JUST IN : Další ohromující důkaz korupce rodiny Bidenových. Ale ‚Velký muž‘ Joe nic nevěděl, že? Jasnééé. Tentokrát je to od Senátního výboru pro vnitřní bezpečnost a vládní záležitosti. Viz níže. Ukrajina, Rusko, Čína, Kazachstán. Přebujelá korupce. Tento muž nemůže být inaugurován jako POTUS.

HSGAC Finální finanční zpráva

https://www.hsgac.senate.gov/imo/media/doc/HSGAC_Finance_Report_FINAL.pdf

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Andrew Torba

Vypadá to, že pěkný kus internetu měl právě výpadek.

Testovací jízda na příští týden?

https://gab.com/a/posts/105573166973893722

***** ****

 

Bidenův přechodový tým odhalil, že existuje velmi reálná obava, že členové národní gardy, kteří podporují prezidenta Trumpa, by mohli Bidena během inaugurace zabít, a proto požádali velitele, aby vojákům zabavili veškerou munici a zásobníky. Viz foto:

***** ****

 

Pompeo tweetnul obrázky dvou námořních lodí 113 a 104.

https://gab.com/Littllemel/posts/105571459305983956

 

Q drop 104

Teď je čas se modlit.

Jsme v provozu.

Bůh žehnej Spojeným státům americkým.

Q

 

113 může být také 11.3 marker. Uvidíme, co se stane.

***** ****

 

Vypadá to, že skupina, která vyrobila leták pro údajný „Ozbrojený pochod na všech 50 hlavních měst“ je levicová skupina zvaná Black Civics. Jak jsme všichni tušili; Jen další pokus nás falešně obvinit.

https://gab.com/BradCGZ/posts/105572932702511544

Vytvořila liberální aktivistická skupina ozbrojený protestní leták pro D.C. na inaugurační týden, aby obvinila konzervativce? Podrobnosti uvnitř.

Did a Liberal Activist Group Create an Armed Protest Flyer for D.C. on Inauguration Week to Blame Conservatives? Details Inside

***** ****

 

Joe Biden najal Anitu Dunn, experta na kontrolu škod Harveyho Weinsteina, která kdysi nazvala genocidního Mao Ce-tunga jedním z jejích oblíbených filozofů, pro vyšší roli v Bílém domě.

https://gab.com/NationalFile/posts/105573170346635836

Biden Recruits Weinstein’s ‘Damage Control’ Expert Who Praised Mao For Senior White House Role

 


Velmi dobrá teorie. Co si o tom myslíte?

https://gab.com/truthandlife/posts/105568306816024702

 

Odtajnění FISA v neděli 17. ledna. 2021. 5. prosince v čínském lunárním kalendáři.

FISA je sledovací aparát, který DC používá k prověřování lidí vstupujících do vlády. Získat všechnu špínu, co se dá, na někoho u vstupu a pak ho vydírat, když se chce přidat. Proto je tolik lidí ve Washingtonu zkorumpovaných. MUSÍ být, aby se dostali dovnitř. Hraj naši hru a můžeš dovnitř. FISA = START.

Boom týden před námi. VELKÝ. BOOM BOOM BOOM BOOM. 17… 18… 19… 20 …

FISA odhalí U1 (Uranium 1), obchodování s lidmi, Haiti. Každý den nové odhalení, které vyvrcholí 20tého, kdy bude Biden nucen ustoupit. Přemýšlejte, James Monroe s Pompeem a trumpem.

Oni ví, že trump zveřejní FISA. Proto se ho snaží odstranit (impeachment). Ale faktem je, že už ji odtajnil. Oni jsou pozadu ve hře.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Šestý leden byla past. POTUS potřeboval armádu ve Washingtonu pro to co má přijít. MAGA shromáždění dala Antifě dost času na přípravu prolomení Kapitolu. POTUS přišel pozdě. Mluvil na shromáždění déle než se čekalo. Antifa začala bez něho. Patrioti jsou útoku ušetřeni. Demokraté a média i tak zahráli svou hru. Tvrdili, že POTUS vedl útok. Zavolejte vojáky, aby zabezpečili Washington proti „poblázněnému prezidentovi“. Teorie hry. trump je vedl zezadu. Přiměl je, aby se sami zazdili. Teď jsou v pasti a není cesty ven.

