…..máme pro Vás velice zajímavá data, která potvrdila, že se nejednalo o nějakou odhozenou cigaretu, údajný zkrat v elektrickém vedení, či jiné nesmyslné téze mediálních sračkometů. Promiňte, ale jinak se už nedají nazvat….

11:54

Notre Dame je dobře střežen tajnými službami a jinými složkami. Přístup do vnitřní části shořelého chrámu není možný z údajného nebezpečí zřícení, či jiných nepodložených mediálních INFORMACÍ.

Dnes dopoledne jsem dostal zprávu od našeho datového zdroje z tajných služeb ve Švýcarsku o provedené expertíze. Byla udělaná na základě vzorků, které byly nasbírány v den po požáru v Notre Dame. Rozbory vzorků vody, nějakých kousků ohořelého dřeva a nasátého vzduchu uvnitř katedrály.

Všechny vzorky potvrdily speciální vojenský termit, který vlastní jenom složky americké armády. Nejednalo se o termit obyčejný. Mohli jste si všimnout, že v jeden moment se požár začal rychle šířit proti větru a vzplanutí Notre Dame bylo velice rychlé. Je to naprosto proti fyzikálním zákonům, pokud ještě dnes nějaké platí.

Z tohoto důvodu velmi rychle mizí veškerá videa z youtube o požáru katedrály, protože jsou to důkazy právě proti nesmyslným tvrzením veškerých médií. Prosíme čtenáře, aby videa, pokud se k nim ještě dostanou, okamžitě stahovali. Děkujeme.

Speciální vojenský termit z dílny americké armády či NATO, byl také použit k likvidaci dvojiček 9.11. Z tohoto důvodu nikdo neměl přístup k troskám a ihned byly naloženy na lodě a poslány do Číny na přetavení. Přesto některé vzorky unikly a v minulosti jsme o rozborech psali.

Nyní uděláme další zajímavý rozbor, ale o trochu jiný, který MAKRON dostal….

Že celá akce byla měsíce či roky dopředu připravená, svědčí také návštěva českého premiéra BABIŠE u P-REZIDENTA MAKRONA, který od něho obdržel jako dárek obraz následujícího vzhledu:

Za celým dílem stojí bratrství hada, jak je na obrázku znázorněno. Had je prolezlý celým babylónským systémem a vydávající se za někoho jiného. Elity dnes nic netají….

Dále dvě osoby na obrázku před Babylonskou věží znázorňují 11. Dvě ruce, které nikomu nepatří, jsou také známkou 11 a hlavně poukázání na neznámého pachatele útoku a kdo za ním stojí. Vycházejí z temné barvy. Spodní levá ruka je podobná žraloku, který – jak známo – je velice dravý a před ničím se nezastaví.  Dva kousky ovoce se stopkami, čili 11. Je také zajímavé, že „MÉDIA“ uvedla délku hoření katedrály 11 hodin. Samo o sobě prohlášení o délce hoření je vypovídající a jednoznačné.

Babylonská věž postavená na stole s dalšími bytostmi a předměty, je číslicí 9, pokud nepočítáme věž samotnou. Nemůžeme počítat do celku, protože právě o ni se jedná. Čili poukázání na 911.

Nahá žena má zobrazovat nahou pravdu, ALE. Má zakryté dámské přirození, které je jaksi naznačené zajímavě zobrazenou hruškou zakrývající holou pravdu. Tedy zatajení podstaty a poukázání na pravdu jinou. Znázorněná vysoce inteligentní žena, dle polohy uší, nemá ruce a proto nemůže konat, i když vidí a ví. Je v tom bržděna, či je jí bráněno. Pravá ruka je obrácena dlaní nahoru a drží pohár s kalnou tekutinou, což hovoří samo za sebe. Nalejeme si „čistého“ vína.

 

Další důkazy byly předloženy stolařem z Německa, který se snažil poukázat na bludy, které šíří světové mediální sračkomety.

Podívejte se na video. Obrázky řeknou více než tisíce slov a hlavně jsou jasnými důkazy bludů, které se snaží lidem „namlátit“ do hlavy…..

Stolař nafilmoval sám sebe, jak se snaží podpálit 350 let staré dřevo, které bylo z nějaké památky odebráno.

Nepodpálí ji ani PEPEM- podpalovačem dřeva do krbu, ani svařovacím zařízením, přímo svařovaném na dřevu. Dokonce ani dřívky, které poleje benzínem a zapálí. Také plamenomet, který je přiložen, nefunguje na podpálení dřeva.

Staré vyschlé dřevo několik set let se dá velmi těžce podpálit.

Jediná možnost podpálení katedrály byl blesk. Bouřka ale nebyla v ten moment nad Paříží. Pak jediná možnost je právě termit, o kterém jsem psal a byl ve vzorcích objeven.

 

Napsal tm

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.