Snaží se o rozdělení, zkouší to, neuspějí, protože kam jde jeden, jdeme všichni, na podporu POTUS, následujeme Q a důvěřujeme plánu.

Poznámka Judy: Pátek – Flemingův vojenský kontakt Intel z 26. února :

Všechny věci se pohybovaly kupředu a byli jsme na hraně odstartování. Likvidita pro pokladníky a prodejce dluhopisů byla uvolňována mezi dneškem a koncem víkendu. O víkendu byla likvidita uvolněna držitelům účtů dluhopisů na 3. až 4. úrovni, z nichž by se fondy dostaly do nižších úrovní. Skupiny úrovně 3 – 4A očekávaly, že budou o likvidních prostředcích na svých účtech informovány již tento víkend. Očekávalo se, že oznámení úrovně 4B budou vydána kdykoli mezi dneškem a několika následujícími dny.

[wp_ad_camp_2]

Bankéřům v Renu, Curychu, Basileji a Ženevě bylo řečeno, že uvolnění startovací likvidity by mělo začít v úterý 2. března a pokračovat do pondělí 15. března. Na pondělí 15. března byla naplánována doba zahájení veřejné úrovně 5. Zahájení pro veřejnost by mělo proběhnout poté, co úroveň 4B bude mít k dispozici alespoň 10 dní bezpečných webových odkazů a 800 #, aby mohla zahájit schůzky výměny a vyplacení. CMKX, soudní vyrovnání, pokuty & penále a dodávky PP by začaly ve stejnou dobu jako na úrovni 4B a dodávky by byly doprovázeny pracovníky amerických poštovních služeb s vnitřní bezpečností nebo americkou policií. Výměny a odkupy úrovně 4B musí být z velké části dokončeny do 15. března, aby mohly vyjít balíky a programy na oddlužení veřejného dluhu podle NESARY. Dluhy musí být splaceny v pondělí 15. března. To bylo záměrně naplánováno na Idy (dny podle starého římského kalendáře), 15. března, kdy byl zabit Julius Caesar, aby byly země a bankovní systém odpojeny od globálního systému Fed, petro – dolaru Fed, jehož původ můžeme vystopovat v Římě, potom ve skutečnosti jejich vražedný represivní fiat dolarový systém.

Podle skupiny MarkZ byli vedoucí představitelé velmi nadšení zahájením procesu uvolňování likvidity od tohoto víkendu do příštího týdne. Plátci, právníci a vedoucí skupin byli stále na místě. Za posledních 48 hodin se seřazovali pokladníci do řady (fronty) na příkaz výplat likvidity, jakmile byl zahájen start likvidity. Federální rezervní systém šel dolů (ve všech zprávách MSM) v 10:00 východního času ve středu 24. února a byl naveden zpět kolem 15:00 hodin východního času. Toto vojenské odstranění Federálního rezervního systému bylo provedeno za účelem odstranění posledních pozůstatků starého systému SWIFT „Deep state“. Úplně odstřihli bankéře státu „Deep state“, Rothschildy, Rockefellery, Goldman Sachse a všechny běžně uváděné bankovní gangstery. Sloučili kvantový finanční systém (QFS) s obnoveným UST bankovním systémem kompatibilním s obnovenou republikou podle NESARY, ponechávající pouze marginální logistiku k dokončení procesu. Kvantový finanční systém byl bankami nazýván RTP Real Time Payment system a Blockchain Digital Ledgering system:

https://www.wellsfargo.com/help/online-banking/rtp-payments-faqs/

[wp_ad_camp_2]

V úterý 23. února armáda v Renu aktivovala kvantový finanční systém, kde USN (americká bankovka) krytá zlatem začala fungovat ve kvantovém finančním systému pro obchodování na Forexu. K novému kvantovému finančnímu systému se připojilo přes 200 zemí a dostaly se na měnovou obchodní platformu pod novou americkou dolarovou bankovku krytou zlatem. Ve čtvrtek 25. února ve 16:30 východního času po uzavření obchodování došlo k úplné integraci a aktivaci kvantového finančního systému. Očekávalo se, že protokoly NESARA budou implementovány příští pondělí. 1. března.

