Sierra NZ 22.Q7.2Q21

Varování před globálním rozpadem

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/global-disruption-warning.html

Vedoucí představitel DS Klaus Schwab varuje před rozsáhlým globálním rozpadem. Mimochodem, jeho matka byla Rothschildová. To není překvapivé.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106630579191168562

Klaus Schwab nedávno varoval před katastrofickými důsledky možného „komplexního kybernetického útoku“, který by mohl zastavit všechny základní služby a dopravu na celém světě. Což znamená, že jakmile audity prokáží, že Biden s pomocí Číny a dalších zemí podváděl, aby vyhrál volby, plánují vše vypnout a způsobit chaos. Světoví lídři se právě setkali s BigTech, aby o tom, kromě jiných cílů pro blízkou budoucnost, jednali.

Připoutejte se.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Eric Clapton se DS nebojí. Nebude vystupovat na koncertě, pokud na něj nebudou mít přístup všichni, ať už jsou očkovaní, nebo ne. Náš hrdina.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/079/963/083/original/4370f5745db2b84a.jpeg

A konečně, zde je ultimátní meme o vakcínách. Zdravý rozum, lidi!

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/079/808/360/original/7d170b906ffd4cc7.jpeg

Nahoře: Jsou vakcíny efektivní?

Dole: V tom případě jsou vakcinační pasy zbytečné.

Naše DS premiérka připravuje půdu pro další možné uzavření. Na dva měsíce zrušila trans-Tasmánské cestování. Ale to, že sem zaskočí australský ragbyový tým, nevadí. Právě pro takové situace vytvořila zvláštní doložku o „výjimce z hospodářského dopadu“.

***** ****

Sierra NZ 23.Q7.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/watch-france_23.html

Tohle je velmi znepokojivé – nový izraelský premiér jedná jako gestapo ohledně vakcín.

https://twitter.com/Resist_03/status/1418546744036524034

Říci lidem, že mohou volně cestovat po své zemi, pouze pokud jsou očkováni, není pobídka – je to vládní nátlak a zločin proti lidskosti.

Hráz DS je tak děravá, že se každou chvíli zhroutí. Podívejte se na tuto zprávu o PCR testu. Za tuto zprávu a několik dalších v tomto příspěvku děkujeme Starship Earth Newsletter.

http://www.starshipearththebigpicture.com/2021/07/23/july-23-2021-circling-in-a-holding-pattern-videos/

Úřad FDA dnes oznámil, že PCR test CDC na COVID-19 neprošel úplným přezkoumáním. Jeho povolení k mimořádnému použití bylo ZRUŠENO. Jedná se o stažení z trhu třídy I. Jedná se o nejzávažnější typ stažení. Příliš mnoho falešně pozitivních výsledků!

Coach Jerry se podělil o důležitý postřeh z Jižní Kalifornie.

Kéž byste viděli to, co vidím denně já. Neoznačené výletní lodě kotvící na pobřeží, na míle daleko od svého obvyklého přístavu. Desítky letů vrtulníkem denně na tyto lodě a z nich do neznámých končin. Vojenské vrtulníky!

Napadlo vás někdy, že se to stane ještě za vašeho života?

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/080/020/452/original/30bfd7f21a22f9cb.png

***** ****

Sierra NZ 24.Q7.2Q21

Úžasný projev prezidenta trumpa

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/awesome-president-trump-speech.html

Prezident trump byl během dnešního projevu ve Phoenixu v ráži. Vypadal zdravě, silně a bojovně. Je připraven postavit se DS a dal jasně najevo, že hodlá VYHRÁT. Zde jsou úryvky z projevu. Bylo těžké vybrat, protože tam bylo tolik zajímavých momentů:

K volebním podvodům: „Když nám to ukradnou a zfalšují, musíme BOJOVAT. Nemáme na výběr. Důkazy jsou monumentální. Více než 74 000 hlasovacích lístků zaslaných poštou, o nichž není jasný záznam, že byly vůbec odeslány. Cabala mu dělala kampaň (Bidenovi).“

„Oni (DS) říkají: „Do prd***! Chytili nás!“ Čas na nápravu není v roce 2024 – čas je PRÁVĚ TEĎ, tady v Arizoně. PRÁVĚ TEĎ. Nemáme ten luxus sedět a čekat na další volby. Musíme ten problém vyřešit. Musíme na sobě zapracovat. Zastavíme radikální levici v jejím rozletu.“

K Bidenovi: „Joe ničí naši zemi. Ani nevěřím, že je to on. Nemyslím si, že je to ON.“

K Billu Barrovi: „Neobviňuji Barra. Neobviňuji mnoho lidí. Stali se slabými, neefektivními a vystrašenými.“

K cenzuře médií: „Když nemáte žádný tisk, tak v zemi začíná komunismus. Nemáme ŽÁDNÝ hlas. Podal jsem hromadnou žalobu na Big Tech, můžete se přidat. Žalujeme u soudu FaceBook, Twitter a Google. Ale mnohem horší než Big Tech jsou chabá a ulhaná média, PRAVÝ nepřítel lidu.“

Ohledně vakcín: „Věřím ve vaši svobodu na 100 %. Čína nám musí zaplatit.“

V komentářích v živém vysílání se objevily komentáře typu ŽÁDNÉ VAKCÍNY a lidé se ptali prezidenta trumpa, proč podporuje očkování. Takže opět je tato sporná otázka na stole. Je velmi těžké prohlédnout skrze kouřovou clonu a vytvořit si vyvážený názor. Možná se to nikdy nedozvíme.

Jeho závěrečné shrnutí: „Stále po MNĚ jdou, protože za VÁS nikdy nepřestanu bojovat. Žijeme podle hesla “ věříme v Boha“. Jsme mnohem silnější než oni. Naše hnutí je poháněno láskou k americkému lidu. Bojujeme za SVOBODU. Vezmeme si zpět ten krásný nádherný Bílý dům!

Na samém konci projevu prezident trump ukázal na jednoho z posluchačů, řekl „Děkuji“ a ukázal malé vzdušné Q znamení. Hurá! O několik minut později ukázal na stejnou osobu znovu, řekl „Děkuji“ a ukázal větší Q znamení. Dvojnásobné hurá! Čekala jsem, jestli to udělá a nebyla jsem zklamaná.

Byl to úžasný projev. Bylo z něj cítit nadšení a obrovská snaha prezidenta trumpa osvobodit lidstvo, ne jen Ameriku. Musíme za ním pevně stát. Jsme jeho armáda digitálních vojáků. On nás POTŘEBUJE.

***** ****

Sierra NZ 24.Q7.2Q21

Je to IQ test

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/its-iq-test.html

Děkuji své kamarádce Nancy za zaslání tohoto skvělého citátu:

Není to pandemie – je to IQ test.

Tento citát se mi také líbí:

Svoboda není zadarmo – musíte za ni BOJOVAT.

Prezident trump ve svém dnešním projevu zdůraznil, že je důležité BOJOVAT za naši svobodu. Všichni jsme na této planetě zotročeni – každý z nás, kdo nepatří k 1% satanské elity. Jako otroci máme dvě možnosti: pokorně přijmout svůj osud, nebo BOJOVAT za osvobození. Já si vybírám boj.

Zde je krátké video prezidenta trumpa, který na svém shromáždění dává vzdušné Q znamení.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106638700933343431

To je vynikající strategie – bojovat chytře.

https://gab.com/WayoftheWorld/posts/106629221534327906

Dal jsem jasně najevo, že prostřednictvím svého právníka začnu požadovat informace o zdravotním stavu všech ostatních zaměstnanců, pokud jde o jiné formy přenosných nemocí. Budeme požadovat informace o zaměstnancích s AIDS, žloutenkou, chřipkou, pohlavně přenosnými chorobami, spalničkami, příušnicemi atd.

Můj právník už má připravené dokumenty, takže bych mu je mohl doručit hned první den, kdy by to zkusil a součástí žaloby by bylo donutit společnost, aby okamžitě přijala opatření k vyčlenění zaměstnanců, kteří mají jakoukoli nemoc, kterou by mohli šířit, včetně běžného nachlazení. Pokud chtěli převzít odpovědnost za zastavení šíření Covid-19 v budově, byli by nyní zodpovědní za šíření čehokoli jiného.

Během 24 hodin jsme byli všichni informováni, že už nebudou vyžadovat naše doklady.

A konečně, můj milovaný synovec Leighton žije v Perthu. Je probuzený. Vzal své dvě malé děti do místního parku, když se náhodou stal součástí velkého shromáždění perthských bojovníků za svobodu. Říkal, že tam byly stovky aut a všechna houkala. Připojil se k nim – prý to bylo první protestní shromáždění jeho dvouletého syna!

Jak řekl, v místních médiích se o tom nic nepsalo. Obrovská shromáždění v Sydney a Melbourne média také nepokryla. My, Anonové, jsme teď zprávy.

Příliv se obrací. Vycítila jsem to z projevu prezidenta trumpa. Ví, že existuje obrovská globální armáda světelných bojovníků, která tvrdě bojuje proti DS. Všimla jsem si, že v projevu několikrát označil kolegy za „bojovníky“. Nikdy předtím jsem ho neslyšela toto slovo použít.

Tehdy si připomínáme, že jsme nejstatečnější ze statečných, nejsilnější ze silných. Mnozí tu chtěli být – jen někteří byli vybráni. Být bojovníkem světla na planetě Zemi je obrovská výsada.

Where We Go One We Go All.

***** ****

„Nová zelená dohoda je nová zelená blbost.“ – trump

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106638302114274390

***** ****

Senátor Ron Johnson: Údaje z Izraele ukazují, že 84 % nových případů COVID jsou očkované osoby.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.