že síly, které prosazují ukončení satanského chazarského režimu, dostaly minulý týden přístup k obrovské moci ve formě zemětřesení na ostrově La Palma v Atlantském oceánu. Pokud zemětřesení způsobí sesuvy horniny do oceánu v La Palma, stometrová cunami dopadne na východní pobřeží USA a jižní pobřeží Evropy.

Ty stejné síly také ukázaly, že mají moc přesměrovat nebeské předměty na zem s předem ohlášeným meteoritem v Čeljabinsku v roce 2013. NSA má příslušnou nahrávku s varováním poskytnutým Gnostickým Illuminátům přednostně k této události.

[wp_ad_camp_1]

Jako poslední dnešní poznámka je, že se členové ruských speciálních sil obrátili na Společnost Bílého Draka a informovali ji, že použili taktickou jadernou zbraň, která vyhodila do vzduchu nezákonnou laboratoř pro vývoj jaderných zbraní v Accra, v Ghaně. Tato událost byla zaznamenána ve světových médiích jako „výbuch benzinového stanoviště.“

Překlad: tereza. Zdroj: 1

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.