tomáš kdysi psal lidem: Pište, máte-li co říci. Já dodávám: Když se nevyznáte v materii, tématu či v notách, nechoďte do orchestru, pokud neznáte noty a vůbec neumíte hrát na žádný hudební nástroj. Jasné?

***** **** ***** ****

Prezident trump, Prezident putin a vakcíny

Nebyť Joxovho vianočného článku, tento článok by nevznikol. Ide totiž o to, že ukazuje na problematiku bez toho, aby to pomenoval. Nezazlievam mu to, lebo jednak oslavuje Vianoce, Kračun, Zimný slnovrat atď. a jednak nie je to jeho poslanie, lebo je to moja úloha, aby som vysvetlil nováčikom a aj stredne pokročilým, že o čo ide.

O čo ide?

Trump a Putin preberajú vo svojich krajinách riadenie nad covid-manévrom. Putinovi sa to podarilo na jednotku a pomerne rýchlo, ale bez Trumpa by sa mu to nepodarilo. Ide o to, že Trump bol na rolu prezidenta pripravovaný desiatky rokov a dotlačený do prezidentského kresla aj s pomocou vojenského spravodajstva americkej armády, a títo už desiatky rokov mali informácie o tom, že USA sú pod útokom (v 70. rokoch 20. storočia americký priemysel začali vyvážať do Číny/Pacifiku), len nepochopili okamžite podstatu útoku. Pochopili to až po rozpade ZSSR keď im došlo, že (použijúc slová VP ZSSR) po rozpade agitačného centra pre komunizmus / marxizmus je na rade agitačné stredisko pre kapitalizmus a všetko má prevziať pod palec Čína. Niekedy po roku 2010, keď sa začal výskum zisku funkcií vírusov (gain of function) im došlo, že sa tu chystá globálny útok s biologickými zbraňami.

Tento plán prekazili, keď v roku 2016 dotlačili Trumpa do prezidentského kresla, lebo lockdown mal trvať okolo desať rokov, a to po vojne buď s Rusmi, alebo s Čínou/Severnou Kóreou. Lenže otvorená vojna sa nekonala a po vypuknutí covid manévru Trump dotlačil šéfov farmaceutických firiem k tomu, aby pristúpili na jeho hru, a tak v roku 2020 dali na trh miliardy dávok vakcín, z ktorých aspoň 1/3 je fyziologický soľný roztok. Žiaľ, to ale znamená, že aspoň 1/3 je skutočným jedom, ktorý do 9 mesiacov zabije, avšak tým, že ich prinútil urýchliť ich plány, tak Trump a spol. zachránili miliardy ľudských životov, pričom netreba zabúdať ani na to, že definícia vakcíny bola zmenená, a toto je dôvod, prečo sa nedajú brať reči Trumpa za bernú mincu. Inými slovami, Trump síce má čiastočnú kontrolu nad týmito štruktúrami, ale potrebuje prevziať riadenie aj nad sociálnymi procesmi, aby dokonal svoje dielo.

Putinova situácia je iná, lebo na rozdiel od Trumpa, ktorý rieši „hlavu chobotnice“, on sa musí popasovať s 5. kolónou v kde-koho žolde. Ide totiž o to, že Sputnik V je výtvorom štátnych (skôr vojenských) laboratórií a je to nástroj na plnenie mnohých úloh. Jednou z nich je zabránenie genocídy Ruského národa západnými vakcínami, t.j. nie je to síce výhra, ale ruská vakcína v zásade nie je zabijácka a súčasne plní aj úlohu politického nástroja pre globálne riadenie. Takže, keď Putin pretláčal v televízii vakcíny, tak tým sledoval niekoľko cieľov.

[wp_ad_camp_2]

Jedným z cieľov bolo to, aby buď dotlačil nerozhodnutých k rozhodnutiu, či sa nechajú zaočkovať, alebo tí, ktorí sa nechcú zaočkovať, aby sa za svoje rozhodnutie aj postavili a prestali sa vyhovárať a druhým cieľom bolo zas to, aby tá Putinom pripravená pasca na 5. kolónu zaklapla. Ide totiž o to, že 5. kolóna v kde-koho žolde pretláča covid-fašizmus a Putin, hoci mohol ísť do priamej konfrontácie s touto čvargou a vyhral by to s minimálnymi stratami, lenže samotné korene zla by neboli odhalené, pretože priemerný Rus by chápal, že Putin ich zachránil pred niečim zlým, ale z väčšej časti by nepochopili podstatu toho, čo sa stalo. Teraz je tu ale situácia, v ktorej všetci zhodili masky: vládne strany schválili covid zákon, médiá vyvolávali hystériu, Putin hodil na krk gubernátorom plnenie nariadení a ďalšie drobnosti, ktoré primäli Rusov zamyslieť sa nad vecami a úplne odmietnuť covid-fašistické nariadenia. Teda osobné straty pre Putina sú takto menšie, ako keby išiel do priamej konfrontácie, lebo tým súčasne dosiahol, že „patrioti“/patriasti, t.j. tzv. 6. kolóna, ktorá sa tvári ako patriotická, ale v skutočnosti sú to záškodníci používajúci patriotický slovník (podľa výsledkov niekto, ako Kotleba), sa nielenže odhalili, ale sa aj znemožnili (počul niekto Pjakinovu analýzu ohľadom tejto veci? – pýtam sa, lebo som ho dávno nepočul).

Čo to znamená?

Keď Trump s konečnou platnosťou prevezme riadenie nad soc. procesmi v USA (Putinovi sa to podarilo), tak veci dostanú ešte väčší spád, pretože všetci pochopia, aká hra sa hrala a ukážu prstom na vinníkov a budú sa dožadovať nápravy. Keď k tomu celému prirátame to, že US$ a ostatné meny (okrem ruského Rubľa) a aj všetky centrálne banky skolabujú, tak pochopíme, že globálne zákulisie (GP) a anglo-americký močiar s centrálou v Londýne budú mať umocnene viac problémov, než majú teraz. To pre naše malé, ale strategicky dôležité Slovensko znamená (Rusi to uznali, keď nám ponúkli spoluprácu), že liberál-fašistická čvarga začne ozaj panikáriť, lebo im s konečnou platnosťou dôjde, že prišli o ochrannú ruku pánka a tiež im dôjde, že nielen sa nikto nepostaví medzi nich a rozzúrený dav, ale ani niet kam ujsť s tým, že Matelko im svojimi krokmi systematicky a neustále podkuruje (o tom viac v stredu)

ZDROJ

vložil carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.