Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 11.11.2019

Podle zdrojů Asijské tajné společnosti se připravuje větší kolaps finančního systému než při kolapsu Lehman Brothers, aby se uvolnil prostor pro nový finanční systém. Nedávné trendy na finančních trzích, zejména bublina biblických rozměrů na akciovém trhu, toto tvrzení podporují. Jakýkoli veterán z oboru financí vám řekne, že když finanční trhy bojují proti realitě, realita vždy nakonec vyhraje. To znamená, že ceny akcií by mohly klesnout o 90 % a více.

[wp_ad_camp_2]

Ve znamení toho, že finanční válka ještě neskončila, evropští členové královské rodiny nesouhlasí a říkají: „Všechny světové investiční banky začaly migrovat ze starého systému, takže je jen otázkou času, než se hladce transformují ze starého na nový systém.“

To může fungovat pro platební systémy, bankomaty a kreditní karty, ale ne pro západní systém babylonského dluhového otroctví jako celku. Tento systém vedl k tomu, že 1 % vlastní 53 % všech akcií a podílových fondů, a pokud přidáte dalších 9 procent bohatých, pak kontrolují 93 procent, zbylých 90 % pouze 6,8 %. Další důkaz, že se jedná o systém dluhového otroctví, vychází ze skutečnosti, že dolních 90 % lidí dluží 72 % všech dluhů.

Tento akciový trh, ovládaný a vlastněný superbohatými a jejich zaměstnanci, se stal podvodným a parazitickým, a ve skutečnosti saje peníze z reálné ekonomiky. Díky tomu je jeho kolaps matematicky nevyhnutelný.

Pojďme se podívat na další čísla, která to dokazují. Od ledna do října roku 2019 na celém světě bylo do dluhopisů vloženo 339 miliard dolarů a z akcií bylo vyňato 208 miliard dolarů, avšak akciový trh stále dosahuje rekordních maxim. Je tomu tak proto, že od roku 2009 vytáhli institucionální investoři a domácnosti z akciového trhu 1,9 bilionu dolarů, zatímco korporace, které využívají „peníze ze vzduchu“ soukromých centrálních bank, koupily za 3,6 bilionu dolarů své vlastní akcie.

Navíc podle časopisu Wall Street Journal 97% kótovaných společností nevyužívá obecně uznávané účetní principy GAAP (Generally Accepted Accounting Principles) k uvolnění svých zisků, což v podstatě znamená, že falšují své účetní knihy.

[wp_ad_camp_2]

Coca Cola je dobrá případová studie. Citujeme z The Daily Bell:

„Pokud se vrátíme zpět do roku 2010, roční příjem společnosti Coca Cola činil 35 miliard dolarů. Do roku 2018 se roční tržby společnosti snížily na méně než 32 miliard dolarů. V roce 2010 vygenerovala společnost Coca Cola zisk 5,06 USD na akcii. V roce 2018 uý jen pouhých 1,5 dolaru. Celkový kapitál společnosti Coca Cola, tj. „čisté jmění“ podniku, činil v roce 2010 31 miliard USD. Do roku 2018 klesl vlastní kapitál na 19 miliard USD. Za posledních osm let tak Coca Cola přišla o téměř 40 % svého kapitálu, tržby klesly a zisk na jednu akcii klesl o 70 %. Je zřejmé, že společnost je dnes v mnohem horším stavu, než tomu bylo před osmi lety. Cena akcií společnosti Coke se však za toto období téměř zdvojnásobila.“

Abych to shrnul, rodiny, které vlastní japonskou a západní centrální banky, tisknou peníze a předávají je společnostem, které také vlastní, zatímco vysávají životodárnou krev z 90 % populace.

Finanční systém se stal obrovskou černou dírou, což dává jistý zvrácený smysl, protože mnoho vládnoucích rodin uctívá černé slunce (Schwarze Sonne = SS, pozn. př.).

Jedním z pravděpodobných spouštěčů bude kolaps Deutsche Bank, která právě oznámila ztrátu ve třetím čtvrtletí ve výši 832 milionů euro.

Graf jejich cen akcií nese podivnou podobnost s Lehman Brothers těsně předtím, než se zhroutil.

Podle asijských zdrojů by pád Deutsche Bank zničil Evropskou centrální banku a zbankrotoval EU.

[wp_ad_camp_2]

Netřeba dodávat, že zatímco je snadné najít bublinu, je těžší předvídat, kdy praskne. Zdroje Asijské tajné společnosti a Společnosti Bílého draka se však domnívají, že kolaps pravděpodobně přijde v roce 2020. Poté bude následovat jubilejní období (jednorázový odpis veškerého dluhu a přerozdělení aktiv) a obrovská kampaň na záchranu planety. Tento plán zahrnuje zřízení meritokratické agentury pro budoucí plánování, ke které se může přihlásit kdokoli.

