Sierra NZ 23.Q4.2Q21

Sledujte Arizonu

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/04/watch-arizona_23.html

Deep State Demokrati se pokusili zastavit audit hlasovacích lístků v Arizoně. Proč? Vinni? Nebyli však připraveni zaplatit milionovou kauci – takže přepočítávání hlasovacích lístků pokračuje. Proč nezaplatí? Vinni?

Kanekoa na Gabu poskytuje nějaké pozadí k auditu okresu Maricopa – a proč je to pro Alianci tak důležité.

Arizonská demokratická strana právě podala mimořádnou žalobu, aby zastavila audit okresu Maricopa. Co skrývají?

Zde jsou tři věci, které již víme:

1 . Zuckerberg dal 3 miliony dolarů Maricopě.

2. Maricopa rozhodla o 235 392 hlasovacích lístcích.

3. Joe Biden vyhrál Arizonu 10 456 hlasů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Okres Maricopa je první domino, které padne proti DS při volebních podvodech. Ostatní státy budou rychle následovat.

Cowboyw2b…

Líbí se mi: „Mnohem víc nás čeká!“

https://anonup.com/upload/images/2021/04/NJDFbSzSmIwwI7OLOrRK_23_2ee277237003b7f808717b28dced7a96_image_original.jpeg

trump: Demokraté se „rojí“ ve velkém státě Arizona a snaží se zastavit forenzní audit voleb, protože jen oni přesně vědí, co udělali a rozumí podvodům s hlasy mnohem lépe než kdokoli jiný. Mohl by to být volební podvod na nejvyšší úrovni. Nemyslete si, že Arizona je jediný stát. Čeká nás mnohem více!

Mezitím blíže (mému) domovu, Nový Zéland se stáhl z operace sdílení zpravodajských informací Pět očí (Five Eyes), protože se chce sblížit s Čínou. Dobrý bože! Dej mi sílu!

Mel Q na Gabu…

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/072/242/403/original/909f994f1a54660c.jpeg

https://cs.wikipedia.org/wiki/Five_Eyes

Pět očí, 3 roky delta – 3 dny

Nový Zéland vystoupil ze skupiny Pěti očí.

Zajímavý je také tento řádek…

Jak lidé podporují / hlasují pro (4) tyto lidi?

Proč Q použil 4 místo „pro“? (4 – four, pro – for, pro zkrácení textu nebo slangově používají 4 místo pro)

Odteď jen čtyři oči?

 

[wp_ad_camp_2]

 

V tomto videu statečný whistleblower z Británie vědec Dr. Yeadon popisuje, jak žádal své kolegy o pomoc, aby řekli pravdu o Plandemii. Všichni odmítli.

https://www.bitchute.com/video/UxyDQwf2NUBA/

Spousta mých vrstevníků souhlasí, ale jsou ohroženi nebo zesměšňováni… (mlčí kvůli) sebezáchově, zbabělosti nebo pragmatice… Jako profesionální vědec jsem v podstatě skončil. (Doktor Yeadon)

Doktor Yeadon říká, že když jste nad cílem, tak je boj nejtěžší. Jsme tam, Světelní válečníci. Musíme ctít nesmírnou odvahu lidí, jako je doktor Yeadon, který obětoval svou pověst a kariéru ve svém statečném pokusu informovat lidstvo o pravdě o Plandemii. MUSÍME POKRAČOVAT.

Nakonec, toto video představuje děsivé příklady lidí, kteří zažívají závažné příznaky poté, co byli blízko očkovaných lidí. Tato informace mě šokovala. Žiji v domově důchodců – moji sousedé byli očkováni. Intuice mi řekla být rozumná a minimalizovat kontakt s těmito lidmi. Není třeba se objímat, zejména pokud tak obvykle neděláte. Nejdůležitější je, abyste nepropadli strachu.

https://www.bitchute.com/video/maE077DlFlgA/

Článek na tadesco.org tady:

https://tadesco.org/zdravotni-sestra-varuje-drzte-se-dal-od-ockovanych-lidi-preklad-videa/

Žijeme v neobyčejné době, světoví patrioti. Mysleli jsme, že loňský rok byl šílený. Způsob, jak zůstat konstruktivní, je v klidu si udělat čas na zpracování všech nových dat a zjistit, jak to zapadá do vaší vlastní reality. Šla jsem se projít, abych vsřebala alarmující video sestry. Hodně to pomohlo. Uvědomila jsem si, že můžu udělat pár změn, ale můj život bude pokračovat beze strachu nebo dramatu.

