Více než rok intenzivního výzkumu provedeném zdravotnickými odborníky – jakými je Dr. Sherri Tenpenn, přineslo znepokojení z „Antibody Dependent Enhancement” (ADE) – jevu, kdy vakcíny zhoršují průběh onemocnění tím, že roznítí imunitní systém pro potenciálně smrtelnou reakci. Toto je také nazývano „hyperinflační odpověď“ na následné infekční onemocnění. Výskyt ADE bylo dobře známo u vakcín proti koronaviru, které byly testovány na zvířatech. Velkou otázkou je, zda se projeví u těch 2,4 miliardy lidí, kteří již byli po celém světě naočkováni.

Podle OurWorldInData.org bylo 31,7% světové populace jednou nebo více dávkami proti covidu očkováno. To je zhruba 2,4 miliardy lidí.

Ve Spojených státech bylo podle Covid Data Trackeru očkováno 199 milionů lidí alespoň jednou dávkou.

To, že si 2,4 miliardy lidí po celém světě nechali provést neprokázaný, smrtící, experimentální zákrok, který byl záměrně formulován tak, aby obsahoval biologické zbraně – spike proteiny, nebo v případě vakcín mRNA pokynuly buňkám vlastního těla k výrobě těchto proteinových bio-zbraní, je opravdu pozoruhodné. Tak, globalistům prosazující vylidňování a genocidu vakcínou se podařilo vstříknout biologické zbraně asi třetině světové lidské populace. Zbraň, o které je dobře známo, že způsobuje zranění a smrt.

[wp_ad_camp_2]

 

Zůstává zde však otázka: Kolik z těchto lidí na nežádoucí účinky vakcíny včetně projevů ADE zemře?

Zdá se, že nová vědecká studie publikovaná v časopise Journal of Infection poskytuje solidní důkaz, že vakcíny podávané po celém světě bezpochyby způsobí účinky ADE u lidí, kteří jsou vystaveni variantě Delta nebo potenciálně jiným kmenům koronaviru. Studie je nazvána: Protilátky na infekční nemocnění SARS-CoV-2 rozpoznají jak původní wuhan/D614G kmen, tak Delta varianty. Potenciální riziko hromadného očkování?

Z hlediska konvenční virologie a epidemiologie je vysvětleno, že zatímco současné vakcíny (založené na původním kmeni Wuhan D615G) poskytují určitou úroveň imunity proti původnímu covid viru, je zde přítomen nešťastný vedlejší účinek: akcelerace „závislých protilátek,“ které reagují na variantu Delta přehnaně. Článek popisuje klasickou ADE jež znamená hyperzánětlivou reakci, která může člověka zabít, protože jejich „primární“ imunitní systém zareaguje na novou infekci znovu.

Studie dospěla k závěru, že „ADE delta varianty jsou potenciálním rizikem pro současné vakcíny“ a dále vysvětluje mechanismus, jakým tato ADE vzniká.

Studie dále navrhuje, aby původní vakcíny byly v podstatě vyřazeny a nahrazeny novými vakcínami „druhé generace,“ které jsou navrženy tak, aby útočily na cíle antigenu varianty Delta.

Samozřejmě, že v době kdy bude tohoto dosaženo, bude už v oběhu nová varianta viru a ohrožovat ty stejné očkované lidi. Vakcinovaní lidé v průběhu periody rozšiřování a cirkulace viru efektivně poskytují tlak na vývin viru, který vytváří novou variantu na vakcínu rezistentní a rozšiřující se v tělech těch, kteří už vakcinovaní jsou. (jak dr. Bossche opakovaně varoval). Bez ohledu na to, kolik vakcín bude světové populaci podáno, virus bude vždy mutovat do nové formy, což činí tyto vakcíny zastaralými.

Pouze přirozená imunita – širokospektrální, „obecná“ imunita – může tento začarovaný kruh zastavit a ukončit pandemii. Vakcíny nikdy nemohou mutaci covidu, jeho infekčnost nebo přenos zastavit a to z jednoduchého důvodu: vakcíny nikdy nevidí budoucnost. Dokonce i CDC připouští, že nedokážou zabránit infekci ani přenosu.

I kdyby vakcinace právě teď skončila, miliarda lidí po celém světě by mohla v příštích třech letech zemřít – vakcíny si vybírají svou daň.

Je důležité pochopit, že i kdyby by byly smrtící vakcíny proti covidu právě teď zastaveny, s 2,4 miliardami lidí, kteří již byli vakcinováni je na pořadu dne možnost, že zhruba miliarda nebo více lidí mohou zemřít na ADE, poškození díky spike proteinu, „onemocnění šílených krav“ kvůli útokům SP na neurologický systém člověka, nebo jiné další ničivé účinky vakcínami způsobené.

Jen ve Spojených státech by 20% úmrtnost očkovaných znamenala asi 40 milionů úmrtí, přičemž většina z nich se vyskytuje v modrých městech a státech (modrý = pod vlivem Demokratů, pozn. př.), kde levicově orientované ovce projevují vysokou poslušnost falešným úřadům a zároveň poskytnou svá těla pro smrtící lékařské experimenty ve jménu „vědy“ dobrovolně.

Možná jste si neuvědomili, že se v podstatě prakticky celá demokratická strana v USA přihlásila jako post-vakcinační dárce orgánů, zatímco budou jejich orgány kolonizovány nanočásticemi spike proteinů, což znamená, že jejich orgány stejně nikdo nebude chtít.

Přeložila adri | Zdroj: Natural News

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.