Trump bude hovořit na konferenci CPAC v 17:00 východního času v neděli 28. února, kde může zmínit protokoly týkající se NESARY, nové protokoly republiky, že se Texas v nové obnovené republice stává suverénním státem, nastoluje se nové hlavní město republiky na suverénním území původních Američanů kolem Houstonu a Austinu v Texasu a nová UST republika bude v Reno v Nevadě. V budově Capitolu v DC v úterý nebyl žádný projev o Stavu unie, 23. února Bidenův tým natočil videokazetu s podvodným projevem o stavu Unie. Toto bylo další úmyslné znamení (zjevně falešné letectvo 1), falešný vládní automobil, zjevně falešné vybavení Oválné pracovny Castle Rock atd.) ukazující, že Biden nebyl skutečným prezidentem a že by měl být ve správný čas odstraněn dočasnou armádou od vlády. Nedávná zpráva Ezry Cohen-Watnicka zveřejněná na GAB byla pravdivá. Armáda umožňovala organizovat činnosti Bidenovy správy [i když špatně] za odhalení podvodů „Deep statu“, aby veřejnost přestala věřit jejich lžím. So 20. února Ezra Cohen-Watnick, prozatímní vojenský vládní úřadující podtajemník obrany pro zpravodajské služby a bezpečnost:

https://gab.com/stephenhunter9/posts/105771054961975508

Náš vojenský Intel kontakt naléhal, abychom udrželi vysokou míru očekávání, abychom dále potlačili zásahy při zbavování moci potenciálu „Deep statu“ a doporučil, abychom pokračovali v modlitbách ohledně uvolnění likvidity pro začátek příštího týdne na úrovni 4B.

Harmonogram kvantového finančního systému

V úterý 23. února byl zapnut přepínač kvantového finančního systému a na platformy v Curychu byla uvolněna likvidita. Ve středu 24. února ve 4:30 východního času byly uvolněny prostředky kvantového finančního systému. V 10:00 východního času vypnuli Federální rezervní systém a nedovolili, aby další bankovní převody procházely starým systémem SWIFT. Kvantový finanční systém byl zcela pohlcen novým americkým ministerstvem financí v 18:00 východního času ve středu 24. února. Fiat americký dolar se zhroutil a byla aktivována nová americká měna krytá zlatem / aktivy. Obchodní platforma kvantového finančního systému, kde bylo k dispozici k obchodování 23 globálních měn, se aktivovala ve 2:00 východního času ve čtvrtek. 25. února. Celková aktivace kvantového finančního systému nastala v 16:00 východního času ve čtvrtek 25. února. Centra vykoupení byla připravena s harmonogramem na pátek 26. února. V sobotu 27. února dostanou velryby v Curychu bezpečnostní kódy a smlouvy. Skupiny na západě budou informovány, že mají přístup k fondům někdy o tomto víkendu. Očekávalo se, že prezident Trump učiní zásadní oznámení na konferenci CPAC v hlavní řeči v 17:00 východního času v neděli. 28. února. NESARA začne v pondělí. 1. března. Tier 4B by měly být oznámeny v pondělí 1. března nebo v úterý 2. března, ale můžeme být upozorněni dříve.

[wp_ad_camp_2]

Isaac N : Likvidita by měla začít 2. března až 15. března. Centra pro vykoupení dostala plán, jak provádět výměny do soboty 6. března. V pondělí 15. března by mohla být NESARA oznámena široké veřejnosti. Dne 27. března se očekávalo, že Trump bude vyhlášen prezidentem obnovené republiky – ve skutečnosti byl slavnostně inaugurován 11. ledna 2021. Trumpův insider Dr. Charlie Ward řekl, že v úterý  6. dubna 2021 se stane něco významného. Další Trumpův insider,  Robert David Steele, řekl: „vlastenci byli vyzváni, aby se neshromažďovali na ulicích a ve státní metropoli – je známo, že se plánují akce pod falešnou vlajkou určené k diskreditaci vlastenců, rozhodující je nenásilí, dodržujte zákony a nechte události proběhnout“. Jak by nepokoje narůstaly a hromadné zatýkání pokračovalo, existovaly by možnost, že budeme v národním uzamčení, včetně převzetí hromadných sdělovacích prostředků a příkazů na uzavření škol a podniků asi na dva týdny.

Pro tadesco přeložil Milan H. | Zdroj: Operation Disclosure 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.