V posledných mesiacoch sme veľmi pozorne očakávali a sledovali audit v Maricope. Zatiaľ čo Arizona sa dostala do centra pozornosti, mnohé iné štáty pracovali v tichosti v zákulisí. Jedným z týchto štátov je Wisconsin.

Aktuálne máme od zdroja priamo z miesta čerstvé správy. Wisconsin by mohol čoskoro zrušiť platnosť volieb 2020. Ak sa dá veriť správam, v skutočnosti je pravdepodobnejšie, že Wisconsin volby zneplatní skôr ako Arizona.

Čo sa teda stalo?

Demokratov vo Wisconsine prichytili pri zbieraní hlasovacích lístkov. Zber hlasovacích lístkov je nielen nezákonný, ale je aj jedným z hlavných mechanizmov podvodov na voličoch.

Ak sú tieto správy pravdivé, Wisconsin bude mať pádny dôvod na deklasifikáciu výsledkov prezidentských volieb v roku 2020. Obvinenia sa týkajú konkrétne domovov dôchodcov. Zdroj ďalej popisuje, že z domovov dôchodcov boli zozbierané tisíce hlasovacích lístkov.

OANN potvrdzuje prebiehajúce vyšetrovanie:

Podľa šerifa okresu Racine Christophera Schmalinga Wisconsinská volebná komisia (WEC) vedome a úmyselne porušila štátne volebné zákony a dala pokyn podriadeným volebným úradníkom, aby robili to isté. Na šokujúcej tlačovej konferencii vo štvrtok predstavitelia orgánov činných v trestnom konaní z úradu šerifa okresu Racine uviedli svoj prípad volebných podvodov počas volieb 2020. Vyšetrovanie sa zameralo na zneužívanie voličov uzavretých v domovoch dôchodcov a zariadeniach pre seniorov. Vyšetrovatelia zistili, že volebné úrady štátu Wisconsin výslovne diskutovali o tom, že ich navrhovaný postup pri voľbách v roku 2020 by bol v rozpore so štátnymi zákonmi, a napriek tomu sa rozhodli ho uskutočniť. Svoje rozhodnutie zvečnili v liste, ktorý napísali a rozposlali všetkým úradníkom jednotlivých okresov vo Wisconsine.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Šerif Schamling uviedol, že úradníci uviedli, že „potrebujú flexibilitu, aby mohli porušiť zákon“, a že potrebujú „dať pokyn okresným úradníkom, aby porušili zákon“. Napriek zjavnej absurdnosti týchto vyhlásení, výslovnej nezákonnosti ich činnosti a skutočnosti, že všetky boli zaznamenané na ich stretnutí Zoom, volební úradníci pokračovali a aj tak porušili zákon. Kancelária šerifa prehrala video zo stretnutia Zoom, na ktorom členovia komisie diskutujú o svojej potrebe porušovať zákon a inštruujú ostatných, aby robili to isté. Ak to spojíme s potvrdenými aktivitami, ktoré sa počas volieb v roku 2020 skutočne odohrali, šerif Schamling má veľmi presvedčivé dôkazy volebného podvodu.

Konkrétne, list od WEC inštruoval okresných úradníkov, aby nepúšťali poslancov pre špeciálne voľby do domovov dôchodcov. Tieto osoby sú vyškolení odborníci zodpovední za zabezpečenie práv obyvateľov domovov dôchodcov. Sú tiež zodpovední za to, aby nezneužívali volebné právo starších ľudí a aby nedochádzalo k zberu hlasovacích lístkov alebo inej nezákonnej činnosti. WEC sa rozhodla, že vzhľadom na COVID je vstup týchto osôb do zariadenia príliš nebezpečný napriek tomu, že zákon štátu Wisconsin vyžaduje, aby boli súčasťou procesu. Tým, že spoločnosť WEC požadovala od okresných úradníkov, aby týchto poslancov vylúčili z volebného procesu, dopustila sa volebného podvodu.

Vedúci predstavitelia štátu a správcovia domovov dôchodcov si mysleli, že je dostatočne bezpečné, aby do zariadenia vstúpil pracovník údržby akvária s rybičkami, vodiči rozvozu dverí, pracovníci predajných automatov, opravári výťahov, čistič vtáčích klietok a predavač kopírovacích strojov, ale bolo príliš nebezpečné vpustiť dovnútra špeciálnych volebných zástupcov, aby sa zabezpečilo, že nedôjde k zneužitiu práv starších ľudí. Je to absurdné stanovisko, ale WEC ho zaujala. Je to tiež porušenie štatútu štátu Wisconsin 6.875.

Ak by vo Wisconsine skutočne dochádzalo k zberu hlasovacích lístkov, nebol by to prvý stredozápadný štát, kde sa to stalo. Obvinenia z volebných podvodov sa objavili aj v Minneapolise. Konkrétne ide o obvinenia voči Ilhan Omarovej.

Zdá sa, že na videu je vidieť, ako zberači hlasovacích lístkov dostali za Omara 200 dolárov.

Ak sa tieto obvinenia vyšetria a preukážu sa podvody, nebuďte prekvapení, ak hlavné titulky budú pochádzať z Wisconsinu.

Všetká pozornosť sa upriamila na Arizonu.

Preložila anna | zdroj: 9

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.