FISA zboří domeček z karet. Media se to budou snažit blokovat. Tohle je komunikační blackout, který neudělal trump, ale Deep State v posledním pokusu zabránit odhalení. POTUS nebude o tomhle mluvit k národu, aby zůstal neutrální kvůli optice. Armáda převezme dočasnou kontrolu dokud se věci neurovnají.

Biden ví, že se něco děje. Virtuální inaugurace. Co se stalo s jeho zlomenou nohou? Camelou (Kamala)? Vzdala se už svého senátního křesla? 20000 vojáků pro jaký důvod? Primární „spad“ bude v DC na obou stranách. Podívejte se na republikány, kteří se převlékli kabát ohledně zpochybňování voleb. Podívejte se na republikány, kteří volili pro impeachment. Poslední pokus se zachránit. FISA byla start jejich kariér ve Washingtonu a bude jejich konec. Ať karty padnou. 10 dní temnoty začalo 7. ledna. Boom den je 17. ledna s novým BOOM každý den od tohoto data. Sebevražedný víkend?


Sierra NZ 16.Q1.2Q21

Velký týden

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/big-week-sierra-nz.html

Tento citát pochází ze zpravodaje Galactic Heart – zdroj neznámý. Cítím, že je to skvělé shrnutí současné situace…

https://madmimi.com/p/a173d11?pact=26285224-161643259-7027917051-0efba493308df221b43a968c54d7019212e0560d

„Právě teď se na této planetě vede totální válka mezi silami světla a tmy. Někteří tomu říkají „Velké probuzení“. Je to celosvětová válka vedená proti naší globální rodině. Je to zoufalá válka a v sázce je pro nás všechny to nejvyšší, co si lze představit. Byla to dlouhotrvající válka, ale vypjaté bitvy pandemie a propagandy posledních několika měsíců jsou nejdivočejší, jaké jsme kdy viděli. Fyzicky, mentálně a emocionálně si vybírá svou daň na pozorovatelích, bez ohledu na to, na jaké straně stojíme. Mnozí z nás pociťují „rány“ deprese, snížené imunity a chronického, vyčerpání. „

V současné době je obtížné přesně určit podrobnosti informací – a tak by to mělo přesně být. Alianční plán obsahoval v konečné fázi velké množství dezinformací z důležitého důvodu: chránit lidi. Pokud Aliance používá poskytovatele informací k tomu, aby řekla pravdu o tom, co se vyvíjí, sdělují to současně i Deep State. Musí to být směs pravdy a dezinformací.

To nejlepší, co teď můžeme udělat, je zůstat v klidu. Buďte trpěliví. Mějte víru. Prezident trump a Aliance nestrávili celé ty roky přípravou na tento závěrečný útok, aby upustili míč těsně před touch-downem.

Q vždy říkal, že nejde o demokraty proti republikánům – ale o dobro proti zlu. Jak se ukázalo v posledních dnech, republikánských zrádců je také spousta. Q řekl, že přes 90% Kongresu by bylo prokázáno jako zrádci. Tehdy to vypadalo jako bizarní předpověď. Už ne. Je skutečně děsivé vidět rozsah korupce v bažině.

Je povzbudivé si uvědomit, kolik poskytovatelů informací nyní diskutuje o NESARA/GESARA. To se před rokem nedělo. To je velká známka toho, že naše dlouho očekávané požehnání pro lidstvo je nyní na prahu.

Mnoho zdrojů naznačuje, že se „podíváme na oblohu“. Nedávno jsem pozorovala hvězdné lodě, a stejně tak několik přátel. Akce se přiostřuje. První kontakt je velký příběh Vzestupu. Pamatujte, mnoho lidí stále věří, že jsme jediný inteligentní život ve vesmíru. To je jedna děsivá myšlenka.

Hodně se povídá o tom, že se novým viceprezidentem stane generál flynn. Bylo by to to nejhorší, co by se mohlo stát? A JFK Not Junior se brzy objeví. Jupí! Fronta na potřásání rukou bude velmi dlouhá. Byla jsem přesvědčená, že je naživu už dávno, kdy se mnozí posmívali. Sdílet tuto teorii před několika lety vyžadovalo odvahu. Teď je to mainstreamový koncept.

