Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

 • Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti
  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

  Obchodnice s lidmi se odvolala proti rozsudku smrti

 • Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné
  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

  Všechny země NATO souhlasí, že přijetí Ukrajiny do Aliance je prozatím nemožné

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

Související zprávy

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

 • Nyní je důležité pro všechny uvědomění: Babiš versus Pavel
  Nyní je důležité pro všechny uvědomění: Babiš versus Pavel

  Nyní je důležité pro všechny uvědomění: Babiš versus Pavel

 • Jak v Matrixu poznat bioroboty a agenty – 4: Debilita
  Jak v Matrixu poznat bioroboty a agenty – 4: Debilita

  Jak v Matrixu poznat bioroboty a agenty – 4: Debilita

Zoufalé zbytky elity dělají zoufalá rozhodnutí. Rozkaz vyhodit Ukrajinu do povětří! Všichni se baví o covidu, zatímco za vašími zády připravují další šílenosti. Zůstaňte klidní

Potápějící se loď zločinecké elity vytahuje další strašáky z rukávu. Jak vás tadesco v minulosti datovalo, chcípající hydra se nenechá jen tak zničit. Proto má zájem s sebou vzít co nejvíce lidí. Covid jim nestačí. Další šílenost, kterou vymysleli je rozkaz: „Vyhodit Ukrajinu do povětří.“ Možná si vzpomenete na poslední sezení KARDINÁLA JUDASE, sezení 23 bratrů na posledním koncilu 3 kilometry pod Vatikánem. V případě, že jste neviděli, podívejte se nyní.

***** **** ***** ****

Nemějte ale obavu, boj by skončil ještě dříve než by začal a poslední Armagedon by tím byl odehrán. Podíváme se nyní, jak se situace jeví po boku k článku, který přeložila kolegyně. Předem si musíme vysvětlit co se odehrálo při odstoupení MERKELOVÉ ve vztahu k Ukrajině. Článek o tom napsal rusoněmec Peter Haisenko. Je bývalý CPT u Lufthansy  a mý značné zkušenosti a rozhled. Také kritizoval v minulosti podvod se suicidním pilotem Lubitzem, který se nezakládal na pravdě.

