Nastává doba, kdy neočkovaní piloti budou placeni zlatem a budou vzácní jako šafrán, poněvadž „zaočkovaným“ pilotům experimentální šmakulajdou bude zakázáno létat.

***** ****

Bývalý pilot Alan Dana ve svém projevu před Světovou radou pro zdraví poukázal na některé znepokojivé titulky o pilotech, kterým se v kokpitu udělalo špatně.

1. listopadu: Let OS235 společnosti Austrian Airlines byl na cestě z Vídně do Berlína, když pilot začal zvracet nad přístrojovou deskou a omdlel, zatímco se opíral o plyn.

3. listopadu: Pilotovi Boeingu 737 letecké společnosti Flydubai se udělalo nevolno. Let musel být v důsledku toho odkloněn na letiště v Íránu.

21. dubna: Pilot utrpí mrtvici. I tento let musel být odkloněn. Druhý pilot letadla společnosti Lufthansa zkolaboval po přestávce na toaletu.

22. října: Indonéský pilot zkolabuje v pilotní kabině. Incident byl zachycen na video. Další indonéský pilot zahynul, načež druhý pilot nouzově přistál.

21. prosince loňského roku: Pilot kanadské letecké společnosti WestJet zkolaboval během letu.

26. září tohoto roku: Let společnosti Air Canada musel být odkloněn poté, co se jednomu z pilotů udělalo špatně.

22. října: Druhý pilot rakouského Boeingu 767 onemocněl.

24. července: Letadlo Airbus A320 společnosti Eurowings muselo být odkloněno do Mnichova poté, co se druhý pilot necítil dobře.

22. září: Boeing 737 musel být po smrti pilota odkloněn do Omsku v Rusku.

22. listopadu: Dva členové posádky Boeingu 737 společnosti Alaska Airlines onemocní.

Srpen 2022: Letadlo Boeing 737 společnosti Jet2 muselo být odkloněno poté, co se pilotovi udělalo špatně.

Červenec: Pilot letu společnosti JetSmart v Argentině onemocní.

*****

Kapitán Alan Dana: Dopady experimentálních injekcí na leteckou dopravu

V pondělí 7. listopadu vystoupil na zasedání Valného shromáždění č. 64 kapitán Alan Dana s prezentací, která mu otevřela oči a v níž popsal své přímé zkušenosti pilota během zavádění experimentálních injekcí Covid-19.

Kdo je kapitán Alan Dana?

Kapitán Dana je velmi zkušený pilot, který vždy pečoval o své zdraví. Je držitelem britské, americké a australské profesionální licence leteckého dopravce, včetně jmenování radním FAA pro prevenci nehod. Jeho celková praxe činí více než 35 let a nyní přesahuje 23 000 letových hodin.

Když jeho zaměstnavatel Qantas trval na tom, aby si nechal aplikovat novou injekci Covid-19, Alan odmítl. Společnost Qantas ho propustila. Nyní je spolu s dalšími členy posádky letadla žaluje u soudu.

Alan Dana je členem skupiny Global Aviation Advocacy (GAA) Coalition, která sdružuje cestující, letecký personál a multidisciplinární lékařské a vědecké odborníky. Koalice GAA vznikla z potřeby, aby byly vyslyšeny nejdůležitější hlasy v letectví, včetně: cestující v letecké dopravě, bez nichž by neexistovalo odvětví leteckého cestování; personál leteckého sektoru, který umožňuje a ztělesňuje bezpečnost letů a který nese odpovědnost za blaho a životy cestujících v letecké dopravě v reálném čase; lékaři a vědci zapojení do transparentní vědecké debaty o Covid-19 a z ní vyplývajících politikách, které ovlivnily globální ekonomiku, cestování a životy občanů na všech úrovních.

Pokud náhodou víte o pilotech, kteří se potýkají s nežádoucími reakcemi na vakcínu, které mohou mít dopad na bezpečnost cestujících v letecké dopravě, nahlaste je prosím důvěrně Australskému úřadu pro bezpečnost dopravy (ATSB).

Jedná se o sestříhaný úryvek z týdenního živého vysílání zasedání valné hromady 7. listopadu 2022. Toto video je k dispozici také na serverech Rumble, Odysee a Bitchute.

Zdroj: Uncit-News, World Council For Health

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.