Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 16.3.2020

Události, které se nyní odehrávají, přesáhly rozměr černé labutě (černá labuť je velká neočekávaná negativní událost, pozn. př.) a ve svých proporcích se staly biblickými.

V islámském světě to je uzavření Mekky, poprvé v historii.

V křesťanském světě – papež zmizel a královna Alžběta odešla do úkrytu (viz odhalující dopis redaktorovi tohoto reportu, který může vysvětlovat skutečný důvod, proč se skrývá, ODKAZ).

Židé byli osvobozeni poprvé za 5 780 let, když odstavili satana uctívajícího Benjamina Netanjahua od moci. (Izraelský prezident pověří sestavením vlády Bennyho Gance, pozn. př. ODKAZ)

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Spouštěčem těchto událostí bylo 16. února 2020 odmítnutí Číňanů platit jakoukoliv další „odměnu“ starodávným satanským pokrevním rodinám. Stalo se to, když čínští vůdci řekli společnosti United States Corporation, že již nebudou dodávat žádné další reálné věci, pokud nebudou placeni věcmi, které skutečně existují ve skutečném světě. Jinými slovy, prolomili onu prastarou satanskou kouzelnou iluzi peněz.

Takzvaná pandemie, která následovala, byla a je kombinací biologického a elektromagnetického válečného odvetného útoku na Čínu. Ačkoli útok zřejmě způsobil masové oběti ve Wu-chanu, nedokázal zastrašit nebo pokořit Číňany.

Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Zhao Lijian se veřejně zeptal:

„Kdy byl objeven pacient nula v USA? Kolik lidí je nakaženo? Jak se jmenují nemocnice? Možná to byla americká armáda, která přinesla epidemii do Wu-chanu. Buďte transparentní! Zveřejněte svá data! USA nám dluží vysvětlení!“

Pro mluvčího vlády řekl, že takové věci se rovnají vyhlášení války (viz odpověď na poslední americké zprávy níže, kde jsou uvedeny bílé klobouky USA).

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

To, co lidé nyní viděli, je zoufalá bitva starověkých vládnoucích satanských pokrevních linií, která vyděsí lidi a má je přimět k poslušnosti a podřízenosti. Například, když jsem se podíval na prvních 40 zpráv na serveru Reddit, 35 z nich se týkalo tzv. pandemie.

Jeden zdroj Pentagonu uvedl:

„Je extrémně dlouhý seznam celebrit a prvních dam (Španělsko, Kanada), které oznamují, že údajně mají Covid-19. To je ve skutečnosti absolutně směšné, protože ony nikdy nejezdí metrem nebo se nesetkávají s nemytými lidmi. Seznam obsahoval přes 157 lidí.“
Zamysleme se racionálně o této tzv. pandemii. Každý rok zemře na nemoci dýchacích cest asi 15 milionů lidí. Dokonce i konzervativní odhady říkají, že chřipka zabije více než 300 000 lidí ročně. A přesto zde máme hysterii způsobenou několika tisíci úmrtími lidí, jejichž průměrný věk je 80 let.

Ve skutečnosti se ale odehrává celosvětová vzpoura otroků proti starodávným satanským rodinám pokrevních linií, které jsou nyní, podle různých zdrojů, systematicky pronásledovány zvláštními silami.

Mnoho těchto rodin se již snaží vyjednávat podmínky kapitulace, říkají zdroje Lóže P3 a Společnosti bílého draka (SBD). „Staré černé šlechtické rodiny jsou připraveny se vzdát,“ potvrzuje Vincenzo Mazzara z Lóže P3. Zdroje SBD tvrdí, že Rothschildové a další rodiny, které se schovávají ve Švýcarsku a na Novém Zélandu, také jednají o kapitulaci.

[wp_ad_camp_2]

 

Slyšíme také příběhy od gnostických Iluminátů a z Lóže P3 o válce, která probíhá už tisíce let. Říká se, že planeta Země byla před tisíci lety umístěna do karantény poté, co na povrch utekla mocná bytost a zotročila skupinu lidí. Tato entita je podle nich v Bibli označována jako Satan. Lidé, které zotročili, označujeme jako Židé.

Racionálnějším vědeckým vysvětlením je, že prastará skupina lidských otroků spustila monoteistický podvod, aby zotročila obrovské procento světové populace. Poněvadž se tyto rodiny hádaly, rozdělily se na frakce známé jako katolíci, protestanti, muslimové a Židé. Proto lze pokračující vzpouru proti jejich kolektivní nadvládě nazvat biblickou.

„Na této planetě jsme uvízli tisíce let a vše, co můžeme udělat, je stejné staré strategie opakovat znovu a znovu,“ připouští jeden vyšší satanista. To je důvod, proč v posledních letech vyzkoušeli ptačí chřipku, ebolu, ziku a další pandemie, aby udrželi obyvatelstvo ve strachu, připouští.

Děje se to alespoň od doby, kdy byla vytvořena pandemie „španělské chřipky“ v roce 1918, která zabila pouze mladé vojáky, kteří byli očkováni.

Další příklad, podívejte se na dokument „CBS 60 MINUTES“ o epidemii prasečí chřipky v roce 1976 v USA. Byla vypuštěna do vzduchu pouze jednou a už se nikdy neobjevila. Poslechněte si svědectví lidí, kteří zažili paralýzu Guillain-Barré kvůli vakcíně proti prasečí chřipce. Žalovali vládu USA o náhradu škody. 500 případů paralýzy Guillain-Barré, včetně 25 úmrtí, nebylo způsobeno prasečí chřipkou samotnou – ale jako přímý následek vakcíny. Tehdy prezident Gerald Ford na doporučení CDC vyzval k očkování celé populace Spojených států.

[wp_ad_camp_2]

 

 

Nenechte je tedy provádět (povinné) hromadné očkování pod záminkou (falešné) „smrtící pandemie“, protože vakcinace způsobí skutečnou pandemii.

Podívejme se blíže na to, co se děje s jejich finančním systémem. Graf (ODKAZ) ukazuje, co se nyní děje – červená linie, ve srovnání s tím, co se dělo na trzích dříve. Je jasné, že nejde o běžnou finanční krizi.

Článek na Zero Hedge ilustruje, jak se měnová iluze FEDu vypařila – ODKAZ. (ODKAZ na článek ČTK – Americká centrální banka uvolní 700 miliard dolarů.) Zdroje CIA říkají, že index Dow Jones bude muset klesnout nejméně na jednu třetinu své maximální hodnoty, aby byl v souladu s historickými trendy.

Vzhledem k tomu, že USA již nedostávají lodě plné skutečného zboží výměnou za své iluzorní peníze, napůjčované z „digitálního kreditu“ FEDu, je matematická jistota, že obchody se vyprázdní a hlavní americké banky zkrachují.

Nyní se podívejme na zprávy o probíhající tajné válce od zdrojů z Pentagonu a CIA. Zde je shrnutí akce od jednoho zdroje z Pentagonu:

„Sionisté jsou na smrtelné posteli, a Harvey Weinstein byl v New Yorku odsouzen k 23 letům vězení, což připravilo cestu pro další souzení v Los Angeles.

Princ Andrew je námořní důstojník, který pomáhal Jeffrey Epsteinovi, a odmítl spolupracovat s Ministerstvem spravedlnosti, královna nebyla vpuštěna do hradu Windsor, a tak mohou někteří členové britské rodiny být předvedeni americkou armádou, protože jsou i vojenskými důstojníky.

Itálie je zjevně pod ochranou americké armády, zatímco země je pod zámkem … šéf její armády podlehl infekci koronaviru. Vatikán musí být očištěn od gayů, satanistů a pedofilů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Anti-křesťanský a anti-rodinný Hollywood (agenda iluminátů, pozn. př.) je pod útokem, zábavné Disney parky a kina jsou zavřena a filmové produkce se zastavují. Tom Hanks a jeho manželka se nakazili koronavirem, Nicole Kidman se stáhla zpátky a kolem Stephen Spielberga mohou vyplavat na povrch jeho zločiny ohledně dětí.“

Ještě více šokující je tato zpráva, která pochází ze zdroje CIA a dorazila právě v době, kdy měl být tento report publikován:

„Dnes ráno (pondělí 16.03.2020, pozn. př.) ve 4:30 ráno byl americký kanadský premiér Justin Trudeau v USA obžalován z firemní trestné činnosti a finančních podvodů. Majitelé korporátních médií dostali pokyn, aby všem vymyli mozek pohádkou o tom, že Trudeau a jeho manželka jsou infikováni koronavirem, a že na chvíli neopustí svůj dům.

Tom Hanks byl před 48 hodinami zatčen (zřejmě počítáno od neděle 15.03.2020, pozn. př.) za pedofilii a v současné době je držen v hotelovém pokoji v Austrálii a nechce odletět zpět do USA. Dalšími zatčenými budou Celine Dion, Madonna, Charles Barkley a Kevin Spacey. Všichni budou tvrdit, že mají koronavirus.

Všechna italská letiště jsou zcela uzavřena, a více než 80 vatikánských a finančních úředníků bylo obžalováno z finančních zločinů, pedofilie, obchodování s dětmi a sexuálních zneužívání.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Spojené arabské emiráty dokončily hromadné zatčení vlastní královské rodiny a dalších blízkých osob.