Autor: Peter Haisenko
.
Když se teď podíváte na Ukrajinu, protřete si oči. Prezident Zelenskij chce vdechnout život Minské dohodě náhle a rychle. Chce tímto způsobem vytvořit mír. To se děje jen pár dní po rezignaci Merkelové. Vidíte tam souvislost? (Díky tomuto kroku je DS v totální panice – pozn. př.)
.
Pokud se něco stane v politice, budu souhlasit s Rooseveltem. Nevěřím na náhody. Nevěřím tedy, že je náhoda, že současně s rezignací Merkelové došlo k pozitivní dynamice ukrajinského konfliktu. Ostatně faktem je, že to byla vždy Merkelová, kdo prosadil prodloužení ruských sankcí i proti odporu ostatních evropských zemí.
.
Že se vždy postavila ke svému příteli Porošenkovi a vždy při něm stála s politickými i finančními prostředky. Ano, i proti diplomatickým praktikám se pokusil zrušit výběr válečného štváče Porošenka, který nebyl zvolen, Zelenskyj zvolen byl. Nyní je pryč a do doutnajícího konfliktu bez prodlení přichází pozitivní dynamika. Paralelně s odchodem Merkelové si americký prezident Biden a prezident Putin vyměnili názory na videokonferenci, která trvala dobré dvě hodiny. Zprávy o tom v médiích MS jsou více než řídké. Ukazuje se však, že výsledky této výměny jsou senzační a mimořádně zajímavé. První věc, které by si měli pozorovatelé všimnout, je, že Biden slíbil Putinovi volnou ruku nad Ukrajinou. Jak jinak si lze vyložit, když Biden říká, že USA nebudou bránit Ukrajinu vojenskými prostředky? Alespoň to můžete vidět v amerických tiskových zprávách k této konferenci. Další sankce proti Rusku by Západ zasáhly ještě více.
.
Hloupé kvílení o tom, že by Rusko muselo počítat s vysokou cenou, pokud by tam zasáhlo, lze bezpečně klasifikovat jako politickou záchranu tváře. Faktem také je, že režim sankcí vůči Rusku je již léta vyčerpaný. „Nové sankce“ se dlouho vztahují pouze k lidem a jsou pouze symbolické. Jakékoli další skutečné sankce by Západ zasáhly ještě více, protože je závislý například na dodávkách surovin a raketových motorů z Ruska. Protisankce ze strany Ruska by mohly rychle uvrhnout nejen celou Evropu do existenční krize. USA také, pokud Čína bude stát na straně Ruska a také uvalí protisankce. Boeing by pak například musel zastavit výrobu svého „Dreamlineru“ B 787, jakmile přestanou dostávat díly z uhlíkových vláken z Číny atd.
.
Ekonomické vzájemné závislosti na celém světě nedovolují další zintenzivnění ekonomických válek. To vědí i Američané. Vědí také, že na Rusko se lze spolehnout, a to v pozitivním i negativním smyslu. Takže dokud nebude Rusko oficiálně ve válce se Západem, bude dodávat své produkty podle smlouvy. Ale pokud dojde ke skutečnému ozbrojenému konfliktu, tedy válce proti Rusku, není již vázáno starými smlouvami podle mezinárodního práva. Evropa, Německo v čele, by prostě zůstalo stát, v pravém slova smyslu zamrznout v mrazu bez elektřiny, kdyby Rusko vypnulo plyn. V případě války by toto opatření bylo nejen logické, ale také přípustné podle všech pravidel války a mezinárodního práva.
.
Před konferencí s Bidenem Putin jasně prohlásil, že „zamezí“ jakoukoli agresi ukrajinské armády proti lidem na východě. To je silné slovo mimo diplomacii. Putin neřekl, že to zastaví nebo se bude bát a bude se držet Merkelové. Ne, on to zastaví. A ne „chce“, ale „bude“. To zase může znamenat jen to, že v tomto případě zasadí ukrajinské armádě ničivý úder. Může to udělat, aniž by poslal vojáka na ukrajinské území. Stačí odpálit rakety a během několika hodin by rozdrtily nasazení ukrajinské armády. Nic a nikdo tomu nemůže zabránit. Biden to ví ze své armády a Biden dal Putinovi volnou ruku. Právě proto, že vojensky nepodpoří Ukrajinu.
.
Zelenskyj chce najednou prosadit dohodu z Minsku
.
Zelenskyj s Macronem hovořil telefonicky. Poté oznámil, že chce pokračovat v plnění minské dohody a co nejrychleji uspořádat referendum, což bylo v této dohodě jasně stanoveno již před šesti lety a které dosud jednoduše ignoroval. Mohl tak učinit, protože si mohl být jistý podporou Merkelové. Ta skončila a není jisté, jaký postoj zaujme nový kancléř Scholz. Nezapomínejme však, že Scholz je Schröderovým souputníkem a jeho postoj k Rusku byl a je v rozporu s postojem Merkelové. Macron naopak před telefonátem se Zelenským hovořil s Bidenem. Co mu Biden řekl, že pak mohl Zelenského přesvědčit k tomuto senzačnímu obratu? Nebo musel? Ten Zelenskyj dokonce oznámil, že chce mluvit přímo s Putinem, což dosud rozhořčeně odmítal, ačkoli je to jediná rozumná věc.

.

Zelenskyjho oznámení pro referenda přináší další překvapení. Chce uspořádat referendum nejen v Donbasu, ale i na Krymu. Dopředu však ví, jaký bude výsledek, a to proruský. To zase znamená, že je náhle připraven vzdát se Krymu. Referendum, které zorganizoval sám Kyjev, už váleční štváči nemohou vydávat za neplatné, a tak je přechod Krymu k Rusku mezinárodním právem sankcionován. Tím však odpadá pokrytecké ospravedlňování všech sankcí proti Rusku, za které Merkelová tak intenzivně bojovala. A proto se znovu nabízí otázka: Může být náhoda, že s odchodem Merkelové nejenže okamžitě začíná pozitivní vývoj kolem Ukrajiny, ale také vztahy mezi USA a Ruskem se zdají být zdravé? Jakou ďábelskou mocí Merkelová disponuje nebo spíše disponovala, že jí zajistila tak destruktivní vliv? Merkelová, nenávidějící Rusko.

O tom, že se na Ukrajině něco děje, svědčí i pohyby letadel nad východní částí země. V posledních dnech byly stále častěji pozorovány průzkumné lety Američanů podél frontové linie. Chce Biden zjistit, zda jsou Putinovy zprávy o zvyšování počtu vojáků ukrajinské armády přesné? Proč tak neučinil již dříve? Spoléhal se dosud pouze na informace Merkelové a Putin ho poučil o její roli???? Jedna věc by měla být jasná. Putin čas na rozhovor s Bidenem neztrácel diplomatickými frázemi. Mluvil otevřeně. Také o jeho červených liniích.

[wp_ad_camp_2]

Ruská vojenská technologie je nyní lepší!

