Sierra NZ 28.1Q.2Q21

Na prvním místě v hitparádě: ‚Let’s Go Brandon‘

Na vrcholu žebříčku ITunes je píseň Brysona Graye „Let’s Go Brandon“. Kolik důkazů ještě potřebujeme, že Aliance VÍTĚZÍ?

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/10/chart-topper-lets-go-brandon.html

https://soundcloud.com/realbrysongray/bryson-gray-lets-go-brandon-mixed

Velký dav newyorských hasičů zpívá před starostovým sídlem píseň „Let’s Go Brandon“ na protest proti povinnému očkování.

https://gab.com/Cynthia_Holt/posts/107180060446333637

Floridský guvernér Ron DeSantis přesměruje uvízlé kontejnerové lodě na Floridu.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107179770565685183

Skvělý Q důkaz se změnou názvu Fakebook na Meta.

https://qalerts.app/?n=1337

Facebook vás poslouchá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

Doslova.

Algoritmus F9

Nahrávají/pečlivě skladují?

Shromažďování METAdat?

Budova 8.

DARPA.

ČÍNA-ČÍNA-ČÍNA

Q

 

[wp_ad_camp_2]

Candace Owens:

https://twitter.com/RealCandaceO/status/1452691855825678336

Aktualizace: Stále nejsem očkovaná.

Přežila jsem největší psychologickou kampaň strachu v dějinách lidstva. Rozhodla jsem se pracovat na frekvenci vyšší než strach. Vidím naše média a vlády takové, jaké jsou nyní: bez našeho neustálého strachu jsou bezmocné.

Císař nemá šaty.

Tento příspěvek o domácím vzdělávání signalizuje konec starých zkorumpovaných institucí.

https://gab.com/owenbenjamin/posts/107179562487941095

I když tleskám rodičům, kteří chodí na schůze školské rady, bojujete za opravu kopyta mrtvého koně. Vezměte své děti úplně pryč. Tohle jde daleko za kritickou rasovou teorii, trans zneužívání dětí, zneužívání s izolací a roušky, kognitivní disonance společného jádra, a dál a dál…

Musíme začít znovu. Připojte se k hnutí domácího vzdělávání. Exponenciálně roste.

Všichni tito lidé přišli dnes večer do kostela, aby se naučili více o domácím vzdělávání.

Statistiky mluví za vše. 0,000 % úmrtí na virus u dětí ve věku 5-11 let. Očkování NIKDY nebylo o viru.

https://gab.com/Red_White_and_Blonde/posts/107178882491865101

Někteří lidé nikdy nebudou myslet sami za sebe.

https://summit.news/2021/10/28/poll-finds-majority-of-vaccinated-americans-still-wearing-masks/

Podle průzkumu většina očkovaných Američanů stále nosí roušky.

Dnes před mým místním supermarketem seděla u stolu pro sbírku nějaká žena, venku, v roušce. Zastavila jsem se a řekla ji: „Jsem si jistá, že tu roušku nosit nemusíte, jste přece venku. Dýchejte čerstvý vzduch!“ Odpověděla: „Ano, máte pravdu, ani jsem o tom nepřemýšlela.“ Sundala si ji. Šla jsem dovnitř nakupovat. Když jsem se vrátila, měla roušku opět na sobě. Dobrý bože. Když jsem procházela kolem, řekla jsem velmi vlídně: „Aha, takže jste se rozhodla proti čerstvému vzduchu. Je mi líto…“ Tvářila se jako ovce.

Slovo „ovčí“ už není ani ironické, pokud jde o novozélandské obyvatelstvo a jejich ovládanou mysl. Pár případů falešného viru na Jižním ostrově a všichni moji sousedé mluví o omezeních. Myšlenky vytvářejí realitu. Člověk by si myslel, že se jim omezovaní líbí.

Trochu pravdy od Relentless Truth.

Pokud jste posledních 18 měsíců stáli na svém místě a aktivně bojovali proti všem komunistickým taktikám, jste hrdinové a já vám vzdávám hold.

Není snadné dívat se zlu do tváře a neuhnout.

Nakonec, Robert Kennedy Jr. vyzývá všechny světelné bojovníky, aby se 3. listopadu zúčastnili CELOSVĚTOVÉHO ODCHODU na protest proti povinnému očkování. Vyjděte ze svých zaměstnání, domovů a postavte se na protest do ulic. To je skvělý nápad.

https://gab.com/QAnon211/posts/107181664313512474

CELONÁRODNÍ STÁVKA A POCHOD.

***** ****

Sierra NZ 29.1Q.2Q21

Armáda, armáda, armáda

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/10/military-military-military.html

Armáda, armáda, armáda. Ze všech příznaků, které v posledních měsících naznačují, že se blížíme ke konci tohoto surrealistického filmu, zaujme především rychle se zvyšující vojenská přítomnost po celém světě. Nedávno jeden přítel v Sydney oznámil, že nad jeho bydlištěm létají vojenská letadla. To se předtím nestalo. Přítel v Minnesotě včera poslal e-mail, že nad jeho bydlištěm létá obrovské množství vojenských dopravních letadel. Velmi neobvyklé.

MonkeyWerx mapuje všechny pohyby vojenských letadel nad USA. Je to bývalý voják a hlásí nebývalé množství vojenských letadel. Domnívám se, že je to tak. Načasování velkých událostí, které se mají stát před 11. listopadem, cítím velmi konstruktivně.

Q vždycky říkal: „Armáda je jediná cesta.“

Rozhodně. Souhlasím. Úroveň ovládání mysli je u velkého procenta obyvatel Země tak vysoká, že bude zapotřebí vysoce koordinovaná globální vojenská operace, stanné právo, aby se jejich vědomí otevřelo. Měli dost času na to, aby sami objevili pravdu. My jsme to udělali. K jejich osvobození z matrixu bude zapotřebí masivní šok. Dokonce i pak bude malé procento lidstva odmítat přijmout pravdu (pozn.: jak bylo naznačováno 4-6%).

Je fascinující, jak se pravda dostává ven způsobem, který jsme my, světelní bojovníci, možná nečekali. PĚT nejhranějších hiphopových skladeb na ITunes je „Let’s Go Brandon“. Tři slova, která se stala bojovým pokřikem za SVOBODU po celém světě. Vesmír pracuje záhadnými způsoby.

Nakonec, když už jsme u těch slavných tří slov. Hlavní refrén v této písničce je pro mé uši trochu dráždivý, ale je TAK chytrý. Geniální střih. Užijte si dílo Anonů, kteří se vysmívají DS.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107185855256539794

***** ****

Sierra NZ 30.1Q.2Q21

Nikdy nejste sami

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/10/you-are-never-alone.html

Stefan z Německa napsal tak povzbudivý konstruktivní komentář, že jsem se o něj chtěla s vámi všemi podělit.

„Z Německa vám mohu oznámit, že již několik týdnů, měsíců, jsou zde rozmístěny armády různých aliančních států. Kromě skenů DUMB už v zákulisí probíhá zatýkání, zrovna minulé pondělí se stal bavorským guvernérem generál Christopher Cavoli. Další vojenské převzetí moci a konec okupace. Německo je kousek po kousku osvobozováno. Takže okupační konstrukt SRN je ukončován. Jen málokdo to vidí a cítí! Ale to už není důležité! Sebevědomí, víra, vlastenecké poznání, ať je kdekoli na světě, stačí na tisíce indoktrinovaných. Udržujme všichni své světlo zpříma a jasné, pak nás mohou následovat i ostatní! Děkuji vám z celého srdce, jste stejně jako já přesně na tom místě, kam nás Stvořitel a Aliance umístili! Žehnám vám z Německa.“

Je tak důležité si uvědomit, že vše se odehrává v zákulisí. Možná o tom v každodenním životě vidíme jen málo důkazů. Proto jsou naše spojení v současné době životně důležitá.

Where We Go One We Go All.

***** ****

X22 Report

Dr. Zelenko: Prožíváme globální útok biologickými zbraněmi, lidé mají lék, jak proti němu bojovat

https://rumble.com/vogp3p-dr.-zelenko-we-are-living-through-a-global-bio-weapon-attack-people-have-th.html

Dr. Zelenko Certifikovaný rodinný lékař s více než 20 lety praxe. Byl nominován na Prezidentskou medaili svobody a Nobelovu cenu, tým Dr. Zelenky byl jedním z prvních v zemi, který úspěšně léčil tisíce pacientů Covid-19 v přednemocničním prostředí. Vyvinul svůj dnes již slavný „Zelenkův protokol“, který zachránil nespočet životů po celém světě. Doporučil prezidentu trumpovi užívat hydroxychlorochin.

Dr. Zelenko začíná rozhovor vysvětlením, že prožíváme globální útok biologickými zbraněmi, lidé mají lék, jak proti němu bojovat. Tento útok byl však dobře koordinovaný a podílela se na něm světová elita. Jejím hlavním cílem je depopulace a kontrola.

***** ****

19 států žaluje Bidenovu vládu kvůli povinnosti očkovaní proti COVID-19.

https://gab.com/ResisttheMainstream/posts/107193670108275468

***** ****

Většina Američanů nyní říká, že psychopat a sériový lhář Tony Fauci by měl odstoupit.

https://gab.com/gatewaypundit/posts/107193911905012989

***** ****

Nancy Pelosiová koupila 25 kupních opcí na Teslu s realizační cenou 500 dolarů a datem expirace 18. března 2022 měsíc předtím, než Joe Biden oznámil své rozhodnutí přejít na plně elektrický federální vozový park.

https://gab.com/NancyTracker/posts/107193998794334583

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.