Nizozemský web Zorgmedewerkers Verenigd, skupiny zdravotních sester a pečovatelů, zveřejnil zprávu o zkušenostech pohřebního ústavu, který má otázky týkající se úmrtí po očkování.

„V pohřebnictví jsem činný již více než 18 let a jsme konfrontováni truchlícími rodinami, které vážně zpochybňují příčinu úmrtí svých blízkých. Jako zaměstnanci v tomto odvětví máme povinnost mlčenlivosti a důvěrnosti. Ale někteří z nás skutečně zpochybňují příčinu smrti a chtějí svůj příběh někde vyprávět,“ říká hrobník.

„Poté, co jsem se v naší firmě trošku poptal, stále častěji slýchám, že přibývá kolegů, kteří zpochybňují příčinu úmrtí. Pozůstalí nám říkají, že s jejich milovaným bylo všechno v pořádku a že zemřeli náhle dva, tři nebo čtyři dny po první nebo druhé dávce vakcíny,“ pokračuje.

„U zesnulých se často jedná o starší lidi – ženy – od 65 let, které se snadno dožívají ještě o dalších 20 let vyššího věku. Samozřejmě to může být náhoda, ale je jich příliš mnoho na to, abychom to nemohli zpochybnit,“ říká hrobník.

Hrobař si klade otázku, proč úmrtí nejsou lépe vyšetřována a především, proč o nich nejsou zprávy v médiích. „Je to znepokojivý příběh, který dodnes nebyl zpochybňován,“ říká.

Asociace Care Workers United je znepokojena dopadem koronavirových opatření na obecný blahobyt a fyzické zdraví společnosti. „Nyní jsme o rok dále a bohužel jsou stále zřetelnější vedlejší škody způsobené opatřeními. Stále více se ptáme, zda je to ta správná cesta, jak s tímto virem naložit.“

Přeložila marki | Zdroj: Uncut-News

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.