Na druhou stranu Bidenovi jeho vlastní armáda jasně řekne, že USA se nemohou zapojit do výměny úderů s Ruskem na svých hranicích, protože by šly bez milosti ke dnu. Situace se za poslední čtyři roky výrazně změnila. Ruská vojenská technika nyní disponuje zbraňovými systémy, proti nimž je americká armáda bezmocná. Zmiňuji se pouze o hypersonických střelách, proti kterým (stále) neexistuje obrana. Nemluvě o logistice, když chcete vést válku na druhém konci světa. Pokud USA nechtějí být první, kdo znovu použije jaderné zbraně, musí se vyhnout tomu, aby proti Rusku v Evropě nasadily zbraně. To ví i Macron. Merkelová by to měla vědět také, což vyvolává otázku, proč přesto tak intenzivně pokračuje ve válečném štvaní proti Rusku. Byla by válka s Ruskem třešničkou na dortu jejího ničivého tažení proti Německu, které vedla posledních 16 let a které by završilo její ďábelské dílo?

USA zastavily dodávky zbraní na Ukrajinu

Bez podpory Merkelové a po Bidenově odmítnutí vojenské pomoci zůstává Ukrajina holá. Nyní musí dodržovat smlouvy, které podepsala, i když ví, že by je nikdy nechtěla dodržovat, protože by se mohla spolehnout na podporu Merkelové proti Rusku. Nyní, když Merkelová již nemá podporu, musí se vrátit k racionálnímu přístupu a dodržování smluv. Selenského oznámení to dokazují. Stále však má problém, že v Kyjevě nemá žádnou domácí moc. Proto se rozbíhají diplomatické kanály, které mají za úkol zprostředkovat novou situaci bojujícím frakcím v Kyjevě, aby Selenskij mohl také provádět svou novou politiku rozumu. Merkelová do toho už nemůže zasahovat, a to je podle mě rozhodující faktor.

Vsuvka: právě teď (11.12.2021 16:00) se ke mně dostává zpráva z americké armády, že USA zastavily „balík pomoci“ Ukrajině ve formě zbraní v hodnotě 200 milionů dolarů, a to po rozhovoru Putina a Bidena o zmírnění napětí. Ano, i to se děje jen několik dní po odchodu Merkelové. Může to být ještě náhoda?

https://twitter.com/ASBMilitary/status/1469681473502466053

Úkolem příštích let bude odhalit, jakou roli Merkelová skutečně hrála. Nejen na národní, ale i na mezinárodní úrovni. Vzhledem k současnému vývoji na Ukrajině se to projeví jen z malé části. Merkelová je pryč a věci se bez prodlení ubírají směrem k míru. Bude však také třeba vyjasnit, do jaké míry je zodpovědná za rostoucí rozdělení ve své zemi a v Evropě. Nezapomínejme, že Merkelová pochází z vyšších politických kruhů NDR a byla tam nejen vysoce vyškolena, ale také se sama učila destruktivním technikám. Ano, už jsem ji nazval Honeckerovou pomstou.

https://www.anderweltonline.com/klartext/klartext-20181/ist-angela-merk

(Pozn. př.: Zde je článek krácen, na vysvětlení a dokreslení celé situace stačí.)

Nyní se můžeme podívat na situaci, kterou nastavují zbylé složky DS a jejich podpindosníci.

Rozkaz vyhodit Ukrajinu do povětří!

Kyjevské ministerstvo obrany provádí vojenské akce k posílení obrany jaderných elektráren, aby je bylo možné vyhodit do povětří dříve, než dorazí ruská armáda.

I na pozadí stále znepokojivějších zpráv, které pravidelně přicházejí z Ukrajiny, je tato zpráva skutečně děsivá. Opravdu to totiž zavání hrobovým chladem. A mohl by to být hrob o velikosti celé Ukrajiny:

„Ruská federace se pravidelně uchyluje k praxi přesunu a hromadění vojenských jednotek s cílem udržovat napětí v regionu a vyvíjet tlak na sousední státy,“ uvedla Anna Maljarová, zástupkyně šéfa ministerstva obrany.“ Podle Maljarové ukrajinská strana zvýšila protivzdušnou ochranu jaderných elektráren a dalších důležitých infrastrukturních objektů. „Jednotky vzdušných sil Ozbrojených sil Ukrajiny jsou v systému protivzdušné obrany Ukrajiny v nepřetržité službě. Podílí se na něm více než 1 000 vojáků a stovky jednotek vojenské techniky – zajišťuje krytí mostů, vodních elektráren, jaderných elektráren a dalších objektů kritické infrastruktury. Vzhledem k vojenské a politické situaci kolem státních hranic Ukrajiny byla přijata opatření k posílení leteckého krytí těchto objektů z ohrožujících směrů,“ uvedl náměstek ukrajinského ministra obrany.

