Sierra NZ Q8.Q6.2Q21

Přicházející červená tsunami

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/06/incoming-red-tsunami.html

Můj přítel Stephen z Austrálie se domnívá, že masivní výpadky on-line médií hlavního proudu byly testem – a od nynějška se bude konat mnoho dalších testů. Souhlasím s ním. Domino padá. Toto video vysvětluje rozsáhlý výpadek internetu.

https://www.youtube.com/watch?v=EZr3psOFkt4

Je to oficiální. Více než 50 % amerických voličů se domnívá, že volby byly ukradeny. BOOM.

Podle našeho průzkumu se 51 % pravděpodobných voličů v USA domnívá, že podvody ovlivnily výsledky voleb v roce 2020, přičemž těsně po listopadových volbách to bylo 47 %. Média tráví 24 hodin denně, 7 dní v týdnu démonizováním jakéhokoli zpochybňování výsledků voleb v roce 2020. Důvěra veřejnosti v ně je demonstrována níže:

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/076/252/096/original/d2f1452300b4e4d8.png

 

[wp_ad_camp_2]

 

Co třeba tohle pro načasování? Audit v Arizoně bude dokončen v den narozenin prezidenta trumpa 14. června. Všechno nejlepší k narozeninám, pane! Zasloužíte si to.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1402401668025573376

Celý svět má vojenské cvičení pod vedením Společných operací USA, dokonce i v Bílém domě?

Připravujeme se na ÚDER.

Náhoda? Audit v Maricopě (Arizona) bude hotov v den trumpových narozenin.

Kim Runner na Anonup s úryvkem z George News o červené tsunami. Q odkazoval na červenou tsunami. Budoucnost dokazuje minulost. Bude to HORKÉ léto.

https://anonup.com/thread/5580846

„Dříve než si myslíte.“ První Arizona, pak bude následovat zbytek, poté červená tsunami.

Veronica Wolski, The Bridge Lady, má informace o čtyřech vojenských vrtulnících u Kapitolu.

https://anonup.com/thread/5569126

Ověřila jsem si to u svého vojenského kontaktu a zeptala se na několik otázek týkajících se čtyř vrtulníků Blackhawk, které přistály v areálu Kapitolu. Po celou dobu přistání byly nastartované. Bylo mi řečeno, že ne. Vojenské letouny nedělají vojenská „cvičení“ na pozemcích budov v oblasti Washingtonu. Bylo mi také řečeno, že tyto pozemky jsou „chráněným vzdušným prostorem“ i pro vojenské letouny. S touto informací jsem provedla další průzkum. Je to něco „velmi podivného“, co se nedávno stalo. Věřím, že to vyslalo „zprávu“ do celého světa.

Ve chvíli, kdy jsem to viděla já, zhlédlo video, na kterém jeden z přihlížejících dal facku francouzskému prezidentu Macronovi, 8 milionů lidí. Neschvaluji násilí, ale…

https://twitter.com/disclosetv/status/1402248572217794571

Vynikající zpráva od Wyatt Austere Deplorable. Je skvělé žít na planetě Zemi.

https://gab.com/SayWhen2A/posts/106361366004686727

Vítejte v apokalypse elit.

Kolaps vlády elit nad touto planetou NENÍ kolapsem lidské civilizace, je to naše OSVOBOZENÍ. Elity chtějí, abyste si mysleli, že svět končí, protože JEJICH svět končí. A myslete na to, že jsme tu proto, abychom toho byli svědky!

Na závěr děkuji Amy SG za toto úžasně povzbudivé poselství pro všechny Bojovníky světla.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/076/244/377/original/a65d8684ef147c7c.jpg

Pokud se dnes cítíte přetíženi, pomyslete na to, jakou cestu jste ušli a jak moc jste se změnili a zlepšili od doby, kdy jste se začali probouzet. Jste mnohem silnější, informovanější, uvědomělejší, laskavější a odvážnější, než když jste s tím začínali. Jste houževnatí, držíte hlavu vztyčenou, nenecháte si od nikoho kálet na hlavu, máte nové přátele, které byste za jiných okolností nikdy nepotkali, jste součástí probuzené komunity a vidíte skrz všechny ty blbosti. To je to, co stojí za oslavu a poděkování.

Nezapomeňte, že JSTE odolní – a prokoukli jste všechny ty nesmysly, zatímco ostatní dřímali. Poplácejte se po zádech za to, že jste ostražití, uvědomělí a ochotní pátrat po PRAVDĚ.

