Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 22.11.2Q21

Ve většině západních zemí probíhá masivní útok proti satanské vládnoucí kabale. Projevuje se to masovými demonstracemi, vojenskými kroky a trestním stíháním.

Podívejte se na tyto obrovské demonstrace v Itálii, Austrálii, Rakousku, Švýcarsku, Bruselu atd. Hodně to připomíná to, co se dělo těsně před pádem Berlínské zdi ve východní Evropě. ODKAZ, ODKAZ, ODKAZ

Vzorec je stejný, vládnoucí třída – tváří v tvář bankrotu a lidovému povstání – zvyšuje represe vůči obyvatelstvu. Tím se vytváří negativní zpětná vazba, která vyvolává stále větší nespokojenost obyvatelstva, dokud se armáda a policie nepřipojí k lidem a nesvrhnou vládnoucí třídu.

Poté, co se rakouský kancléř Alexander Schallenberg rozhodl zavřít neočkované lidi do vězení, policie a armáda oznámily, že ve jménu „svobody a lidské důstojnosti“ odmítnou kontrolu „zdravotních průkazů“.

„Evropa padla. Rakousko bylo ztraceno a zbytek se zhroutí do konce roku,“ tvrdí MI6.

Také v Severní Americe začala rozsáhlá vojenská akce proti kabale. V médiích se to projevuje velkými povodněmi, které odřízly kanadský Vancouver od zbytku země.

„Jestli si někdo myslí, že za klimatickou bouří, která oddělila Vancouver od ROC, stálo něco jiného než armáda, jste hlupáci. Pravděpodobnost, že by byla uzavřena KAŽDÁ dálnice, se není pravděpodobné. Intenzita bouře se vzpírá přírodním zákonům dané oblasti. Šlo o meteorologickou válku a sesuvy půdy byly způsobeny zařízením, které v létě nasadila kanadská armáda s bednami výbušnin s označením Operace Atlas Strike 21. Viděli jsme, jak bedny vykládají z transportních letadel C17 Globemaster III v Kelowně,“ říká zdroj ze CIA.

Záplavy se časově shodují s kanadskou televizí vysílájící zprávy o žhářství ve třech zednářských chrámech ve Vancouveru. Zajímavé je, že ke žhářství došlo v březnu, ale vysílá se, jako by se odehrálo právě teď. Podle zdrojů kanadské tajné zpravodajské služby a CIA byly silnice zablokovány, aby zločinci nemohli uniknout před policejní akcí proti Satanově synagoze ve Vancouveru. Tento satanský chrám byl identifikován jako chrám, který používá peníze z komunistické Číny k financování demonstrací a sabotáží Antify a hnutí Black Lives Matter po celé Severní Americe.

Gnostičtí ilumináti se nyní znovu objevili také ve východní Asii. Podle iluminátských zdrojů vyhlásili válku Církvi sjednocení, východoasijským spojencům Bushovy nacistické frakce, kteří obchodují s drogami a zbraněmi. Říkají, že použijí jednu z 500 megatunových jaderných bomb, které v roce 2000 vzali z ruské ponorky Kursk. Konkrétním cílem je oblast Kansajské nížiny v Japonsku. Tato oblast zahrnuje města Ósaka, Kjóto a Kóbe. Podle zdrojů budou zničeny 21. prosince, pokud nebudou splněny následující požadavky:

Japonská vláda využije státní a korporátní mediální sítě k tomu, aby informovala své občany o tom, co se 11. března 2011 ve Fukušimě stalo.

Zatkněte všechny japonské politiky, gangstery a další, kteří se na útoku podíleli.

Informujte japonskou veřejnost, že pandemie je falešná, a omluvte se za to, že nutili lidi nosit masky, brát vakcíny a trpět v důsledku toho ekonomickými potížemi.

Zatkněte všechny osoby, které se podílely na propagaci falešné pandemie a vakcín v Japonsku.

Zastavte finanční podporu zločinecké a falešné Bidenovy administrativy.

[wp_ad_camp_2]

Společnost Bílého draka podporuje požadavky gnostických iluminátů, ale nepodporuje masové vraždění nevinných pro politické cíle. Proto požádala ilumináty, aby nezničili Kansajskou nížinu. Doporučuje však evakuaci civilistů a kulturních pokladů z této oblasti, pokud tyto požadavky nebudou splněny, protože ilumináti se zdáli být rozhodnuti pokračovat, což vysvětlují tím, že vládnoucí třída na planině Kansai byla hluboce zapojena do plánu na zničení a evakuaci širšího Tokia během útoku na Fukušimu v roce 2011.

Tah proti japonským viníkům ve Fukušimě je možný díky svědectví bývalého izraelského premiéra Benyamina Netanjahua, tvrdí zdroje Mosadu. Je to také proto, že tři z hlavních viníků fukušimské havárie byli z Mosadu vyhozeni, dodávají zdroje.

Abychom pochopili zlo, proti němuž se bojuje v Japonsku i na Západě, musíme se podívat do starověkého Babylonu, který je hlavním zdrojem zla pronikajícího západní a částečně i východní civilizací. (Pro zajímavost; japonská vládnoucí třída sídlící v Kjótu tvrdí, že pochází ze starověké Mezopotámie a Egypta).

Poselství britského královského dvora asijským tajným společnostem zní takto: „Čelíme společnému nepříteli“, takže „Východ a Západ se musí spojit, aby porazily zlo a bránily právo bez ohledu na rasu, vyznání nebo barvu pleti“.

Jako příklad toho, jak je tento nepřítel starý, uvádíme, že starověký asyrský král Aššurnasirpal II (vládl v letech 883 až 859 př. n. l.) napsal: „Postavil jsem sloup proti městské bráně a všechny náčelníky, kteří se vzbouřili, jsem stáhl z kůže a sloup jsem pokryl jejich kůžemi.“ Upaloval, oslepoval, stínal hlavy vzbouřencům, upaloval dívky a odsoudil vojáky opozice k smrti dehydratací v poušti.

Důvodem, proč se o této dávné historii zmiňujeme, je skutečnost, že vládnoucí satanistická západní elita stále upaluje mladé ženy.

Bylo nalezeno znepokojivé video při razii na ostrově Jeffreyho Epsteina. Ukazuje nahou dívku, která je pálena letlampou, zřejmě za účelem získání adrenochromu.

Nejedná se o náhodný trestný čin, ale o součást systematické sklizně dětí. Aby se člověk mohl připojit k bohatým a slavným na Západě, je účast na dětských obětech a následné vydírání nezbytné. Statistiky FBI ukazují, že v USA každoročně zmizí více než 40 000 dětí, které už nikdo nikdy nespatří. To je více než dvacetkrát vyšší počet než v zemích, jako jsou ty v Africe, které nemají satanistickou vládnoucí třídu.

Podívejte se na níže uvedený výběr celebrit, které navštívily Epsteinův ostrov.

V tomto trestním oznámení jsou uvedeny společnosti Miramax Films, Walt Disney Corporation, Universal Music, Vivendi, Sprint Corporation, Viacom CBS, The City of New York Police Department, Sony Entertainment a více než 200 „John Does“, kteří jsou obviněni ze „stalkingu, opakovaného obtěžování drogami, únosů, sexuálních útoků, zneužívání, vydírání, nezákonného sledování, desetiletí trvajícího obchodování s lidmi a sexuálních útoků atd.“.

Odsouzený zločinec Joao Teixeira de Faria byl podle zdrojů CIA jedním z dodavatelů otroků na Epsteinův ostrov. V průběhu let zotročil stovky dívek, které sloužily jako dělohy k otěhotnění, aby jejich děti mohly být prodány. ‚Tyto dívky byly po deseti letech od porodu zavražděny. Poskytl rozhovor Oprah a léčil Billa Clintona.

Epsteinův ostrov byl samozřejmě jen jedním malým centrem. Existuje mnoho dalších, například Gettyho muzeum.

Britská královská rodina tvrdí, že viděla video, na němž jsou Barbara Bushová (dcera zakladatele Satanské církve Aleistera Crowleyho), George Bush starší, David Rockefeller a další „natočeni na krvavých vražedných orgiích ve Světovém obchodním centru“. Snažíme se získat kopii tohoto videa od Mossadu, abychom o něm informovali svět.

Královský zdroj také říká o královně Alžbětě II. že „za ta léta jí bylo provedeno mnoho, ale přežila a je velmi živá“. Na znamení toho, jak moc se dbá na to, aby zůstala naživu, zdroj říká, že „všechny paláce byly kvůli odposlechům rozebrány na kost. Všechny podlahy byly vytrhány“.

Podle zdroje se tato opatření přijímají kvůli probíhající válce proti satanistům.

Jak už všichni uvědomělí lidé vědí, satanistická vládnoucí třída se pomocí masového očkování a očkovacích průkazů ve stylu značky šelmy snaží nastolit totalitní vládu, aby se udržela u moci.

Jejich očkovací kampaň se nyní hroutí nejen kvůli demonstracím, ale i kvůli naprosté nekompetentnosti lidí, kteří ji provádějí.

V Austrálii stínová ministryně zdravotnictví ve státě Victoria, Georgie Crozierová, tvrdí, že kontroverzní pandemický zákon Andrewsovy vlády je v „naprostém rozkladu“. Rozpory, salta atd., to vše podle ní ukazuje na nefunkční vládu. Například při nákupu bot je třeba předložit doklad o očkování, ale při návštěvě domova důchodců nikoli.

V Izraeli vláda potvrzuje, že infekce, onemocnění a smrtelná onemocnění se objevují pouze u očkovaných osob.

To je pravděpodobně důvod, proč FDA žádá federálního soudce, aby jí do roku 2076 povolil úplné zveřejnění údajů o vakcíně COVID-19 společnosti Pfizer. Takže federálové dávají společnosti Pfizer miliardy dolarů, chrání ji před odpovědností, nutí Američany užívat její produkt, ale nedovolí vám nahlédnout do údajů o bezpečnosti a účinnosti?

Naproti tomu Severní Korea i přes nedostatek vakcín hlásí po dalším kole testování nulový počet případů nového koronaviru.

Navíc i korporátní propagandisté s vymytými mozky trpí kognitivní disonancí, když se diví, proč Afrika, kde se téměř neočkuje, nemá Covid.

Každopádně o falešné pandemii už toho bylo napsáno tolik, že je jen otázkou času, kdy budou všichni viníci potrestáni za válečné zločiny.

Další věc, kterou je třeba zmínit, je, že falešná administrativa „Fuck“ Joe Bidena se ekonomicky hroutí.

Tolik problémů se sešlo najednou. Ceny potravin a energií stoupají. Deficit ve výši 5,9 bilionu dolarů za 24 měsíců k 30. září 2021 a rozšíření rozvahy Fedu o téměř 5 bilionů dolarů za stejné období nenávratně poškodily celou cenovou strukturu finančního systému a ekonomiky.

Nyní zjišťujeme, že falešný Bidenův režim prodává strategické ropné rezervy USA Číně, aby ještě nějakou dobu odvrátil bankrot.

Situace je tak špatná, že poradci pro obchod s komoditami nyní stoprocentně doporučují zbavit se amerických státních dluhopisů.

To, čeho budeme svědky, nebude jen kolaps Spojených států. Půjde o zhroucení systému tajné tyranie, který trvá již tisíce let.

Evropská bílá šlechta (na rozdíl od černé šlechty), bílé klobouky v západních armádách a agenturách jsou na straně lidí. Všichni se však musíme zapojit a pokračovat v boji, protože tito lidé nemají v plánu jít tiše do noci.

Až bude oblast kolem Ženevského jezera – domov více než 200 mezinárodních organizací – osvobozena, pak se lidstvo konečně probudí z dlouhé a strašné noční můry.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.