Jen naprostý neadekvát (pozn. př. – debil) by tvrdil, že ruská vojska by i v případě zatím čistě hypotetické invaze na Ukrajinu zasáhla tzv. „objekty kritické infrastruktury“. To by bylo jednoduše hloupé, a to právě s ohledem na přisuzovaný záměr Ruska napadnout Ukrajinu. Proč ničit něco, co pro vás funguje?

Právě toto nehorázné vytahování tak absurdního „důvodu“ pro zvýšenou starost Kyjeva o „vojenské krytí“ těchto zařízení a především vodních a jaderných elektráren je však velmi znepokojivým signálem.

Vzhledem k naprosté absenci jakéhokoli smyslu pro zničení těchto zařízení ze strany Ruské federace nelze než naznačit, že kyjevský režim má sám takové plány. (Nejedná se dnes už o kyjevský režim, ale o zbytky DS, které se na Ukrajině schovávají – pozn. př.)

A nejde jen o nepodložené spekulace, ale o jedno z nejoblíbenějších témat diskusí mezi různými druhy ukrajinských extremistů. Navíc právě toto téma je aktivně reprodukováno médii sloužícími režimu jako jakýsi důkaz „odhodlání ukrajinského národa bránit svou nezávislost jakýmikoliv prostředky“. Typické je v tomto smyslu nedávné prohlášení některých „pracovníků Záporožské jaderné elektrárny“, kteří v telegramu slíbili, že v případě „ruské agrese“ vyhodí elektrárnu do povětří:

„Pokud se Rusko pokusí zabránit Ukrajině nastolit ústavní pořádek na Donbasu a Krymu a pokusí se nás zničit – zaplatí za to vysokou cenu! Všech 13 reaktorů VVER-1000 můžeme naplnit jaderným palivem Westinghouse a máme hrdiny, jejichž ruka neuhne, aby splnili poslední zakázku. Ukrajina se nevzdá! Sláva Ukrajině.“

Taková prohlášení jsou samozřejmě v první řadě projevem psychologického nátlaku. Aby nepřítele vyděsili k smrti, aniž by skutečně něco vyhodili do povětří, a tím ho přesvědčili, aby se vzdal „agrese“. No ano, i takové dětské blábolení může být v ukrajinských mozcích, rozčleněných zvláštním způsobem, vnímáno jako účinná hrozba.

V tomto případě je však právě kyjevské úsilí o „ochraně a obraně“ těchto zařízení matoucí. Z hlediska čistě psychologického nátlaku na nepřítele to vypadá příliš sofistikovaně. A přestože tuto hypotézu lze přijmout jako variantu, nezdá se, že by byla hlavní.

Jednoduše proto, že válku opravdu nelze vyloučit, šance kyjevského režimu takovou válku přežít jsou 0,1%. A proto se prostě musí připravit na nejhorší možný scénář.

A tito lidé nepatří k těm, kteří by někoho litovali, kdyby cítili, že se sami blíží ke konci,

Vezmeme-li v úvahu, že v ukrajinských mocenských strukturách, včetně vojenského resortu, se v důsledku mnohaleté banderovské selekce na odpovědných postech již nahromadil značný počet národně zaujatých psychopatů, bylo by krátkozraké vyloučit, že takové přípravy mohou být nejen psychologickou operací, ale i skutečným plánováním jaderného Armageddonu.

Ne nadarmo jsou duchovními předchůdci dnešních místních blouznivců – dnešních místních bláznů za Hitlera, dávali svým stoupencům hlavní instrukce.: „Pokud v boji za Ukrajinu zemře i polovina jejího obyvatelstva, nic se neděje – je to přijatelná ztráta!“.

Ve světle této interpretace situace se současná opatření kyjevských úřadů na takzvanou „ochranu jaderných elektráren“ vykládají zcela jinak. Konkrétně jako snahu zabránit ruským vojákům, kteří se přirozeně budou snažit zabránit zničení těchto zařízení. Aby se speciálně vycvičeným sebevražedným atentátníkům z místní gangsterské brigády podařilo dokončit svůj plán.

Jiné dostatečně přesvědčivé vysvětlení rozruchu kolem těchto rizikových zařízení neexistuje. To znamená, že kyjevský režim se skutečně může pokusit, v krajním případě pro sebe, vzít s sebou do hrobu celou Ukrajinu. A nejen jí samotnou..

Jurij Selivanov, speciálně pro News Front

Článek jsem vložil na celkové dokreslení situace, která byla nastíněna předešlým článkem od: Harold Turner: Tajné informácie obdržané – vojna?

přeložil carsten

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
19 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře