…..nemůžeme uvádět veškeré informace a mezi nimi některá data, která hovoří o katastrofě, kterou mají zájem vyvolat elity mezi lidstvem. Nepodařilo se jim rozpoutat WWIII a další zvěrstva, která byla připravena. Proto vsadili na ILLUMINÁTSKOU KARTU EPIDEMIE. Zde si ji můžete vyhledat.

Všechno směřuje do jedné oblasti. Oblasti výzkumu virů. Je chorobné vyvíjet počítače a ihned vyrábět na veškerou techniku viry, aby si je lidé museli za peníze opravovat a počítač osvobodit od virů. Asi už víte koho mám na mysli a na koho myslím. Ano je to tak zvaná „VSTUPENKA DO VCHODU“.  Či také odchodu se dá nazvat. Také ho nazývají Bill Gates. Tento choroboplodný mozek nejen že nechal vyvíjet viry do počítačů, které vyráběl. Gatesovi to nestačilo, proto začal vyvíjet smrtelné viry na lidstvo. Dokonce je nechal v Londýně přes bílé koně patentovat.

Patent Nummer EP3172319A1 nebo US Patent #10,130,701 zde najdete zmíněný virus.V roce  2018 byl  virus oficielně patentován. Britské laboratoře byli financovány od pana Bill & Melinda Gates.

A zde další poukaz na patent: https://patents.google.com/patent/EP3172319A1/en

Doopravdy tohle dělat a takovým způsobem „pomáhat lidem“ je zvěrstvo zvěrstev. Všichni zadavatelé, vývojáři, patentoví úředníci by měli být postaveni ke zdi a bez soudu popraveni…..

Další zajímavý moment nastal před pár dny, když Čína sestřelila soukromé letadlo s jedním američanem, byl to údajně zvěrolékař. Pilot byl na místě mrtev a měl s sebou, asi na rozprašování, nějaké barely s látkou, o které se neví, jakého původu byla. Článek z německého webu už ale zmizel. Tak to také mohly být nepravdivé informace.

[wp_ad_camp_2]

Shrneme následují možné situace

Máme tedy jasno, co se odehrává a nyní k tomu mohou přistoupit další kroky. Všechno jim nyní jde na ruku. Co je tedy připraveno.

Německo nemá elektrickou energii, je tam bezvětří a zataženo, takže ani solární panely nepracují.  Veškerou energii berou z České republiky. Předevčírem záhadně rychle odstavili 4 blok reaktoru v Dukovanech, údajně kvůli opravám. Nyní jsou odstaveny dva bloky v Dukovanech a jeden v Temelínu. Ptám se, co to má znamenat? Veřejnost datována rozhodně není.

Německo má pouze a jenom na měsíc a půl, dle jiných odhadů jenom na měsíc, potraviny, které se momentálně nacházejí na území Německa.

Díky epidemii, která se šíří raketovou rychlostí, píší odborníci na burze o možném zřícení burzy. No a právě na to se čeká. Zavinila to epidemie. Nevědí, jak přiznat důchodcům a lidem, že nikdo nemá žádné peníze ani komodity, VŠE JE DÁVNO VYTUNELOVÁNO.

Potom budou vaše kreditní karty k ničemu. Můžete je tak maximálně strčit do popelnice. A banky Vám žádnou hotovost nedá.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A právě na epidemii, na tuhle zlou macechu lidstva, se nyní dá vše svést. Jestliže se rozšíří velká epidemie, i když možná jenom „JAKO“ ochromí to transporty, dopravu jak leteckou, tak námořní i vlakovou, budou uzavřena města a co pak?????

Nikam se lidé nedostanou obchody budou prázdné, vyprodané, a možná teprve dnes je lidem jasné, proč jsme tolikráte varovali a mlátili do prázdných hrnců na poplach, aby si lidí udělali hlavně potravinové a pitné zásoby. Všichni se nám vysmívali a ťukali si na čelo. Že to přijde, o tom není pochyby, kdy to ale přijde, nikdy nebylo jasné….

A pokud dnes nemáte plnou nádrž a možnost dojet autem okamžitě na chatu nebo se domluvit se známými, kteří Vás nechají u nich na chalupě bydlet, možná zítra či pozítří už nebude možné natankovat či kupovat potraviny, vše bude vyprodáno. Upozorňuji po mnohokráte. Až vypadne elektrická energie, nepoteče voda, budou naprosto zablokované dálnice, litr benzínu či nafty pod 1000 Kč nekoupíe (to jsem samozřejmě záměrně přehnal, ale v Číně tomu tak je) nepůjde internet a jiné sdělovací prostředky, PAK BABO RAĎ.  Čína je toho jasným a naprostým důkazem. Moudrý člověk si bere zkušenosti od chytrých lidí, kteří se už spálili a věděli, že na horkou železnou tyč rozpálenou doběla, nemají šahat.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud si myslíte, že je to přitažené za vlasy, připouštím že tomu tak může být. Nebo naopak to může být takový tobogán a rachot, že situace bude daleko horší než jsem zde popsal. To samozřejmě nevím, je to jenom moje úvaha.

A nakonec bych chtěl jenom naznačit zmíňku o cvičení v USA před několika měsíci. Jmenovalo se:

“high-level pandemic exercise” entitled “Event 201” was held in New York City…

kde se rozšířil smrtící virus a podobné scenária se také zde uskutečňovala. No nesmíme zapomenout napsat, kdo za tím vším opět stál. Nikdo jiný než Bill Gates a  Melinda Gates Foundation hostovali Event 201. To je samozřejmě jenom náhoda.

Prosím nevěřte mně, sami se přesvěčte na jiných webech, pokud neumíte řeči, prosím s překladačem, popřípadě si vyměňte zkušenosti a názory s lidmi, kteří jsou v diskuzi. Rozhodně doporučuji dotazovat se Maroše, protože ví skutečně mnoho a je studnice vědění…..

I přes jeho některé vulgarity,,,,,

 

[wp_ad_camp_2]

 

A zde ještě dodatek:

Listina uzavřených měst s počty „uvězněných“ obyvatel:

– Wuhan (11 Miliónu lidí)
– Huanggang (7M)
– Xianning (2,5M)
– Huangshi (2,5M)
– Xiantao (1,2M)
– Daye (1M)
– Landkreis Yangxin (1M)
– Qianjiang (1M)
– Chibi (500K)
– Zhijiang (500K)
– Enshi-Stadt (750k)
Celkový počet: 29M

Částečně: Ezhou (1M)

Zdroj: hartgeld.com

Také se píše, že situace se vymkla naprosto kontrole a nevědí, jak situaci řídit a co vlastně dělat. No príma, to se jim povedlo. No a prý jsou neschopní…..

Ještě budete rádi, že indigová dívenka vyslal zavčas světu vzkaz, jak se lidstvo bude moci zachránit. Napíši k tomu ještě zajímavý článek…..

Článek napsal a z jiných zdrojů přeložil tm

A zde jsou data o mrtvých a nakažených, dále karanténovaných a jiná:

https://connectiv.events/corona-virus-stammt-aus-labor-in-wuhan-gefahr-weitaus-groesser-als-gedacht/

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.