Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 1.11.2Q21

Skupina otroků známých jako „vůdci“ skupiny zemí G20 se sešla v Římě a poté ve Skotsku, aby pózovala na fotografiích a předstírala, že řídí planetu. Takzvaný plán COP26, kvůli němuž se sešli, v hodnotě 150 bilionů dolarů je však mrtvý. Páni, kteří jim tento plán nařídili, jsou stíháni a brzy přijdou o moc, shodují se zdroje ze CIA, Mossadu, MI6 a asijských tajných společností.

„G-20 se stává výkladní skříní nefunkčního globálního řádu,“ tak dokonce popisuje situaci hlásná trouba establishmentu, deník Washington Post.

Skutečnost je taková, že rodiny, které vlastní takzvanou „globální“ architekturu, jako je OSN, Banka pro mezinárodní vyrovnání, Světová banka, MMF, Čínská komunistická strana, korporace The United State a další, jsou v bankrotu.

Skupina benátské šlechty a asijských královských rodin dospěla k dohodě, že tyto rodiny je třeba zbavit moci a kontroly nad tzv. globálními institucemi. Místo toho bude kontrola předána lidem planety, a tak, jak bylo dávno prorokováno, „pokorní zdědí Zemi“.

Viditelným znamením toho je, že královna Alžběta, šéfka Výboru 300 (často nazývaného tajnou vládou Západu), se konference COP26 neúčastní.

„Tajné služby, policie a soudy říkají dost,“ říká velvyslanec benátské a asijské šlechty. „Královna je v podstatě pryč. Má dvoutýdenní domácí vězení (lépe řečeno palácové vězení) a zákaz účasti na konferenci Cop 26,“ říká velvyslanec. „Aktem o nástupnictví bude odstraněn Charles kvůli Dianině vraždě,“ dodává. „Charles se nikdy nesmí stát králem, to je všeobecně přijímaná norma,“ dodává. Navíc princ William nebude králem, protože je to „úslužný hajzlík a vůbec se nám nelíbí“. Místo toho zdroj říká, že „akt instalace připadne králi Jiřímu VII. nebo Williamovu synovi“.

„Španělského krále jsme odstranili, protože byl v podstatě největším drogovým dealerem na světě,“ dodal.

Dalším příznakem je, že mluvčí amerického korporátního prezidenta Jens Psaki (téměř jistě převlečený vnuk Davida Rockefellera Mark Zuckerberg) se „nakazil Covidem 19“, přestože byl očkován, a byl dán na 10 dní a možná navždy do karantény.

Podle zdrojů CIA byl Mark Rockefeller Zuckerberg také zbaven kontroly nad Facebookem, a proto byl přejmenován na Meta, což ne náhodou znamená v hebrejštině „mrtvý“.

Skutečnost, že se Kamala Harrisová „zoufale snaží dostat ven dřív, než budou ona a její manžel odhaleni a potopí se s lodí“, podtrhuje pokračující kolaps falešného Bidenova režimu, poznamenávají zdroje ze CIA.

Podle CIA se pomalu, ale jistě obkličují další Clintonovy (Rockefellerovy / Hanoverovy) loutky. „Všichni budou zpívat jako kanárci za snížení trestu,“ dodávají.

Další velkou událostí, která se brzy stane, bude veřejné oznámení úmrtí bývalého amerického viceprezidenta a šéfa CIA Dicka Cheneyho, pokračují zdroje. „Zemřel dne 29. června. Říká se, že to bylo stářím. Tato informace byla interně zveřejněna teprve před čtyřmi dny. Civilistům ani MSM zatím zveřejněna nebyla,“ uvádějí s tím, že: „Počkejte, až se to dostane ven, bude to skutečný převrat.“

Dalším padouchem, který se veřejně zakousl do prachu, je zhrzený bývalý guvernér státu New York. Andrew Cuomo -který byl ve čtvrtek obviněn z osahávání bývalé asistentky ve výkonném sídle v Albany – což je trestný čin, který ho v případě odsouzení může poslat na rok do vězení.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Další velkou událostí, která se brzy stane, bude veřejné oznámení smrti bývalého viceprezidenta USA a šéfa CIA Dicka Cheneyho, pokračují zdroje. „Zemřel 29. června. Říká se, že to bylo stářím. Tato informace byla interně zveřejněna teprve před čtyřmi dny. Civilistům ani MSM zatím zveřejněna nebyla,“ uvádějí s tím, že se jedná o informaci: „Počkejte, až se to dostane ven, bude to skutečný převrat.“

Dalším padouchem, který se veřejně zakousl do prachu, je zhrzený bývalý guvernér státu New York. Andrew Cuomo, který byl ve čtvrtek obviněn z osahávání své bývalé asistentky ve výkonném sídle – což je trestný čin, který ho v případě odsouzení může poslat na rok do vězení.

„Bylo mi řečeno, že má být odstraněn, a to natrvalo,“ říká zdroj z Mossadu.

Známkou pokračujícího zatýkání, k němuž dochází ve Washingtonu, jsou týdenní lety z nedalekého baltimorského letiště na leteckou základnu Thule v Grónsku. „Jedná se o týdenní lety již mnoho měsíců. Každá linka pojme až 280 cestujících. Sečteno a podtrženo, jedná se nejméně o 6 měsíců (26 týdnů krát 280 = 7 280). To je hodně vězňů,“ říká zdroj z Pentagonu.

Není pochyb o tom, že padouši mizí ze všech stran a tento proces bude pokračovat, dokud VŠICHNI nezmizí, slibují zdroje z Pentagonu.

Nyní se podívejme na některé z nejnovějších příznaků ekonomického kolapsu jejich systému. Deficit amerického obchodu se zbožím dosáhl v září nového rekordu 96,3 miliardy dolarů.

Skutečnost, že se hromadí prázdné kontejnery, zatímco se vyprazdňují regály obchodů, je známkou toho, že si americká korporace nedokázala půjčit peníze, aby mohla po říjnu pokračovat ve splácení svého deficitu.

Tento citát docela dobře vystihuje současný americký systém:

„Doslova platíme lidem formou peněžních dávek, bydlení a dalších služeb za to, že žijí ve stanech na ulici, užívají tvrdé drogy, kálí na veřejnosti a páchají trestnou činnost,“ říká Michael Shellenberger.

O kolapsu USA se informovalo dost. O blížícím se kolapsu finančního systému v komunistické Číně se zatím příliš nemluví. Až se to stane, bude to domino, které skutečně způsobí zhroucení současného systému.

Já jsem dlouho odmítal řeči o čínském kolapsu, ale nyní jsou příznaky nepopiratelné. Problémem jsou nemovitosti.

Hodně se mluví o bankrotu čínského realitního gigantu Evergrande. Tyto řeči dočasně utichly, když se nedávno vyhnul platební neschopnosti tím, že na poslední chvíli zaplatil dluhopis. Ukázalo se však, že žádnou platbu neprovedli a že šlo jen o falešnou zprávu, která měla zabránit domino kolapsu celého globálního finančního systému, tvrdí CIA a další zdroje.

Faktem je, že Čína nemá žádné snadné východisko. Základním problémem je, že jejich trh s nemovitostmi neodpovídá realitě a – bez ohledu na to, jak moc se jí snažíte vyhnout – realita vás vždycky dožene.

Čínský finanční systém je založen na nemovitostech, stejně jako byl ten japonský, dokud jejich desítky let trvající bublina na počátku 90. let nepraskla. Situace v Číně je až děsivě podobná té japonské. Právě teď je 74 % majetku čínských domácností v nemovitostech. Stejně jako v Japonsku – kdy si lidé museli brát půjčky na 99 let, aby si mohli dovolit dům – však byty v Číně stojí 30ti až 40ti násobek ročního platu typického čínského dělníka.

K tomu je třeba připočíst, že existuje asi 100 milionů prázdných bytů, které vlastní lidé, kteří v nich nebydlí. Nemohou je pronajímat, protože v takovém případě byt ztrácí na hodnotě, protože je „používaný“.

Další věc, která se děje, je, že čínská populace stárne a nemá dostatek dětí. Pokud jste někdy chovali křečky, víte, že bez ohledu na to, kolik jim dáte jídla, nebudou mít děti, pokud je jejich klec příliš malá. Přesně to se stalo v Číně, když se obyvatelstvo najednou nacpalo do malých bytů.

Jinými slovy, jedná se o existenční problémy, které nelze vyřešit bez bankrotu a následného úplného restartu finančního systému. To se dotkne celé planety.

Dalším problémem je, že současný světový finanční systém je podporován nejen půjčkami z Číny, ale i dluhovým otroctvím v rozvojovém světě. Například 34 nejchudších zemí světa vydává ročně 29,4 miliardy dolarů na splátky dluhů, zatímco na pomoc dostává pouze 5,4 miliardy dolarů. Kromě toho nadnárodní korporace (z nichž 90 % ovládá 700 lidí) běžně čerpají jejich ropu, drancují nerostné suroviny atd., aniž by zkorumpovaným vůdcům platily něco víc než symbolické úplatky.

Podle Davida Beasleyho, ředitele organizace OSN zabývající se nedostatkem potravin, by 2 % majetku Elona Muska mohla vyřešit světový hlad.

Současný západní finanční systém se skládá z oligarchů, kteří využívají centrální banky, jež vlastní, k pumpování peněz do firem, které rovněž vlastní. Proto světové bohatství mizí v černé díře, která sídlí kolem Ženevského jezera ve Švýcarsku, kde sídlí skupina Octagon.

Tito zločinci, vědomi si toho, že se jejich kontrolní síť hroutí, se zoufale snaží očkovat svět k poslušnosti pomocí falešné pandemie. Podle informátora z rodiny Rothschildů plánovali vpravit lidem do těla strojově čitelný průkaz šelmy (Certificate Of Vaccine ID) a učinit jejich schopnost vydělávat si na živobytí závislou na tomto průkazu.

Místo toho se jejich podvod rozpadá.

Vakcinační kriminálníci

Japonsko bylo první velkou zemí G7, která se vzbouřila, ale mnoho dalších zemí ji následuje.

Po celém světě probíhají také nepokoje a demonstrace. Skutečnost, že čtyři z deseti největších hitů v žebříčku služby iTunes z poslední doby byly založeny na „Fuck Joe Biden“, je jasným důkazem hněvu lidu.

Tento hněv se odráží ve všech zemích, kde stále působí chazarská mafie. Z Itálie jsme například dostali následující zprávu:

Média mlčí, ale v Itálii se koná ohromující počet velkých demonstrací proti Zelenému pasu (covid pas), od minulého týdne jsou zaměstnavatelé pokutováni (5000 euro, neověřeno) za každého neočkovaného pracovníka, který vstoupí na pracoviště, a již dva měsíce jsou podobné pokuty udělovány majitelům veřejných prostor, jako jsou restaurace, muzea, tělocvičny a další.

Demonstrace se konají na následujících místech:

AGRIGENTO: Piazza Cavour

ALESSANDRIA: Piazza Della Libertà

ALGHERO: Via Vittorio Emanuele incrocio Via Cagliari

ANCONA: Piazza Cavour

AOSTA: Piazza Chanoux

AREZZO: Piazza S. Agostino

ASCOLI PICENO: Piazza Del Popolo

ASTI: Piazza San Secondo

AVELLINO: Piazza Libertà

BARI: Piazza Ferrarese

BARLETTA:Piazza Aldo Moro

BASSANO DEL GRAPPA: Piazza Libertà

BELLUNO: Piazza Dei Martiri

BERGAMO: Davanti La Procura

BIELLA: Piazza Martiri Della Libertà

BOLOGNA: Piazza del Nettuno

BOLZANO: Piazza Walther

BRESCIA: Piazza Della Vittoria

BRESSANONE:Piazza Duomo

BRINDISI: Piazza Della Vittoria

BRUNICO:Piazza Municipio

BUSTO ARSIZIO:Piazza San Giovanni

CAGLIARI: Piazza Garibaldi

CAMPOBASSO: Piazza Vittorio Emanuele II

CASALE MONFERRATO: Piazza Castello

CASERTA: Piazza Carlo Di Borbone

CASTELFRANCO VENETO: Piazza Giorgione

CATANIA: Fontana Dell’Elefante

CATANZARO: Piazza Matteotti

CERVIA:Piazza Garibaldi

CESENA: Piazza Del Popolo

CIVITANOVA MARCHE:Piazza XX Settembre

CIVITAVECCHIA:Piazza Della Vita

COMO: Piazza Cavour

COSENZA: Piazza Bilotti

CREMONA: Piazza Stradivari

CROTONE:Piazza Resistenza

CUNEO: Piazza Galimberti

FELTRE: Piazza Maggiore

FERRARA: Piazza Trento

FIRENZE: Piazza Della Signoria

FOGGIA: Piazza Umberto Giordano

FORLÌ: Piazza Della Vittoria

GELA: Piazza San Francesco

GENOVA: Varco Etiopia

GROSSETO: Piazza Dante

IGLESIAS:Piazza Lamarmora

IMPERIA: Piazza San Giovanni

JESI: Piazza Federico II

LA SPEZIA:Piazza Europa

LADISPOLI:Piazza Rossellini

L’AQUILA: Piazza Duomo

LATINA: Piazza Del Popolo

LECCE: Piazza Sant’Oronzo

LECCO: Piazza Cermenati

LIVORNO: Piazza Del Municipio

LODI: Piazza Della Vittoria

LUCCA: Piazza Napoleone

MANTOVA: Piazza Sordello

MASSA: Piazza Aranci

MATERA:Piazza Vittorio Veneto

MESSINA: Piazza Cairoli

MILANO: Piazza Fontana

MODENA: Piazza Grande

MONTEBELLUNA: Piazza Del Municipio

MONZA: Piazza Trento

NAPOLI: Piazza Dante

NIZZA MONFERRATO: Piazza Garibaldi

NOVARA: Piazza Puccini

NUORO: Piazza Sebastiano Satta

OLBIA:Piazza San Simplicio

ORISTANO:Piazza Roma

OSTIA : Piazza Cesario Console

PADOVA: Piazza Duomo

PALERMO: Piazza Castelnuovo (Palchetto Della Musica)

PARMA: Piazza Garibaldi

PAVIA: Piazza Della Vittoria

PERUGIA: Piazza IV Novembre

PESARO: Piazza Del Popolo

PESCARA: Piazza Della Rinascita (Piazza Salotto)

PIACENZA: Pubblico passeggio (lato Respighi )

PINEROLO: Piazza Luigi Facta

PIOMBINO: Piazza Verdi

PISA: Piazza Vittorio Emanuele II

PISTOIA:Piazza Del Duomo

PORDENONE: Piazza XX Settembre

POTENZA:Piazza Mario Pagano

PRATO: Piazza Del Duomo

RAGUSA: Piazza Libertà

RAVENNA: Piazza Del Popolo

REGGIO CALABRIA: Piazza Italia

REGGIO EMILIA: Piazza Della Vittoria

RIETI: Piazza Vittorio Emanuele II

RIMINI: Piazzale John Kennedy

ROMA: Piazza del Popolo

ROVIGO: Piazza Vittorio Emanuele

SALERNO: Piazza Portanuova

SANREMO: Piazza Colombo

SASSARI: Piazza D’Italia

SAVONA: Piazza Sisto IV

SIENA:Piazza del Campo

SIRACUSA:Piazza Santa Lucia

SONDRIO: Piazza Campello

TARANTO: Piazza Garibaldi

TERNI: Piazza Europa

TORINO: Piazza Castello

TRAPANI: Piazza Vittorio Veneto

TRENTO: Piazza Dante

TREVISO: Piazza Dei Signori

UDINE: Piazza Della Libertà

VARESE: Piazza Monte Grappa

VENEZIA: Campo San Geremia – Palazzo Della Rai

VERCELLI: Piazza Cavour

VERONA: Piazza Bra

VIAREGGIO: Piazza Mazzini

VICENZA: Campo Marzo

VIGEVANO: Piazza Ducale

VITERBO: Piazza Del Plebiscito

VOGHERA: Piazza Meardi

Podobné zprávy přicházejí např. i z Austrálie.

Dokonce i Izraelci – jedni z nejvíce vymytých mozků v dějinách lidstva – se probouzejí. Propagandistický server DEBKA napojený na Mossad to uznal, když poznamenal, že jejich desítky let trvajícímu skandování o tom, že Írán je „týdny od získání jaderné zbraně“, už nikdo nevěnuje pozornost.

Jinými slovy, Izraelci již nesouhlasí s plánem chazarské mafie na vyvraždění 90 % lidstva umělým Armageddonem alias třetí světovou válkou.

Jak řekl popravený George Bush starší: „Kdyby se lidé dozvěděli, co jsme udělali, honili by nás po ulicích a věšeli na nejbližším sloupu veřejného osvětlení.“ Nuže, přátelé, tento proces je v plném proudu.

Pro ilustraci si na závěr tohoto týdne ukážeme fotografie některých pokladů, které Bílé klobouky nedávno zabavily v tunelech pod Vatikánem:

 

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.