Než to však bude možné, bude třeba vybojovat ještě některé bitvy. Právě teď probíhá hlavní akce v Saúdské Arábii a Mexiku, kde chazarská mafie bojuje za zachování svých ropovodů a přítoků drogových peněz.

Začněme situací v Mexiku, kde podle zdrojů Pentagonu americký prezident Donald Trump „vyhlásil válku proti mexickým drogovým kartelům a nepřímo i Demokratům, kteří jsou jejich tajnými příznivci.“

Mexické zdroje shromáždily zatracený případ, který ukazuje, že nedávný pokus o zatčení syna „El Chapa“ a údajná vražda Američanů byly součástí zoufalého pokusu Korporace USA o přežití obsazením Severního Mexika a jeho ropných polí.

[wp_ad_camp_2]

Zdroje také uvádějí, že neúspěšný pokus o zatčení syna El Chapa byl proveden americkou protidrogovou agenturou (DEA) a guvernérem města Culiacán, aniž by o tom byl informován mexický prezident. „Kartel reagoval jako dobře organizovaná armáda.“ Zápach operativců CIA je všudypřítomný,“ říkají zdroje.

„S výmluvou těchto útoků chystá americký Kongres označit drogové kartely za teroristické organizace, a díky zákonu Patriot Act se otevírají dveře pro vedení války v Mexiku,“ uzavírají.

Nyní se podívejme na situaci v Saúdské Arábii, kde chazarská mafie bojuje za zachování systému petrodolaru veřejným upsáním akcií saúdské ropné společnosti Aramco na burze. Zde „íránské oznámení o novém ropném poli s 53 miliardami barelů bylo načasováno tak, aby znemožnilo vstup Aramco na burzu, a mělo by být bohatší než Saúdská Arábie, jejíž prokazatelné vyčerpané rezervy mohou být výrazně pod 200 miliardami barelů,“ tvrdí zdroje Pentagonu.

„Dokud Saúdská Arábie nepodepíše pakt o neútočení s Íránem, mírovou dohodu s Jemenem a do provozu neuvede protiletadlový systém S-400 na ochranu svých ropných aktiv, nikdo nebude do společnosti Aramco investovat,“ pokračují zdroje. „Zatímco Čína předstírá, že má zájem o Aramco, aby pomohla Mohammedovi Bin Salmanovi, může být nucena ustoupit kvůli saúdskoarabskému porušování lidských práv, válečným zločinům, genocidě, zločinům proti lidskosti, mučení, masové vraždě a terorismu,“ uzavírají zdroje.

[wp_ad_camp_2]

Bitva o Saúdskou Arábii je samozřejmě také pokus Rockefelerů a dalších cabal rodin, aby použili ropu k podplacení Číňanů, aby s nimi šli poboku stejným směrem, uvedli zdroje SBD. To je důvod, proč předali 100 miliard dolarů „saúdských peněz“ a kontrolu japonských strojů na krádeže voleb Sonovi Masayoshi ze SoftBank, příbuznému Sun Yat-sen, zakladateli moderní Číny, říkají asijské zdroje tajné společnosti.

Asijské zdroje tajné společnosti však říkají, že tento manévr je neoklame, a proto Sonovi náhle došly peníze. Místo toho zdroje říkají, že plánují bankrot Bank of Japan spolu s FEDem a Evropskou centrální bankou.

Zdroje uvádějí, že v Srbsku zřizují banku, která má nahradit Evropskou centrální banku. Srbsko dostalo ruský systém protivzdušné obrany typu S-400, aby ochránilo tuto plánovanou banku. To by byla velká historická spravedlnost za zničení Jugoslávie.

Zdrojem Pentagonu na znamení, že americká armáda je toh součástí, uvádí: „Trump se může v květnu 2020 zúčastnit v Rusku vojenské přehlídky Dne vítězství, aby poslal zprávu Deep State, sionistům a Číně.“

[wp_ad_camp_2]

Pod povrchem se toho odehrává mnohem více, ale zatím o tom nemůžeme z bezpečnostních důvodů psát. Můžeme však říci, že čím dál více mizí vedoucích politiků kabaly. Zoufalí kabalisté se snaží udržet dojem, že jejich politici jsou stále zde prostřednictvím tweetů, dopisů, tiskových zpráv a počítačové grafiky. Slyšeli jsme však, že jsou drženi ve vazbě a podrobeni „intenzivnímu výslechu.“ Většina z nich „zpívá jako kanárci,“ říkají zdroje Pentagonu.

Po dokončení čištek v USA se pozornost obrátí na Evropu a Japonsko, tvrdí zdroje Společnosti Bílého draka. (Doufejme, že intenzivnímu výslechu ve vazbě budou čelit i čeští a slovenští zrádci z řad politiků a soudců, pozn. př.)

Izraelci přestali vyhrožovat a na příkaz soudce byla izraelská velvyslanectví znovu otevřena na 25 dní, podle mluvčího izraelského velvyslanectví v Tokiu. To možná naznačuje, že sionisté vyjednávají kapitulaci.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.