Nakonec, Q často v dropech zmiňoval popcorn.

Připomínka: 19. leden je v USA Národním dnem popcornu. Náhody neexistují. Bude to VELKÝ týden.

Where We Go One We Go All.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

***** ****

Jen tak pro zajímavost, představte si, že budete pořádat velké množství vojenských soudů.

Jak byste se dostal k usvědčení? Předkládání přesvědčivých důkazů? Kdo shromažďuje a ukládá elektronické důkazy o zločinech? Žádná taková agentura? Kdo určuje, které důkazy smějí být předány vojenským prokurátorům? Generální prokurátor NSA? Proč by mělo být důležité mít /našeho/ generálního zástupce NSA?

Čím víc toho víš.

https://gab.com/Praying-Medic/posts/105569722960113935

Úřadující ministr obrany nařídil řediteli NSA, aby okamžitě dosadil bývalého agenta GOP na pozici nejvyššího právníka agentury.

https://www.washingtonpost.com/national-security/acting-defense-secretary-orders-nsa-director-to-immediately-install-former-gop-operative-as-the-agencys-top-lawyer/2021/01/16/b3e06a02-5837-11eb-a931-5b162d0d033d_story.html

***** ****

Filmový nápad: „Jak chytit velmi nebezpečné zvíře“ Oblíbený prezident je nenáviděn zkorumpovanými politiky DC, kterým se podaří ukrást volby. V den sčítání hlasů ve volebním kolegiu prezident zve své stoupence do DC. Dochází k mírnému násilí. Politici interpretují prezidentovo svolání základny jako hrozbu. Požadují vojenskou ochranu proti prezidentově základně, kterou nazývají „povstalci“.Mezi sčítáním hlasů a inaugurací prezident nařizuje masivní hromadění jednotek v DC, údajně pro kontrolu nepokojů. Kolem hlavního města je vztyčen velký plot, aby se sem vzbouřenci nedostali. Povstalci zůstanou doma a udělají popcorn. V předvečer inaugurace se prezident odvolává na stanné právo. Jak helikoptéry plní oblohu, politici DC jsou zatýkáni a souzeni vojenskými soudy. Konec.

https://gab.com/Praying-Medic/posts/105567580188928786

***** ****

BREAKING: Zdroje uvádí, že byli do DC povoláni Ghotbusters pro případ, že by všichni mrtví lidé, kteří volili Bidena začali být násilní.

https://gab.com/M2Madness/posts/105568665992488883

***** ****

Hmmm, zajímavý nadpis…

https://www.washingtonexaminer.com/news/calm-before-storm-peace-dc-inauguration-impeachment?_amp=true

Washingtonexaminer: ‚Klid před bouří‘: Neklidné ticho se snáší na DC a Kongres před inaugurací

***** ****

Hráči Deep State mají na výběr:

https://gab.com/truthandlife/posts/105568044246162219

Tlačítko 1: Jít dovnitř oplocené oblasti

Tlačítko 2: Vzdát to a zdrhat jak o život

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Teorie:

https://gab.com/truthandlife/posts/105567726743308825

Šachmat

Trump je vyzývá, aby vstoupili za plot a dokončili převrat. Všichni musí vědět, že existuje šance, že když vstoupí přes brány a vejdou do oplocené části, nikdy nevyjdou.

Ještě lepší je, že doslova udělali vězeňský komplex z Capitol Hillu před očima všech a levičáci a MSM je povzbuzovali!

Proto Biden přesunul zkoušku? Diskutují o tom, zda trump blafuje? Musí se rozhodnout – jít za hranici plotu a riskovat, že nikdy nevyjdou ven nebo odstoupit a pokusit se o dohodu.

ŠACHMAT

Chcete presidentství … POĎTE A VEMTE SI HO.

***** ****

Pěkné

https://gab.com/RyannMcEnany/posts/105568101128231170

Volil jsem člověka, který dal celé své bohatství pro moji zem. Ne pro člověka, který dal mou zem pro svoje bohatství.

***** ****

Abych si to ujasnil: Toto je „historický vzdušný transport“ 125 Air National Guard uskutečnila 134 letů za poslední tři dny. Letecky přepravili do DC 2,3 milionu liber nákladu z celé země. Objem letounů, personálu a vybavení nemá obdoby. Přiváží dokonce v 80 gardistů na palubě KC-135 Stratotanker do DC z…počkejte si na to…ALJAŠKY. To vše pro chlapa, který se nemůže dostat ze sklepa, aniž by si nezlomil nohu.

