Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka,

ze dne 16.5.2Q22

Minulý týden Čína a Rusko daly americké armádě ultimátum: buď zničí chazarskou mafii, nebo budou čelit válce s jadernými a skalárními zbraněmi, shoduje se více zdrojů. USA v reakci na to vyslaly do Ruska početnou delegaci a bylo dosaženo dohody o zabití všech známých členů ChM na místě, tvrdí zdroje z Pentagonu a MI6. Tento proces již začal a tento týden se ještě zrychlí, tvrdí zdroje.

Zde je shrnutí toho, co to spustilo, jak nám poslal jeden z členů rodiny Draka:

Na žádost Ruska se v Radě bezpečnosti konalo bouřlivé zasedání ohledně vývoje amerických biologických zbraní na Ukrajině:

1 – Ruský delegát předal dokumenty a důkazy do protokolu o zasedání, které potvrzují následující skutečnosti:

= Oficiální financování programu biologických zbraní na Ukrajině ze strany Pentagonu.

= Jména amerických osob a společností specializujících se na důkazy a dokumenty zapojené do tohoto programu.

= Umístění laboratoří na Ukrajině a dosavadní pokusy o ukrytí důkazů.

2 – Umístění amerických laboratoří, které vyrábějí a testují biologické zbraně v 36 zemích světa (o 12 zemí více než na předchozím zasedání).

3 – Nemoci a epidemie, způsoby jejich šíření, země, v nichž se testují, a kdy a kde byly pokusy prováděny s vědomím nebo bez vědomí vlád těchto zemí.

4 – Mezi experimenty a relikvie patří virus, který je zodpovědný za současnou pandemii, a obrovské množství netopýrů, kteří tento virus přenášejí.

5 – Národy Ameriky, Francie a Británie mají pod psychologickým tlakem vymyté mozky, aby uvěřily smyšlené verzi toho, co se děje.

6 – Světová zdravotnická organizace popírá, že by věděla o biologických pokusech na Ukrajině, přestože Rusko předložilo důkazy, že její zástupci pravidelně navštěvovali podezřelé americké laboratoře po celém světě a udržovali s nimi korespondenci.

7- Čína se ptá, proč USA a OSN zoufale odmítají provést vyšetřování odborníky, aby zjistili pravdu, zejména s ohledem na dokumenty a přesvědčivé důkazy?

Rusové odchytili velké množství stěhovavých ptáků, kteří byli očíslováni a na jejich těla byly připevněny mikročipy s různými nákazami, dodávají ruské a čínské zdroje. Když tito ptáci odlétají do Afriky, Asie, Latinské Ameriky atd., mohou být morové ampule otevřeny příkazem ze satelitu na určitém území, kde způsobí největší škody.

Rusové ze zapojení do spiknutí obvinili také prezidenta Joea Bidena, bývalého prezidenta Baracka Obamu, bývalou ministryni zahraničí Hillary Clintonovou a miliardáře George Sorose. Číňané a Rusové trvají na tom, že „kdokoli se dopustí takových nemorálních a nelidských činů, musí být potrestán“.

Rusové poznamenávají, že vzhledem k tomu, že Američané porušili smlouvu z roku 1976 o nepoužívání biologických zbraní, zbraní ovlivňujících počasí, zbraní způsobujících zemětřesení a dalších zbraní hromadného ničení, mají nyní právo použít svůj vlastní arzenál těchto zbraní.

Šéf MI6 po získání těchto důkazů slíbil: „Udělíme sankce OSN na střelbu za účelem zabití.“ Jinými slovy, jmenovaní úředníci, včetně těch, kteří pracují ve WHO a OSN, budou zastřeleni na místě.

Americká armáda mezitím reagovala tím, že navzdory Bidenovu režimu vyslala vojenské letadlo s více než 100 generály zastupujícími všechny vojenské jednotky, aby zabránila rozsáhlé jaderné válce, kterou se ChM snažila vyvolat, tvrdí zdroje z Pentagonu.

V důsledku tohoto setkání „jsou Bidenovy dny sečteny, režimy se zhroutí a hlavy zemí, které se na tomto plánu podílejí, budou svrženy,“ slibují zdroje.

V reakci na to pořádají Světové ekonomické fórum a Světová zdravotnická organizace od 22. května ve Švýcarsku mimořádnou schůzku, na které se bude zoufale projednávat, jak se udržet u moci zavedením světové zdravotnické diktatury pod vedením WHO a italských iluminátů, tvrdí zdroje.

Stále více politiků na Západě si to však uvědomuje.

Například: „Pandemie Covid-19 nám dokázala, že v čele velkého počtu zemí Evropy a světa stojí sociopati a psychopati. Nyní chtějí ti samí lidé v Evropě zpřístupnit naše lékařské údaje farmaceutickému průmyslu a ještě více tak poškodit naše zdraví, bezpečnost a svobodu,“ říká poslanec Evropského parlamentu Mislav Kolakuió.

