MonkeyWerx – Sicilská obrana – D5

https://www.monkeywerxus.com/blog/the-sicilian-defense

Pro ty z vás, kteří sledovali Q dropy, pochopíte, co se chystám probrat lépe než ostatní. Pro ty, kteří to neudělali, pokusím se to vysvětlit způsobem, který zjednoduší to, co čtete. Pokud nevíte, kdo je Q, doporučoval bych vám jít se podívat na webové stránky Q! a předchozí dropy.

Budu první, kdo vám řekne, že je to rozhodně psychologická operace a je také pro-vlastenecká a její účel probudit lidi byl rozhodně splněn. Víš, že jsi nad cílem, protože tě napadnou zato, že ses o tom jen zmínil. Ve skutečnosti, Dávám tento blog na své osobní webové stránky jako vrstvu ochrany, protože jakýkoliv jiný způsob by mě pravděpodobně natvrdo zakázal (ban-hammered).

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dobře, dopředu a nahoru.

Bylo řečeno, že trump je mistr šachista – vlastně „5D“. Nepodařilo se mi najít nic, co by to potvrzovalo, kromě toho, že hostí mistrovství v Trump Tower. To neznamená, že nemůže hrát nebo studovat a stát se v tom velmi zručný jakýmkoli způsobem, to také neznamená, že jeho Vojenští zpravodajští poradci nejsou skutečnými šachisty – ve skutečnosti je to velmi pravděpodobné. Stačí si přečíst Umění dohody (Art of the Deal – trumpova kniha) a vědět, že trump je úspěšný díky způsobu, jakým přistupuje k věcem, nemluvě o tom, že je také velmi inteligentní člověk.

Sicilská obrana je komplexní šachová strategie, která existuje již od 16. století. Nenechte se zmást slovem „obrana“, protože „Sicilián“ je agresivní, složitý úvod s mnoha variacemi. Přihoďte „Draka“, variaci na Sicíliána (která byla mimochodem pojmenována pro svou údajnou podobnost se souhvězdím Draco), a stane se velmi smrtící, protože vytváří velitelskou pozici na desce. To vše při umožnění svému protivníkovi, aby se nakonec přesunul do svého vlastního zániku, což definováno znamená: (Zákon) okamžité přenesení svrchovanosti na následníka po smrti, abdikaci atd. vládce (např. sousloví zánik koruny). Vidíte, hraje ofenzivně z obranné pozice.

Zahrajeme si hru? Nemyslíte, že mám pravdu? Jen si položte otázku, proč se osobní ochranka Joea Bidena jmenuje „Checkmate“ (šachmat). Vědí to a celou tu dobu také hrají tu hru. Ale hele, upřímně, bezpečnost Checkmate není pro naši armádu ŽÁDNÁ PŘEKÁŽKA.

Zpět ke Q dropům: Asi jste si všimli, že je tu MNOHO hradů, draků, střelců (šach – bishop), D5 atd. roztroušena všude v Q dropech. To není náhoda. Přidejte odkaz na „mysli zrcadlově (think mirror)“ a z 5D šachů se rychle stane D5 (5D/D5). Potvrzuji, že skutečně sledujeme, jak trump podporuje svého soupeře v konečné smrtící pozici. Problémem se pak stává skutečnost, že stejně jako rakovina má i toto zlo kořeny a rozšířilo se za naše hranice. Ano, hradní popisky mají dvojí význam, ale strategie platí pro šachy (věž).

„Sicilián“ je zřejmý italský odkaz, takže se necháme převést k Italskému dílku (skládačky), kde sledujeme nedávné řádění věcí, které se dějí: Vazby na volební podvody v USA, zatýkání, 43 „biskupů“, kteří se setkali se svým stvořitelem z „koronaviru“, nemluvě o výpadcích ve Vatikánu a moři černých dodávek, které opouštěly zařízení před jakýmsi zdánlivým nájezdem. Věci se rozhodně vyvíjejí způsobem, který by naznačoval, že se „něco“ děje. A to vše v době, kdy se zdá, že média mlčí.

Zdá se, že jádrem všeho je Vatikán, když Q několikrát označil papeže jako „kmotra III.” Je třeba také poznamenat, že Corleonova zločinecká rodina je také sicilská. Svázání papeže jako kmotra a hlavy zločinecké rodiny by tedy nemělo být šokující, proč se o celé této věci mluví jako o „biblické“. Řeknu vám, je tu ještě jeden biblický odkaz, který to všechno spojuje a zároveň poskytuje indikátor konečného tahu. Tento článek, o kterém jsem také mluvil jako o „zjevení“, přijde později, protože ho nemohu zveřejnit kvůli OpSec (?).