NĚCO SE DĚJE.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105568885493718005

V neděli odletí 168. peruť Aljašské letecké národní gardy převeze asi 80 gardistů na palubě KC-135 Stratotanker ze základny Eielson na sedmihodinový let na společnou základnu Andrews.

https://gab.com/PatriotTransitionVoice/posts/105568770394574484

Aktivace dobrovolníků a plánování letů letadel k vyslání na východní pobřeží z Aljašky vyžaduje rozsáhlé plánování a koordinaci. Tato žádost o podporu D.C. byla urychlena za pouhé dva dny.

https://www.nationalguard.mil/News/Article/2474693/historic-air-national-guard-airlift-brings-troops-to-dc/


Sierra NZ 17.Q1.2Q21

„Těhotná pauza“

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/pregnant-pause-sierra-nz.html

 

Když jsem ráno meditovala, nahoře mi dali frázi ‚těhotná pauza‘. Vypadá to, jako by celý svět byl v obrovském nádechu. Zajímalo by mě, co se stane, až všichni vydechneme…?

Poslední příspěvek Joea M. na GABu naznačuje, že na chvíli ‚odejde‘. Má naprostou důvěru v alianční plán.

https://gab.com/StormIsUponUs

BP na Starship Earth obdržel tuto velmi zajímavou zprávu..

Your Sunday Digest for January 17, 2021: Heads Up—Seventeen January [videos]

BOUŘE JE NAD NÁMI…

Tohle mi bylo posláno před pár minutami… žehnej všem…tohle je možná doba, na kterou jsme všichni čekali… buďte v klidu! Bůh vítězí!

Přímo z nejvyšších vojenských míst:

„Podle posledního rozvrhu bude všechno odhaleno někdy mezi nedělním odpolednem a pondělním večerem. Časovač byl nastaven na tyto dva konkrétní dny. Během této doby bude aktivován EBS (Emergency Broadcast System – Systém nouzového vysílání). Prezident trump vyšle zprávu, Mí drazí Američané, bouře je nad námi. Bude od něj odesláno 7 prezidentských textových zpráv přes Air Force One, které budou následovat po zprávě Bouře je nad námi. To nás postaví pod plné celosvětové stanné právo.

Prostřednictvím EBS bude na schválených zařízeních k dispozici 8 hodinové video přehrávané 3x denně po dobu 10 dní v kuse s videi zpovědí vysoce postavených elitních osob, které jsou vystaveny za své zločiny proti lidskosti u jejich vojenských tribunálů. Během toho, co se film bude hrát, 500 000 plus lidí po celém světě bude zatčeno. Tento opakující se film bude pro většinu z nás nesmírně bolestivý, protože zahrnuje lidi, o kterých jsme si mysleli, že jim můžeme věřit a kteří páchají nemyslitelné zločiny. Chápeme, že nikdo nebude smět opustit své bydliště až do dokončení.

Během tohoto historického okamžiku přejdeme na GESARA/NESARA. Dojde k úplnému přebudování planety Země. Máme za to, že média a internet budou vypnuty.

Toto není přechod od prezidenta trumpa k Bidenovi. Je přechodem, který prezident trump ve spojení s armádou zkomponoval, aby obnovil věci zpět k nám lidem. Teď už víte, proč byl generál flynn omilostněn (klíčový přínos celého procesu).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Připravujeme se na zbrusu novou budoucnost, kde se lidstvo oprostí od omezení dřívějších mocností. Konečně bude svět bez rozkolu mezi lidmi.

Všichni musí pochopit, že je to vážné, takže prosím, mějte dostatek jídla, vody, baterií a potřeb po dobu te—“

Konec přenosu. Nejsem si jistá, jestli to bylo pro dramatický efekt nebo…? Nepsala jsem to.

VÍME, že jsme dosáhli velmi špičatého konce alianční mise za osvobozením lidstva. Víme, že ve Washingtonu jsou desítky tisíc vojáků. Proč by to bylo nutné, kdyby měl být Biden inaugurován? Muž, který nedokázal přilákat dvoucifernou účast na svých shromážděních? Byly při nějaké předchozí inauguraci zapotřebí desítky tisíc vojáků Národní Gardy?