Nejdůležitější však je, že snaha ChM nastolit totalitní vládu na základě předstírané lékařské pohotovosti je odsouzena k zániku, protože nemá vojenskou sílu, která by ji podpořila.

Jejich lži o virech a výhrůžky, že nechají lidi zemřít hlady, je tentokrát nezachrání, slibuje několik agenturních zdrojů.

Dokonce i falešný papež šel proti NATO,“ poznamenává zdroj z Asijské tajné společnosti, který slibuje: „Starý nový světový řád skončil.“

Tento zdroj také potvrdil, co nám čínské zpravodajské zdroje řekly o tom, co se skutečně děje v Šanghaji a dalších částech Číny.

Videa s oběšenci a lidmi skákajícími z budov „ukazují jen část úklidu, který tam probíhá. Skončili s Hongkongem, stále pracují na Šanghaji a nyní se přesouvají do Pekingu,“ říká zdroj. Zdroj z čínských zpravodajských služeb – který podléhá rivalovi prezidenta Si Ťin-pchinga Ťiang Ce-minovi – tvrdí, že zabíjení lidé jsou zapojeni do útoku biologickými zbraněmi proti Číně. Čína dočasně brání svým občanům opustit zemi, aby nikdo z viníků nemohl uniknout, tvrdí zdroje.

Čistka na Západě také pokračuje, stále více vedoucích představitelů „chytá Covid-19 a jdou do samoizolace“, tj. zatýkání.

Například „Generálnímu tajemníkovi NATO Jensi Stoltenbergovi byla diagnostikována nemoc Covid-19 a v nadcházejících dnech bude pracovat z domova.“

Také novozélandská premiérka Jacinda (Jack) Ardernová to „chytla“ a bude se izolovat.

Všimli jsme si také, že premiér Justin Castro-Trudeau a jeho nacistická spojka Chrystia Freelandová po nedávné návštěvě Ukrajiny zmizeli z očí veřejnosti. Toto k tomu řekl zdroj z kanadské tajné zpravodajské služby:

„Původní Justin Castro-Trudeau byl zatčen před mnoha měsíci. S největší pravděpodobností byl odstraněn. Pokud ne, je určitě pod zámkem. Pokud jde o Justina T.C., který byl zhruba v minulém týdnu prostřednictvím MSM a televize viděn na Ukrajině, byl to jeden z „těch druhých“. Nikdo neví, kolik je tam klonů/dvojníků „toho jednoho“. Jill Bidenová má také několik dvojníků/klonů. Byla to dublérka, která se objevila i na Ukrajině. Bylo vidět, že je to mladší verze Bidenové„.

Když už mluvíme o mizejících klonech. Bill Gates také oznámil, že „pociťuje mírné příznaky a řídí se radami odborníků a izoluje se, dokud nebudu opět zdravý“.

Zde je vyjádření zdroje z Mossadu:

Jméno „Bill Gates“ je zástěrkou pro satanistickou cabal ChM. Nyní se zde pohybuje několik avatarů. Původní Gates už dávno neexistuje. Bill Gates investuje do vakcín – a najednou je tu pandemie. Bill Gates skoupí veškerou zemědělskou půdu – najednou je tu potravinová krize. Bill Gates investuje do umělého mléka – najednou je nedostatek mléčné výživy.

Začínáme zde vidět souvislosti? Nebo je to jen spousta náhod?

Samozřejmě, že s technologií počítačové grafiky a zeleného plátna je možné se vsadit, že se korporátní propagandistická média budou nyní snažit, aby to vypadalo, že všichni tito lidé jsou živí a zdraví.

Japonská vojenská rozvědka tvrdí, že mnoho počítačově tvořených vůdců ChM vzniká v Silicon Valley. Za jednu z klíčových osob, kterou je třeba zadržet, aby se tomu učinila přítrž, označila rozvědka Davida Rothschilda, který se skrývá v San Francisku. Kontaktovali jsme ho a požádali o rozhovor, abychom získali jeho verzi událostí.

V každém případě kromě zatýkání vrcholných představitelů ChM zuří také finanční válka. Pokračující kolaps akciových, dluhopisových a kryptoměnových trhů je přímým důsledkem toho, že se Rusko zmocnilo všech finančních počítačů na Ukrajině, tvrdí zdroje CIA.

Proto Peter Schiff, ekonom, který předpověděl finanční krizi v roce 2008, říká: „Celá americká ekonomika se znovu zhroutí, ale tentokrát to nebude generální zkouška jako v případě Covidu. Tohle bude skutečná věc. Nebudeme žádat podniky, aby zavřely, nebudou mít jinou možnost než zavřít. Desítky milionů lidí budou propuštěny z pracovních míst, která se už nikdy nevrátí!“

To je také důvod, proč Werner Hoyer, prezident Evropské investiční banky (EIB), předpovídá, že obrovský účet za ruskou invazi na Ukrajinu „může dosáhnout bilionů“.

Vzhledem k tomu, že celý HDP Ukrajiny činí 156 miliard dolarů, je těžké pochopit, proč jsou zapotřebí biliony euro nebo dolarů, pokud se skutečně nejedná o záchranu ChM.

Skutečným důvodem je podle zdroje ze CIA to, že miliardy dolarů, které satanistická cabal ChM prostřednictvím Bidenovy administrativy krade Američanům a posílá je na UKRAJINU, ve skutečnosti putují do společnosti BlackRock. Počkejte, až se to provalí. Rand Paul to možná odhalil, aniž by to výslovně řekl. Minimálně na týden zablokoval těch 40 miliard dolarů. Podívejte se, jak rychle Pentagon kvičí. V této šachové hře se může za dva týdny stát hodně.

Zde je reakce Pentagonu na odříznutí peněz pro Ukrajinu:

„Pokud Kongres rychle neschválí nové výdaje ve výši téměř 40 miliard dolarů na pomoc Kyjevu při odrážení ruské ofenzivy v bývalé sovětské republice, může být přísun amerických zbraní na Ukrajinu přinejmenším dočasně přerušen,“ varoval Pentagon. Devatenáctý květen je dnem, kdy skutečně bez dodatečných pravomocí začneme nemít možnost posílat nové věci…,“ řekl v pátek novinářům mluvčí Pentagonu John Kirby.

Peníze jsou odříznuty, protože svět se dozvídá o všech zvěrstvech páchaných satanistickou ChM, samozřejmě ve jménu „svobody a demokracie“. USA od druhé světové války zabily více než 20 milionů lidí v 37 „obětních zemích“.

Proto se většina světa kolektivně rozhodla zastavit jejich financování.

Kromě zastavení finančních prostředků jsou zastaveny také dodávky plynu, elektřiny a dalších zdrojů do zemí kontrolovaných ChM. Jak již bylo důkladně informováno jinde, Rusko začíná odpojovat plyn a elektřinu pro Evropu.

Věděli jste však, že země Blízkého východu také odřezávají Evropu? Minulý týden například Alžírsko snížilo dodávky plynu do Španělska o 25 % v době návštěvy ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova.

Pokračující kolaps kontroly ChM zvyšuje pravděpodobnost, že se ChM nyní pokusí použít kartu vesmírné invaze.

Zde je vyjádření zdroje CIA, který se nachází poblíž Antarktidy:

Nebuďte překvapeni, pokud bude projekt Blue Beam aktivován v Číně. Číňany to vyděsí k smrti. Celý svět bude sledovat, kde „mimozemská invaze“ udeří příště. Cabal ChM se toho pokusí využít k zablokování světa. Zastaví veškeré cestování po celém světě. A zastavit veškerou přepravu čehokoli. Plánují, že ovčané budou prosit o zásah světové vlády. Tím přivodí velký reset a vládu jednoho světa“.

To může vysvětlovat následující zprávu;

„Příští úterý se poprvé po více než 50ti letech uskuteční otevřené kongresové slyšení o UFO.“

„Může jít o závažné odhalení,“ říká zdroj ze CIA.

Proto náš report opět zakončíme nejnovějšími videozáznamy projektu modrý paprsek (Blue Beam) a UFO, které nám zaslaly naše zdroje z tajného vesmírného programu.

První video neidentifikovaného létajícího objektu natočili piloti nad územím Kazachstánu.

Pak tu máme video „návštěvy mimozemšťanů v Kremlu“, které podle našich analytiků není počítačově vytvořené. Naše ruské zdroje se k němu nechtěly vyjádřit.

Pak je tu snímek z Google Earth, který podle našich zdrojů představuje obří havarovaný létající objekt. Rozlišení je příliš nízké na to, abychom si mohli být jisti, ale Google Earth ukazuje, že z velké části Antarktidy zmizel led. To je částečné potvrzení toho, že se k ohřevu oblasti používají zbraně se směrovanou energií.

Doufejme, že slyšení o UFO, která se tento týden uskuteční v Kongresu, nezklamou a že skutečné odhalování začne. Doufejme také, že se dočkáme zatčení všech lidí ze Světového ekonomického fóra, WHO a dalších, kteří se shromáždili ve Švýcarsku před zraky světových médií, speciálními jednotkami. Možná nás pak pravda konečně osvobodí.

Další video: UFO v blízkosti Měsíce

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Pokud byste chtěli přispět na překlady článků a chod webu, můžete tak učinit na účet číslo: 2902118402 / 2010 (Fio banka).

Platba ze Slovenska: SK7383300000002902118402

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.