Sierra NZ 1Q.Q5.2Q21

Lidé se brání

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/people-are-fighting-back.html

Fascinující tweet od (Q) The Storm Rider. Berte s rezervou – ale víme, že možné je všechno.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1391884638621216776

Italské zdroje:

Prezident Mattarella, papež František a 16 dalších představitelů odletěli do Washingtonu, aby v uplynulých 72 hodinách svědčili před vojenskými soudy.

Čas běží. Biden byl přítomen nočnímu slyšení před vojenským soudem, které trvalo 16 hodin

a

May*day – May*day (tísňové volání / květnový den)

Tik Tak

Zlaté jízdenky >> Je OLOVO (kulka)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tento příspěvek od Pepe Lives Matter na Gabu je tak pravdivý. MSM si staví vlastní šibenici. Q vždycky říkal: „Nemůžeme to lidem říct – musíme jim to UKÁZAT.“

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106212238781490229

Je pozoruhodné, že média pokračují v každodenním kobercovém bombardování Gatese a Fauciho. Co se stane, až budou ti, které (oni) podepírají jako ikony ctnosti, zcela odhaleni? Důvěryhodnost mainstreamových médií se nadále potápí jako Titanic.

Skvělé zprávy z auditu v Arizoně. Lidé se nyní brání. Nic nezastaví to, co přichází.

https://www.thegatewaypundit.com/2021/05/huge-citizens-group-arizona-drops-moab-sues-state-2018-2019-2020-elections-not-compliance-arizona-law/

Ve čtvrtek byla u Nejvyššího soudu Arizony podána žaloba Quo Warranto, která může vést k odvolání všech státních úředníků zvolených od roku 2018.

Toto video jsem ještě neviděla, ale Michael Salla a Corey Goode jsou důvěryhodnými zdroji informací o tajném vesmírném programu.

https://exopolitics.org/ssp-alliance-updates-resume/

Dva čtenáři blogu mi poslali informaci o tom, že Edgar Cayce předpověděl, že Rusko bude hrát významnou roli při záchraně světa před třetí světovou válkou. Zde je odkaz http://cosmicconvergence.org/?p=15451

Nakonec, jedna drahá duše mi poslala tento obrázek – skvěle vysvětluje „Kam jde jeden, jdeme všichni.“ (WWG1WGA)

Až obyvatelstvo tento obraz pochopí, všechno se změní. (odkaz je neskutečně dlouhý, podívejte se přímo v článku)

Dnes to bylo docela smíšené. Ráda nacházím různé střípky, které datují, inspirují a baví. Mezi Bojovníky světla panuje všeobecný pocit, že se nacházíme na samém okraji velké akce. Dubnové lijáky, květnové květy?

Where We Go One We Go All

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Prohlášení donalda j. trumpa, 45. prezidenta Spojených Států Amerických

https://www.donaldjtrump.com/news/statement-by-donald-j-trump-45th-president-of-the-united-states-of-america-05.10.21-4

V hlavním případu volebních podvodů v Michiganu byla právě podána bombastická žaloba, podle níž byly hlasy záměrně přehozeny z prezidenta trumpa na Joea Bidena. Počet hlasů je MASIVNÍ a rozhodující. To se prokáže i v řadě dalších států. Všichni republikáni se musí SJEDNOTIT a nedopustit, aby k tomu došlo. Pokud zloděj vykradl klenotnictví se všemi diamanty (prezidentské volby 2020), musí být diamanty vráceny. Fake News Média odmítají informovat o největším volebním podvodu v dějinách naší země. Ztratily veškerou důvěryhodnost, ale nakonec nebudou mít na výběr!

***** ****

JoeM:

Někdy zabruslím na MSM fake news, abych se podíval, jestli po všech svých lžích nezačali prosit zemi o odpuštění, ale srazí mě k zemi, stále předstírají, že masivní volební loupež v roce 2020 byla konspirační teorie – dokonce i se všemi bombami, které přišly z Arizony a Michiganu. Těmto globalistickým povstalcům z Deep State se musí nechat, že jsou opravdu hodně drzí.

https://gab.com/StormIsUponUs/posts/106214977799291174

***** ****

X22 Report 2474b

Ústava odhalí pravdu, sledujte Arizonu, zamiřte dělo

https://rumble.com/vgu4ll-ep.-2474b-constitution-will-reveal-the-truth-watch-az-release-the-cannon.html

DS panikaří kvůli Arizoně, celá jejich kauza o zastavení auditu selhává. Patrioti postupují kupředu a data, které vyjdou najevo, budou výstřelem, který uslyší celý svět. Porušení ústavy odhalí pravdu o volbách, stane se tak ve více státech. DS bude falešnou vlajkou, která má odvést pozornost od těchto dat, to se nepodaří. Dělo bude zamířeno na DS.

***** ****

RedPill78

Boj o audit v okrese Antrim Michigan, Dominion je klíčem, Disney se probouzí a krachuje

https://rumble.com/vgtu3t-antrim-county-audit-fight-dominion-is-the-key-and-disney-gets-woke-and-goes.html

Regionální katastrofa vyhlášená na jihovýchodě Spojených států po útoku ransomwaru na hlavní ropovod a distributora benzínu, velké zprávy přicházející z okresu Antrim v Michiganu, ještě více zpráv o kontrole Dominionu nad okresem Maricopa a nedávno odhalená hromada dokumentů zevnitř společnosti Disney, která odhaluje jejich probuzenou agendu.

***** ****

IT expert: Úředníci okresu Maricopa odmítají poskytnout routery a hesla auditorům Senátu – nechtějí, aby veřejnost věděla, kam a kdy byla data odeslána.

https://www.thegatewaypundit.com/2021/05/outrageous-acts-maricopa-county-attorney-claims-cant-provide-routers-passwords-auditors-questionable/

***** ****

Takže stejných 17 zpravodajských agentur, které dohlížely na nejbezpečnější volby všech dob, nějak přehlédlo, že byl hacknut ropovod, který prochází 17 státy?

https://twitter.com/Breaking911/status/1391919007125680133

***** ****

Anglická královna zítra oznámí, že občané budou muset ukázat doklad s fotografií při hlasování ve všeobecných volbách, aby se zabránilo podvodům – The Guardian

https://twitter.com/Breaking911/status/1391919007125680133

***** ****

Dr. Fauci je s největší pravděpodobností otcem COVID-19!

https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/106214013730613372

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.