Iste ste si dávno všimli masívne bombardovanie očkovacími reklamami všade, kde sa pohnete. Nastala totiž chrípková sezóna, ktorú sa “očkovacie firmy” snažia čo najlepšie využiť.

Očkovacie reklamy všakovakých druhov vedia zaútočiť na city každého človeka a nasledovne vyvolať obavy, strach a často aj paniku (ako pri vtáčej chrípke), veď s týmto úmyslom je vypracovaný marketing a reklama každej jednej vakcíny.

[wp_ad_camp_2]

 

Viete napríklad, že farmaceutické firmy už tvrdo pracujú aj na vakcíne proti zubnému kazu?! Zdá sa vám to neuveriteľné? Nuž, spomínané centrum pre kontrolu chorôb stále propaguje zubný kaz ako prenosnú infekciu a samozrejme, tam, kde je infekcia, sa neuveriteľne rýchlo objaví aj vakcína.

Veru, toto už ďaleko presahuje hranice humánnosti a morálky, hlavne keď si vezmete do úvahy svetové kultúry, kde zubný kaz nikdy neexistoval a neexistuje a verte mi, nie vďaka chemickým vakcínam. Je to preto, lebo tieto kultúry nejedia spracované (kúpené, hotové na konzumáciu, industriálne spracované) jedlá a cukry a konzumujú len jedlá z prírody a jedlá pripravené doma.

Buďte si istí, že, ako tvrdí Dr. Weston Price, ak by ste jedli poriadne, kvalitné a domáce pripravené jedlá s dostatkom zeleniny, ovocia, strukovín a plodov, predídete akémukoľvek zubnému kazu počas celého života.

Žiaľ, toto jednoducho nie je pravda u mnohých z nás a tak máme zuby vyplnené sivými plombami z jedovatej ortuti a to často ešte pred začatím strednej školy. Tieto ortuťové plomby majú na svedomí toxicitu nášho tela a napokon rôzne ochorenia a poruchy imunity. Ortuť je tiež častou zložkou vakcín!

Prečo ľudia stále veria chrípkovej vakcíne?

Farmaceutické giganty sa môžu javiť ako idiotické, ale určite nie sú neinteligentné. Oni totiž dobre vedia, že každý človek chce záruku zdravia. “Hľa, vpichnite si túto vakcínu a nič zlé sa vám nestane”, smelo kričia z televíznych reklám.

A mnohí sú radi a uveria a to aj napriek nespočetným dôkazom potvrdzujúcim pravý opak. Ľudia totiž podvedome chcú, aby ich “zázračná” injekcia bola pravdou.

Jeden zo závažných dôkazov, ktorý sa objavil nedávno, by mal pomôcť zamyslieť sa každému, kto rozmýšľa dať sa zaočkovať a rozmyslieť si to dvakrát.

Výskum totiž jednoznačne odhalil, že žiadna chrípková vakcína nijako nemôže ovplyvniť a zabrániť chrípkou spôsobeným úmrtiam ľudí starších ako 65 rokov.

[wp_ad_camp_2]

 

Nezabudnime, že vakcína sa odporúča najviac práve tejto vekovej skupine.

Boli by ste prinajmenšom šokovaní, keby ste vedeli, ako centrum pre kontrolu chorôb (CDC) manipuluje číslami. Na ich hlavnej stránke ich štatistiky uvádzajú 36 tisíc chrípkou spôsobených úmrtí ročne. Ak by ste ale hľadali trochu lepšie, dostali by ste sa k pravdivým číslam úmrtí. Chcete vedieť, aké tie čísla sú?

V roku 2005 podľahlo chrípke v USA 1806 ľudí, nie 36 tisíc. V roku 2004 to bolo o niečo menej – 1100 ľudí.

Ako je teda možné, že sa čísla takto rozchádzajú? Štatistiky sú silne skreslené preto, lebo ľudia, ktorí podľahli zápalu pľúc sú tiež zaradení do rubriky chrípkových úmrtí (nik nevie prečo), čo je hrubo zavádzajúce a nepresné.

Napriek tomu, úrady neprestávajú vedome a nárokom strašiť populáciu s každoročnými varovaniami o nespočetných úmrtiach z chrípky.

A masové média (silne kontrolované gigantickými korporáciami), ktoré samozrejme tiež zarábajú na reklamách a predaji vraj zdraviu prospešných vakcín, zároveň inými reklamami propagujú celú škálu jedál a nápojov, ktoré nepriamo chrípku spôsobujú.

Ako sa vyhýbať chrípke prirodzeným spôsobom?

Zvyčajne vakcína chrípke absolútne nezabráni, ba práve naopak!

Vakcína vážne poškodzuje imunitný systém. Vedia to aj samotní zdravotníci, väčšina ktorých nie je a nebola nikdy zaočkovaná proti chrípke a ani iným podobným ochoreniam.

Väčšou pravdou je, že ak budete zdravšie jesť a vôbec, zdravšie žiť, nebudete sa musieť chrípky vôbec obávať.

Vedzte, že napriek tomu, že ja osobne som nebol nikdy proti chrípke zaočkovaný, za posledných 20 rokov som nevynechal ani jeden deň v práci a nepamätám sa, aby som mal čo len nádchu.

[wp_ad_camp_2]

 

Základné pravidla prevencie proti chrípke
  • dbajte na dostatok slnka (ak to nie je možné, zabezpečte si kvalitný vitamín D)
  • pite aspoň 2 a pol litra čistej, nebublinkovej vody denne (okrem iných nápojov)!
  • jedzte zdravo – ovocie, zeleninu, strukoviny, plody, orechy, menej živočíšnych jedál a nepite kravské mlieko
  • pohyb, dbajte o telesnú kondíciu
  • dostatok oddychu a spánku
  • duševná pohoda
  • umývajte si ruky čo najčastejšie
Predtým, než sa slobodne a dobrovoľne rozhodnete…

Či sa dáte alebo nedáte zaočkovať proti chrípke (a aj iným vakcínam), je dôležité rozhodnutie.

Prosím vás, pred akýmkoľvek rozhodnutím si pozorne danú problematiku naštudujte, zvážte všetky fakty a argumenty za a proti a až potom pristúpte k tomuto dôležitému rozhodnutiu.

Slepo podľahnúť ziskuchtivým, agresívnym marketingovo-reklamným tlakom a trikom, môže mať nedozerne následky na vaše zdravie, hlavne kvôli zanedbaným upozorneniam na vedľajšie účinky chemických vakcín.

Vedzte tiež, že vo väčšine vyspelých krajín máte právo odmietnuť akúkoľvek vakcínu, či už pre dieťa, alebo pre dospelých.

zdr

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.