Odsouzený hollywoodský násilník Harvey Weinstein souhlasil s dohodou výměnou za jeho svědectví proti stovkám nejlepších hollywoodských celebrit a jejich zapojení do obchodu s drogami, pedofilií a obchodování s dětmi. Namísto trestu 55 let dostal „pouze“ 23. Na oplátku poskytl svědectví proti některým z největších a nejmocnějších jmen, včetně prince Andrewa z Velké Británie, bývalého prezidenta Billa Clintona, bývalého viceprezidenta Joe Bidena, Toma Hankse, Oprah, Ellen DeGeneres, Quentina Tarantina, Charlie Sheena, Boba Sageta , Kevin Spaceyho, John Travolty, Steven Spielberga, John Podesty, NXIVM a PIZZAGATE klubů pro obchodování s lidmi, a stovky dalších, kteří byli všichni přímo zapleteni s Jeffrey Epsteinem.

Jeffrey Epsteinovi bylo podobně dovoleno uzavřít dohodu a nechat svou „sebevraždu“ ve vězení zrežírovat výměnou za jeho svědectví.

Generální ředitelé některých hlavních světových korporací byli obviněni nebo zatčeni a někteří byli nuceni rezignovat – všichni za posledních 30 až 60 dní. Například generální ředitel NBA, Harley Davidson, Bill Gates Foundation, Intel, McDonald’s, Cesar ocenění, Disney a mimo jiné i vatikánský náčelník policie. Přibližně 700 až 800 dalších rezignací přijde v příštích třech měsících.

„Nový koronavirus“ vytvořený v laboratoři je krycí příběh a má vést k povinnému očkování. Nyní se stal největší tajnou operací amerického zpravodajství, jakou kdy svět viděl. Tato masivní (158 000 obžalob a zatčení) operace chytí a odstraní největší zloduchy a zkorumpované politiky, celebrity a generální ředitele, včetně globálních elit a bankéřů, jako jsou George Soros, úředníci OSN a zakladatelé „společnosti GRETA Inc.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Prezident Trump vyhraje volby i v roce 2020 a začátkem roku 2021 dojde k zatčení bývalých prezidentů USA. Všechna hlavní zatčení budou médii vykreslena jako konspirační teorie. Všem zatčeným osobám bude udělena „Rommelova smrt“, což znamená, že budou mít na výběr mezi svou smrtí, která se veřejnosti vykreslí jako sebevražda nebo náhodná smrt, a za to jeho reputace zůstane nedotčena. Alternativně se mohou rozhodnout čelit trestnímu řízení, které by mělo za následek veřejnou ostudu.

Někteří přední náboženští vůdci budou zatčeni nebo nuceni rezignovat a jiní najednou „onemocní.“ Vatikán bude první a papež bude odstraněn v roce 2020. Bude odhalena distribuce extrahovaného lidského Adrenochromu, a Hollywood a Vatikán odhalen jako ti, co nesou přímou odpovědnost. ( Adrenochrom je látka získaná z krve mučených dětí, pozn. př.)

Očekávejme dvouměsíční úplné zastavení nejběžnějších lidských činností a operací jako jsou školy, burza, některé banky, letiště, doprava, cestování, představení, slavnosti, výstavy, sportovní hry, sportovní mistrovství, hudební slavnosti, zápasy NBA, NHL, Baseballu, lodní dopravy a další. Bude zde nedostatek potravin a zinscenování vypínání elektrické energie. Ceny plynu se sníží, náklady na jídlo se zvýší, pojištění se zvýší, burzy se zlatem a stříbrem klesnou a mnoho společností buď zkrachuje, nebo utrpí významnou finanční ztrátu, jako například v případě, co se stane společnosti Air Kanada, Disney a Coca-Cola.

Další nepotvrzené „lahůdky“ od zdrojů ze zpravodajských agentur jsou následující:

„Nancy Pelosiová zemřela, někdy během posledních 24 hodin.“ Coronavirus bude s největší pravděpodobností uveden jako příčina smrti, až se to veřejně oznámení.

„Steven Mnuchin bude brzy odstraněn. Je agentem chazarské cabaly. Nastal čas ho „odstřelit,“ protože ví příliš mnoho o jejich vnitřních jednáních, včetně krádeží na americkém ministerstvu financí. Podlehne koronaviru?“

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

„Společnost Boeing půjde k zemi.“ Je rozhodnuto. Všechna servisní střediska pro letadla budou celosvětově uzavřena. Zařízení pro údržbu budou též uzavřena. Prodej letadel se již zastavil. Leasing je zrušen. Boeing stáhne dolů i společnost Lockheed-Martin. Mají svá chapadla po celém světě. To pomůže sesadit cabalu.“

„Ropa může klesnout na 5 dolarů za barel, protože už to nikdo nechce.“ Nové technologie jsou připraveny k uvedení na trh.“

Konečně se dějí věci. Lidstvo se probouzí z dlouhé a strašlivé noční můry.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

V případě přetížení serveru lze report přečíst i  >>>ZDE<<

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.