Nyní ustoupíme od aspektu Q (bude to zase na konci) a budeme mluvit jen o trumpovi a strategii.

Mnozí z vás v jednu chvíli, jako já, hodili ručník do ringu a přijali jste, že My lidé to pravděpodobně budeme muset udělat sami, pokud chceme, aby se někdo zodpovídal. Já osobně jsem byl několikrát za poslední měsíc nahoře, dole. Nicméně řeknu Vám, pokud ustoupíte od twitteru a mainstreamových médií a půjdete se podívat na věci, které trump uvedl do hry v posledních dvou letech (většina z toho v posledních 3 měsících), uvidíte, že toto je DALEKO od toho aby to byl konec.

Za prvé, podívejte se na EO zavedený trumpem v roce 2018 pro kybernetickou jednotku, která byla pověřena sledováním volebních podvodů. Ano, slyšeli jste mě správně. Takže v těchto minulých volbách, trump, spolu s tuctem dalších lidí, seděl uvnitř SCIF na místě Cyber Command a sledoval, jak se to celé vyvíjí – všechno, zatímco „systém“ to zachytil a zaznamenal. Tak proč to nebylo plně zveřejněno a použito? Protože to je podstata sicilské obrany – všechno je součástí plánu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dále tu máme postavení Velitelství zvláštních operací 18. listopadu, 2020. Jen abych Vám dal rychlou lekci dějepisu, JFK je člověk, který opravdu získal podporu pro armádní speciální jednotky, kterou potřebovali, aby se rozběhli. Prezident kennedy věřil, že Spojené státy potřebují silnou nekonvenční válečnou sílu pro boj s komunismem. Říká se, že to udělal také ve snaze zmařit činnost CIA a jejich stínové vlády. Pokud jste četli můj článek o Pětihvězdičkovém trustu, uvidíte, jak to do sebe zapadá.

Pokud něco víte o Chrisi Millerovi (zastupující ministr obrany), byl to bývalý Zelený baret a všestranný drsňák (bad-ass). Chris, samozřejmě ve svém projevu, aby nastartovat věci, uvedl citát JFK – „Globální požadavky na speciální operační síly, tehdy a nyní, potvrzují prozíravost prezidenta kennedyho. A nyní pod vedením prezidenta donalda j. trumpa, si plně uvědomujeme jasnozřivý pohled prezidenta kennedyho na jednotky speciálních operací,“ řekl.

Pak tu máme odchod klíčového personálu, jako je Esper, Barr, Haspel, Wrey, abych jmenoval pár, následovaný 10. prosincem, 2020 Výkonné nařízení o nástupnictví v rámci ministerstva obrany, kterým se náměstek ministra obrany David Norquist podřizuje přímo úřadujícímu ministru obrany Chrisi Millerovi (takže máme dvojitou vrstvu loajality). Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s panem Norquistem, byl to první člověk, který kdy kontroloval účetnictví ministerstev obrany – jmenoval ho sám trump.

To nás přivádí k FEMA a Staffordovu zákonu. Nyní je to trochu čtení, ale řeknu vám, že to dává úroveň kontroly v rámci FEMA, o které mnoho lidí neví. Je také důležité pochopit, že Trump podepsal EO schvalující Staffordův zákon a vyhlášení závažné katastrofy v březnu 2020 (velmi důležité). Toto oprávnění je stále aktivní.

Stručně řečeno, zákon dává FEMA odpovědnost za koordinaci úsilí celé vlády. Federální plán reakce zahrnuje příspěvky 28 federálních úřadů a nevládních organizací. To také dává prostor „jednotný řetězec velení“ (unity chain of command), o němž hovořil Pence ve svém projevu k vojskům 16. ledna, 2021.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Slovo „jednota“ není běžným pojmem, protože se obvykle označuje jen jako řetězec velení. Tento nepatrný rozdíl znamená, že v případě nepředvídané události by vojáci měli spolupracovat s ostatními operátory, donucovacími silami, požární a záchrannou službou, bezpečností v bezprostředním AO (oblasti operace), místo aby se řídili svým řetězcem velení. Nezapomínejme na nedávný dopis náčelníků štábů, v němž hrozí vzpourou vojskům, pokud se rozhodnou nenásledovat řetěz velení. Náhoda?