Víme toho spoustu. Dvě věci, které nevíme, jsou: CO přesně se bude odehrávat a KDY přesně se to bude odehrávat. Vše nasvědčuje tomu, že to bude tento týden.

Blossom Goodchildová už řadu let spravuje Galaktickou federaci. Sleduji ji už mnoho let. Její poslední zpráva od Gal Fedu je nejagresivnější zpráva, jakou od nich kdy vyslala. Galaktická federace potvrzuje, že čas VELKÝCH oznámení je nyní tady..

17th January

Prosím, modlete se dál za nebojácný tým, který horečnatě pracuje na záchraně lidstva – prezidenta trumpa a Alianci. Modlitby a meditační práce. Pomáhají přinášet další Světlo na planetu.

A určitě by se nám teď hodila spousta Lásky a světla na planetě Zemi.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

X22 Report 2380

trump zveřejňuje ekonomické úspěchy, Optika a načasování jsou extrémně důležité

 

trump zveřejňuje své ekonomické úspěchy, Směr je jasný

https://rumble.com/vcy77z-ep.-2380a-trump-releases-his-economic-accomplishments-the-direction-is-clea.html

Hospodářský plán [CB]/[DS] selhal před svým zahájením. Plán, který prosazují, je stejný starý odpad, jde o ničení pracovních míst a zároveň o to, aby to vypadalo, že lidé vydělávají více peněz, což učiní více lidí závislými na vládě. trump udělal úplný opak a ukazuje to lidem. Směr je jasný.

 

Optika a načasování jsou extrémně důležité, Povstání je skutečné Zprávy (MSM) jsou falešné

https://rumble.com/vcy7it-ep.-2380b-optics-and-timing-are-extremely-important-insurgency-is-real-the-.html

[DS]/[MSM] jsou nyní chyceny v největší Sting operaci. Všechno, co se realizuje, není pro jejich ochranu. Optika je velmi důležitá. trump se bude chovat, jako by se operace neúčastnil. Zatímco se dějí události, trump bude na AF1. [MSM] nebude o nic moudřejší, protože se jedná o tradici. Povstání je skutečné, zprávy jsou falešné. Je čas vzít si zpět zemi.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dr. Milton Wolf

https://gab.com/MiltonWolfMD/posts/105572919367621672

Lidi, tyto rentgenové snímky hrudníku, kolem kterých MSM krouží, jsou divoce mylně interpretovány jako „Po Covidoví plíce“. Nejsou. Doktor, který tvrdí, že je chirurg, ne radiolog (jako já, který prozkoumal stovky Covidových rentgenů a CT). A je úplně vedle.

 

První rentgen:

Mírná hyperinflace, minimální zjizvení, jinak nezajímavé. To NENÍ pokročilá nebo dokonce středně těžká rozedma plic nebo akutní onemocnění, takže srovnání je hloupé.

 

Druhý rentgen:

Tohle absolutně NENÍ „Post Covid“. Tohle je AKTIVNÍ těžká nemoc. Takto vypadá zápal plic mnoha typů (nejen Covid). Očekávám, že rentgen hrudníku tohoto pacienta se vrátí do normálu nebo téměř do normálu, až se uzdraví. Tohle NENÍ trvalé zjizvení! [Mírná Covidová pneumonie mimochodem obvykle není na rentgenovém snímku hrudníku viditelná nebo sotva viditelná.]

 

Covidová pneumonie je skutečně závažná, ale naštěstí se vyskytuje jen u velmi malého procenta Covid pozitivních pacientů. A nálezy, které zde vidíte, nejsou trvalé poškození, jak tvrdí. Je to vážné a může to být smrtelné, ale pacienti se obvykle uzdraví a když se uzdraví tak i plíce. Jizvení může samozřejmě zůstat, jako u všech typů zápalu plic. Ale to, co ukazuje, není absolutně trvalé jizvení.

Je to nečestné šíření strachu a doktor, který za tím stojí, by se měl stydět za sebe a za obchodování s MSM, které by měl odvolat.

(nejsem lékař, takže si nejsem jistý překladem lékařských termínů)

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.