Královna je mrtvá. Konečně.

Toto pětiminutové video vysvětluje „operaci London Bridge“ – krycí název pro plány státního pohřbu. My, Bojovníci světla, jsme na „Operaci London Bridge“ velmi trpělivě čekali. Víme, že odstartuje celou řadu událostí vedoucích ke konečnému svržení hlubokého státu (Deep State). Zajímavé je, že pohřební oficiality trvají deset dní. Deset dní temnoty?

Pro nové čtenáře tohoto blogu několik základních informací. Za prvé, královna byla vrcholnou satanistkou Deep State na této planetě. Ovládala všechny tři větve Deep State – London City (finance), Vatikán (náboženství) a Washington DC (politika, zbrojní průmysl).

Toto tříminutové video vysvětluje všudypřítomnou moc královny na britských finančních trzích. (ODKAZ)

Ve skutečnosti je mrtvá už přibližně čtyři roky. Bylo zde několik zjevných dvojnic, které se původní královně nepodobaly. Ti, kteří mají oči, to viděli. Vždy šlo o to, kdy se provalí její oficiální smrt.

Královna měla mimoplanetárního vládce. Ona a její rodina jsou zlí reptiliáni. Její smrt byla oznámena až nyní, protože podle všeho byl její zlý reptiliánský vládce z planety odstraněn. Skvělá zpráva.

Ukázalo se, že prezident Trump věděl, kdy to bude oznámeno – 1776 dní po prvním Q oznámení (dropu). Napsal si číslo 1776 na poznámkový papír a podepsal ho (je v Q dropu). První zmínka Q byla 28.10.2017 – přesně 1776 dní před 8.9.2022, kdy byla oznámena královnina smrt.

Také 8 + 9 = 17 (číslo Q) plus 6 (2022) = 23 (číslo odplaty Q). Zdá se, že 8.9.2022 spouští nový příchozí svět utrpení pro Deep State.

Zde je další fascinující numerologie kolem královniny smrti.

Princ Philip zemřel 9.4.2021 ve věku 99 let = 666.

17 měsíců poté je 9.9.2022 = 666. Královna ještěrka umírá.

9.9.2022 = 666. Skotský král Jakub IV. zemřel 9.9. a mrtvá reptil. královna je stále ve Skotsku.

Podívejte se na to!

Princ Filip byl pohřben 17.4.2021. A přesně 17 měsíců po tom….. je 17.9.2022, tzn. 1+7+9+2+2+2 = 23

23 = číslo bolesti (odplaty).

A kdy se rozezněl Zvon svobody?? Dne 8.9.1776. BOOOM. Výstřel, který slyšel celý svět.

Zvon svobody se rozezněl 8.9.1776

Den 9.9. je delta pro Q zprávu ze dne 9. září 2020. Nyní se oficiálně nacházíme nad propastí. My, Bojovníci světla, jsme odvedli skvělou práci při podpoře Aliance během její operace Pravda – „Nemohli jsme to lidem říct, museli jsme jim to ukázat“.

Bažina je hluboká.
Někdy nemůžete lidem říct pravdu.
Musíte jim ji ukázat.
Teprve pak, na pokraji propasti, najdou lidé vůli ke změně, aby se jí mohli zúčastnit. (Proto nechává Aliance některé události zajít tak daleko, aby se lidé probudili a viděli, kam by je tento zkorumpovaný systém dostal, pozn. př.)
My, lidé, jsme byli zrazováni velmi dlouho.
Postavíte se na odpor?
Za Boha a vlast.
Za svobodu.
Za lidstvo.
WWG1 WGA
Q

Zde je další dvouletá delta Q pro 8. září.

Jsou nuceni vyjít na světlo, aby je všichni viděli.
Zachovejte si víru v lidstvo.
Zachovejte si víru v sebe sama.
Světlo světa.
Q

A nakonec meme dne. Kdo by mohl zapomenout na ten lahodný okamžik, kdy prezident Trump předstoupil před královnu ještěrku, aby zkontroloval královskou gardu. Chvíle k nezaplacení!

Držte krok, stále máme 17 jamek

Dnešní den se pro Bojovníky světla na celém světě zapíše červeným písmem. Čekali jsme tak trpělivě, a byli jsme odměněni další velkou metou – takříkajíc přímo na Q!

Do Rudého října se pojede plnou parou vpřed. Toto slovní spojení by mohlo mít dvojí význam: 1) rudá vlna republikánských voličů a 2) krvácející Deep State, až budou jeho poskoci postaveni před soud.

Zmínky Q odkazují na 11.11. jako na datum, kdy se Amerika sjednotí – a já dodám, že i zbytek světa.

Zamyslete se na chvíli nad tím, co jste prožili za posledních pět let od chvíle, kdy se Q poprvé objevil v našich životech. Byla to jízda na horské dráze, kterou si nikdo z nás nedokázal ani představit. Ale – přežili jsme. A nejen to, dařilo se nám. Vědomí jednoty je na planetě Zemi živé a dobré.

Připoutejte se, přátelé. Tato neobyčejná jízda bude velmi zajímavá.

My to zvládneme!

WWG1 WGA

S Láskou Sierra

Zdroj: Sierra blog 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.