Where We Go One We Go All.

***** ****

X22 Report 2461b

Světlo zničí neviditelného nepřítele, když padne jeden, padnou všichni. Soudný den.

https://rumble.com/vg30yz-ep.-2461b-light-will-destroy-the-invisible-enemy-if-one-falls-they-all-fall.html

DS panikaří, audit v Arizoně pokračuje. Ale pokusí se zablokovat informace, aby se nedostaly k lidem. Už začali. Sledujte, jak MSM / Fake News / DS začínají blokovat všechny informace. Pravda nebude zastavena, lidé jsou silou, lidé budou požadovat spravedlnost. Během auditu používají UV světlo k tomu, aby viděli skládací značky (místo kde se má papír přeložit), blíží se soudný den.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Další možné vysvětlení proč používají UV světlo:

Z Arizonského Auditu: PROČ POUŽÍVAJÍ UV SVĚTLA V ARIZONSKÉHO AUDITU A CO HLEDAJÍ?

V kostce, CodeMonkeyZ a Bobby Piton vysvětlují: UV světla se používají k detekci tuku z otisků prstů. Nejsou-li na hlasovacích lístcích otisky prstů, pak je pravděpodobnost, že hlasovací lístky budou označeny jako zpracovány jinak než lidmi.

https://gab.com/Praying-Medic/posts/106127665236088714

(jinými slovy, pokud nejsou na lístku otisky, pak tento lístek neprošel lidskýma rukama, tedy ani toho, kdo ho měl vyplnit)

***** ****

Arizonští republikáni VRACÍ ÚDER – Podávají vlastní návrh proti demokratům – Předsedkyně arizonské republikánské strany Kelli Wardová přináší aktuální informace o forenzním auditu okresu Maricopa

https://www.thegatewaypundit.com/2021/04/arizona-republicans-strike-back-file-motion-state-democrats-arizona-gop-chairwoman-kelli-ward-delivers-update-maricopa-county-forensic-audit/

Příští týden arizonský nejvyšší soud rozhodne o návrhu arizonského senátu, že soudy nemají pravomoc porušovat schopnost Senátu řídit audit, jak jim přijde vhodné, a že jakákoli žaloba demokratů na zastavení auditu prostřednictvím soudní žaloby překračuje hranici dělení moci, které jim poskytuje ústava Spojených států.

***** ****

Macronův projev na klimatickém summitu byl přerušen kvůli Putinovu projevu

https://www.tellerreport.com/news/2021-04-22-macron-s-speech-at-the-climate-summit-was-interrupted-for-putin-s-speech.SJlZKZLkv_.html

Kdo to udělal?

https://twitter.com/_RedWalrus_/status/1386053675060121600

Proč má Biden roušku? Podívejte se na něho. Jen se na něho podívejte. To jako vážně? Kdo si nasadí roušku pro videohovor? Bojí se, že dostane COVID přes internet? Kdy to ten chlap pochopí? Vážně, stydím se za něho.

putin je borec – smajlík

***** ****

COVID policie šla po tomto polském pastorovi znovu a on je vyhnal podruhé. „Nespolupracuji s gestapem!“

https://rumble.com/vg37qb-polish-pastor-not-backing-down-again-expels-gestapo-police-from-his-church.html?mref=23gga&mc=8uxj1

***** ****

Fauciho kult je šílený.

https://twitter.com/FogCityMidge/status/1386452764918640643

Vybral jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.