Konečně, podívejte se na množství vojáků ve hře ve Washingtonu DC na inauguraci. Je nastaveno více parametrů, ID (doklady) jsou kontrolovány při vstupu a výstupu z města, míle ostnatého drátu a oplocení, nemluvě o asi 25.000 připravených vojáků – „na inauguraci“. Nedává to smysl, že?

Dává smysl, proč chce Pelosi udělat virtuální akci a proč Joe zrušil všechny zkoušky! Očividně nechce, aby se lidé na jeho ochranku podívali předem, a já si dovedu představit, že se z toho všeho necítí v teple a pohodlí. Určitě se zdají být velmi nervózní, ale proč by měli být? Mají to celé v kapse, že? Ne tak rychle.

Teď se vrátíme na stránku Q s dropem 35. Je to JEDINÝ drop od POTUSe osobně, podepsaný jako 4.10.20 neboli DJT.

 

Q drop 35

https://qalerts.app/?n=35

POTUS bude dobře izolovaný/chráněný na AF1 a v zahraničí (určitá místa jsou klasifikována), zatímco tyto operace jsou prováděny vzhledem k povaze zakořenění. Je čas vzít si zpět naši zemi a učinit Ameriku opět velkou. Pozdravme a modleme se za statečné muže a ženy v uniformách, kteří přijmou tento úkol, aby přinesli mír, jednotu a vrátili moc lidem.

Doufáme, že se toto poselství dostane k dostatečnému počtu lidí, aby mělo smysluplný dopad. Tuto zprávu zatím nemůžeme telegrafovat běžnými metodami z důvodů, které zde jistě všichni pochopí. Sledujte otázky z předchozího vlákna (předchozích vláken) a zůstaňte v klidu, primární cíle jsou uvnitř DC a zůstávají nahoře (na obou stranách). Přepadu v ulicích bude rychle zamezeno. Dívejte se po dalších falešných vlajkách – buďte ve střehu, bděte a hlavně se prosím modlete.

„Neboť Bůh tak miloval svět, že dal svého jediného Syna, aby ten, kdo v něj věří, nezahynul, ale měl život věčný. Láska je trpělivá, láska je laskavá.”

Bůh žehnej mým spoluobčanům.

4,10,20

 

Vážení, to, čeho budeme svědky, je největší vojenská událost od Dne D a Normandské pláže za druhé světové války. NIC může zastavit to, co přichází. Bezpochyby bude prolita krev. Prosím, modlete se za našeho prezidenta, naše jednotky, zmatek v táboře nepřítele a za naše bratry a sestry v Kristu.

To, co bych očekával v příštích několika dnech na základě výše uvedeného dropu – EBS (nouzové vysílání) od POTUSe a pak pravděpodobně výpadek internetu a médií s krátkodobým uzavřením pro naši bezpečnost.

Pro Boha a vlast.

Ještě jedna věc, nenechte se unést humbukem celé té čínské invaze na našich hranicích. Je to desinformace. trump a naše armáda by se chovali úplně jinak, kdyby k tomu docházelo a náš vojenský letecký provoz tyto data nepodporuje.

Nebudu zveřejňovat žádné zprávy o sledování dříve než po 20.lednu z důvodů OpSec (3 dny mimo) a pravděpodobně po výpadku. Zůstaň v klidu. Mějte plán.

Bůh vám žehnej.

Monkey konec.

***** ****

 

Další chlap z Antify předstírající, že je trumpův stoupenec v budově Kapitolu. Jediná „plánovaná vzpoura“ je zřejmě od nějakých chlápků z BLM a Antify, kteří plánují předstírat, že jsou trumpovými stoupenci. Narativ o obvinění byl od počátku zcela falešný a den ode dne se rozpadá.

https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/105575361511286584

Adrian De Los Rios, 32, byl zatčen při nepokujích Antify v Portlandu. Je obviněn ze zločinu vzpoury,
zločinná neplechy, pokus o útok na policii, útěk a mnoho dalšího. Je z Minneapiliss a taky byl tam na protestech BLM.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

2000 vojáků Národní gardy složilo přísahu jako US Marshal dnes ráno.

https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/105577686176092387

To vše kvůli inauguraci?

 

Náčelník Lamont Ruffin z D.C. Okresního soudu odpřísáhl 2000 vojáků Národní gardy jako zvláštní zástupce US. Maršálů před nadcházející prezidentskou inaugurací:

Fotodokumentace:

Inauguration Swearing-in 1-17-21-17

 

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.