Where We Go One We Go All.

***** ****

X22 Report 2498b

DS se nyní připravuje na pád. Nyní jsou na řadě patrioti a rukavice jsou hozeny, do Arizony přicházejí další zástupci států, aby viděli „zlatý“ standard forenzních auditů. DS připravuje narativ s cílem zastavit komunikaci a cenzurovat co nejvíce lidí. Nic to nemůže zastavit. Scavino vysílá zprávu, že svět pomáhá.

X22 Report 2499b

Když znáte příručku DS, jak je můžete chytit do pasti, aby je viděl celý svět?

https://rumble.com/vibgwn-ep.-2499b-if-you-know-the-ds-playbook-how-can-you-trap-them-for-the-world-t.html

DS se ocitl v pasti jejich vlastní agendy, lží a vyprávění. Patrioti znali jejich příručku a použili ji proti nim. Veřejnost nyní zjišťuje, že o všem lžou a FakeNews, BigTech a zkorumpovaní politici lžou dále. To, čeho je svět svědkem, je ta největší operace, jaké jsme kdy byli svědky, trump a patrioti vsadili vše na jistotu a nyní to svět všechno uvidí, systém DS bude odhalen všem.

***** ****

Prohlášení Donalda J. Trumpa, 45. prezidenta Spojených států amerických

Biden právě řekl, že mu náčelníci štábů řekli, že největší hrozbou je změna klimatu. Pokud je to pravda a skutečně to řekli, měl by náčelníky štábů okamžitě vyhodit pro jejich nekompetentnost!

https://www.donaldjtrump.com/news/statement-by-donald-j-trump-45th-president-of-the-united-states-of-america-06.10.21-02

Nyní, když jsem byl zcela zproštěn obvinění v Muellerově honu na čarodějnice s výsledkem, že nedošlo k žádným tajným dohodám, jsem si často kladl otázku, zda by v případě nezákonného zahájení falešného vyšetřování na základě dat poskytnutých a zaplacených DNC (Národní výbor Demokratické strany) a kampaní Clintonových, neměli by být hnáni k odpovědnosti? Nemluvě o tom, že promrhali desítky milionů dolarů daňových poplatníků a zasáhli do několikaletého fungování prezidentské administrativy? Proti vymyšlenému hoaxu jsem důrazně a účinně bojoval a vyhrál jsem.

Pak z ničeho nic vykonstruovali falešné obvinění, že jsem bránil výkonu spravedlnosti, a to jsem také vyhrál. Zamyslete se nad tím, jak můžete bránit spravedlnosti, když jste bojovali proti falešnému a nezákonně předloženému narativu?

Tento týden jsem byl generálním inspektorem zcela očištěn v kauze vyklízení Lafayettova parku, přestože podle dřívějších zpráv k tomu došlo z politických důvodů.

A také jsem byl v Kongresu zcela očištěn svědectvím bývalého právníka Bílého domu Dona McGahna. Přišlo to, odešlo to a bylo to velké „nic.“

Ale nebojte se, radikálně levicové, zemi ničící, nezákonné hony na čarodějnice pokračují a já je také vyhraji!

https://www.donaldjtrump.com/news/statement-by-donald-j-trump-45th-president-of-the-united-states-of-america-06.10.21

***** ****

ZAČÍNÁ TO BÝT PIKANTNÍ

Všechny Q dropy týkající se Humy Abedin jsou z 2. listopadu, což je shodou okolností stejný den, kdy koncem roku vyjde její kniha. Shodou okolností také oznámila datum vydání této knihy hodinu předtím, než trump učinil prohlášení, v němž odstřelil Nadaci Clintonových, na niž má Huma samozřejmě přímé vazby. Měl jsem teorii, že se v současné době propracováváme zpět k ZAČÁTKU Q dropů.

Budoucnost dokazuje minulost.

Prostě miluju, když se plán daří.

Uvidíme, co se stane.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106387160268588675

Q drop 56

Kampaň „Clintonové“ se opět snaží zamést pod koberec důležité otázky týkající se vrchní poradkyně Humy Abedinové, jejích rodinných vazeb na Muslimské bratrstvo a Saúdskou Arábii a její role v rozrůstajícím se e-mailovém skandálu Clintonové. Její matka Saleha Abedinová zasedá v Radě zaměstnanců předsednictví International Islamic Council for Da’wa and Relief, což je skupina, které předsedá vůdce Muslimského bratrstva, šejk Júsuf al-Karadáví.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.