Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

 • Kolapsy podniků – bankroty v Německu v roce 2023 prudce vzrostly
  Kolapsy podniků – bankroty v Německu v roce 2023 prudce vzrostly

  Kolapsy podniků – bankroty v Německu v roce 2023 prudce vzrostly

Související zprávy

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

 • Americký Kongres se chystá vyšetřit vakcíny proti COVIDu-19
  Americký Kongres se chystá vyšetřit vakcíny proti COVIDu-19

  Americký Kongres se chystá vyšetřit vakcíny proti COVIDu-19

 • Časopis Lancet konečně uznává, že přirozená imunita je mnohem lepší než mRNA „vakcinace“
  Časopis Lancet konečně uznává, že přirozená imunita je mnohem lepší než mRNA „vakcinace“

  Časopis Lancet konečně uznává, že přirozená imunita je mnohem lepší než mRNA „vakcinace“

Zdravotní sestra varuje – držte se dál od očkovaných lidí!

Lidé, kteří byli ve styku s očkovanými lidmi, nyní pociťují závažné příznaky. Tyto příznaky jsou důsledkem toho, že z těla naočkovaného se šíří spike proteiny. Můžete se podívat na moje stránky, najdete tam videa, která celý tento proces vysvětlují. Ženy před tímto varují. Mnoho žen a mužů mě oslovilo, aby vypovídali o svých zkušenostech po kontaktu s očkovanými.

Tato genová mRNA terapie způsobuje, že vaše tělo vytváří spike proteiny. Jde o obrovský pokus na lidech, nikdy předtím se toto nestalo, ve skutečnosti vakcína mění lidskou strukturu těla. Proces začíná v lidském těle a nezastaví se. Spike proteiny se dostávají ven skrze dech a póry a jsou nebezpečné pro lidské tkáně. Způsobují problémy s plodností a neplodnost.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ženy i muži, kteří se dostali do kontaktu s naočkovanými, z ničeho nic objevili na svém těle zvláštní modřiny, již desetiletá děvčata dostávají menstruaci, jedenáctiletá dívka měla menstruaci dvakrát za jeden měsíc poté, co byla v kontaktu s očkovaným. Lidé mají silné migrény, narušený spánkový režim, krevní sraženiny velikosti pěsti. Ženy, které byly roky v menopauze, najednou dostaly menstruaci, ve které byly velké krevní sraženiny. Muž, který spí vedle své manželky, která byla naočkovaná, se probudí s modřinami na těle.

Jsou to nesčetná svědectví lidí, můžete se podívat na můj web truthunmasked.org, klikněte na Stay away – Warning (v překladu držte se od nich dál – varování). Najdete tam video, kde hovoří lékař, je tam i jeho jméno, vysvětluje tento proces. Dále je tam lékařka, která od svých pacientů vyžaduje, aby jí nahlásili, zda měli vakcínu, protože ve své ordinaci ošetřuje těhotné a nechce, aby byly v kontaktu s očkovanými. Kontakt s očkovaným totiž znamená riziko narození mrtvého dítěte, poškození plodu a samovolného potratu. Lékaři, kteří nejsou hloupí a nejedou podle scénáře CDC, se snaží své pacienty chránit.

Zde Vám přečtu některé komentáře:

 • Můj partner náhle začal krvácet z nosu a má obrovské sraženiny.
 • Mám migrény.
 • Dostala jsem třetí menstruaci během méně než dvou měsíců.
 • Kvůli těm dementům mám bolesti hlavy.
 • Naočkovaní lidé přišli o domácího mazlíčka.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tak nebezpečné to je. Za posledních 48 hodin jsem slyšela hrůzné příběhy a snažím se je co nejdříve zveřejnit na webu, aby si lidé uvědomili, že toto nejsou konspirační teorie, ale přímá zkušenost lidí.

Nevíme, jak dlouho toto bude trvat. Nevíme, jestli lidské tělo někdy zastaví mechanismus vytváření spike proteinů. Lidé, kteří dostali vakcínu, mohou spike protein produkovat navždy, takže nebude nikdy bezpečné se s nimi stýkat. Ale možná, že tělo v určitý moment produkci spike proteinu zastaví a kontakt bude zase bezpečný?

Vydávám toto varování, protože každý z nás musí udělat vlastní rozhodnutí o své bezpečnosti. Pokud máte malé děti, doporučila bych, abyste se rozhodli je z bezpečnostních důvodů nikdy nevystavovat kontaktu s očkovanými. Takto bych se rozhodla já. Držte se od nich dál. Lidé mi na to říkají, nyní obhajujete odstupy? Neobhajuji, říkám, že je potřeba používat váš mozek. Zjistěte, kdo si nechal píchnout to svinstvo, otevřete pusu a mluvte, protože se jedná o vaši bezpečnost.

Naočkovaní lidé nejsou chytří lidé. Nezáleží jim na vašem zdraví, protože si nic předem nezjistili, ani nepoužili selský rozum. Udělali věc, která poškodí všechny, se kterými přijdou do styku. Neudělali rozumné rozhodnutí a teď si chodí po světě a ubližují všem okolo daleko horším způsobem, než kdy předtím. Dost zlé bylo už to, že nosili na ústech hadry, které jsou jako líhně bakterií a zvyšují riziko onemocnění u všech lidí v okolí. Nyní tito lidé už jenom tím, že jsou na světě, představují pro ostatní zvýšené riziko neplodnosti a vykrvácení.

Takže mějte kuráž na to, abyste se ptali lidí, jste očkovaní? A nepřibližujte se k nim. Neoddělujte se od těch, kdo naočkovaní nejsou, je zdravé pěstovat kontakty s lidmi, buďte nablízku těm, kdo věří, jsou chytří, moudří. Ale od dementů se držte dál.

A co mám dělat, když musím na nákup, jak si mám udržet odstup, ptáte se. Když vidíte, že se někdo chová na první pohled jako retard, držte si odstup. Většina očkovaných jsou poslušní pitomci, kteří mají mentální nastavení otroka. Řekli jim, že i po očkování musí nosit roušku, takže je poznáte na míli daleko. Pokud někdo nosí roušku, můžete předpokládat, že s velkou pravděpodobností je naočkovaný, toto není šílená domněnka, je to zcela zjevné. Nepřibližute se k lidem s rouškou.

Jsou to těžká rozhodnutí. Všichni jsme věděli, že tyto dny přijdou. Věděli jsme, že přijde doba těžkých rozhodnutí. Příkladem mohou být děti v indoktrinačních táborech neboli veřejných školách, již nějakou dobu varuji, neposílejte je tam. Všichni dementní učitelé se nechali naočkovat a teď tam vaše děti sedí a vystavují se riziku, že budou neplodné. Jen tím, že jsou v kontaktu s učiteli.

Pokud nechápete, jak je tato konečná hra hrozivá, tak zkrátka nedáváte pozor.

Zdroj: rumble.com/vfwv7z-nurse-warns

Pro tadesco přeložila hanička

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
194 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře