Sierra NZ 25.11.2Q21

Bojí se vás.

Krásný protestní pochod s pochodněmi ve Švýcarsku.

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/they-fear-you.html

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107330133721753549

Zde je důkaz, že stát si za svým v otázce povinného očkování může být úspěšné.

https://gab.com/Footdoc/posts/107333363747640869

Dnešní vítězství je obrovské pro mě, pro naše nemocniční pracovníky a pro svobodu proti COVID tyranii. Jak někteří vědí, moje nemocnice se pokusila nařídit očkování. Kontaktoval jsem tolik neočkovaných lidí, kolik jsem jen mohl a povzbuzoval je, aby si stáli za svým. Mnozí z nich to udělali. Každý týden se mě ptali, jestli jsem změnil názor. Moje odpověď byla pokaždé stejná. Nikdy.

Později mi náš generální ředitel nabídl náboženskou výjimku. Řekl jsem mu, že nechci zvláštní zacházení jako chirurg, ale aby ho zajistil i pro všechny ostatní zaměstnance. Řekl, že „zvažují možnosti“.

Dnes byl VŠEM zaměstnancům rozeslán e-mail, že náboženská výjimka je k dispozici KAŽDÉMU ZAMĚSTNANCI nemocnice! Nikdy neustupujte.

Další dobré zprávy. V současné době je velmi důležité zaměřit se na konstruktivní události. Floridský Disney World ustoupil od povinnosti očkování kvůli zákazu guvernéra DeSantise.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107329285654117221

Zdravotní sestra ve Slovinsku, potvrzuje, že jejich politici dostali injekce s fyziologickým roztokem, nikoli skutečnou vakcínu. Je jisté, že se to týká i všech ostatních politiků na celém světě.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107334942091169121

Krátké video ze Švédska, kde je zachycena scéna se Santou v nákupním centru. Normální život. Staré dobré časy.

https://gab.com/QAnon211/posts/107334311424109610

 

Ve Švédsku je to úplně normální – všude. Všude – žádné roušky, žádné distancování, žádné pasy, žádné protivědecké zlovolné nesmysly. A nejnižší COVID problémy v Evropě po celé měsíce, s použitím této strategie.

Na Novém Zélandu je to úplně jinak. Dnes jsem byla v jednom velkém nákupním centru, kde měli všichni roušky, včetně Santy sedícího na trůnu. Pracovnice obchodu mi s rouškou smutně řekla, že ty děti budou vzpomínat na rok, kdy nemohly vidět Santův úsměv. Řekla, že se ho kvůli masce asi bojí.

Dnes jsem se bavila se svou starší dcerou, kde jsme probírali současný stav světa. Shodly jsme se na tom, že život je teď pro všechny velmi těžký, bez ohledu na to jestli jste očkovaní nebo ne. Emocionální horská dráha se stala naším způsobem života, jak se snažíme vyrovnat s každou novou výzvou, která se objeví.

Vědomí jednoty a Lásky exponenciálně roste právě DÍKY těmto společným těžkostem.

Nakonec mějte vždy na paměti, jak VELMI MOCNÍ jsme, globální síť Bojovníků Světla, která každým dnem exponenciálně roste.

https://gab.com/BeachMilk/posts/107330415668337847

Bojí se vás.

Bojí se, že jste probuzení. Bojí se, že probouzíte další. Bojí se, že jste ozbrojení. Bojí se, že se ozvete. Bojí se, že se postavíte. Bojí se, že budete klást odpor. Bojí se, že se vzbouříte. Bojí se, že se vzepřete. Bojí se, že budete spolupracovat. Bojí se, že se budete organizovat. Bojí se, že se spojíte. Bojí se, že budete stát společně. Bojí se, že se nepodřídíte. Bojí se, že si uvědomíte, že je nepotřebujete. Bojí se, že si uvědomíte, že máte moc. Bojí se, že použijete tuto moc. Bojí se, že si uvědomíte, že vy jste většina.

BOJÍ SE VÁS.

***** ****

Sierra NZ 26.11.2Q21

Načasování plánu

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/divine-plan-timing.html

Prezident trump ve svém poselství ke Dni díkůvzdání hovoří o skvělé budoucnosti. Důvěřujte načasování plánu.

https://gab.com/realdonaldtrump/posts/107338017765013359

Naše země prožívá velmi zajímavé období, ale nebojte se, budeme opět skvělí a uděláme to všichni společně. Amerika nikdy nezklame a my nikdy nedovolíme, aby se vydala špatným směrem. Příliš mnoho generací velikosti na nás spoléhá. Užijte si Den díkůvzdání s vědomím, že nás čeká skvělá budoucnost!

[wp_ad_camp_2]

Americká média vyzvala americké domácnosti, aby provedly COVID testy a zkontrolovaly stav svých hostů na Den díkůvzdání předtím, než je pustí do svých domovů. Neuvěřitelné. Přesto jsem si jistá, že se našli lidé, jejichž mozky byly natolik vymyté, že udělali přesně to, co jim řekla televize, rádio a noviny.

https://gab.com/PrisonPlanet/posts/107337597054860961

Tento článek naznačuje, že Organizace spojených národů mohla být rozpuštěna 22. listopadu.

https://gprc.global/2021/11/22/the-end-of-the-un/

Profesionální sportovci v super kondici kolabují na hřišti alarmujícím tempem. Kde jsou MSM? Tento příběh by se dostal na titulní stránky novin, kdyby se média nepodílela na tomto ohavném zločinu proti lidskosti.

https://gab.com/PrisonPlanet/posts/107337717681582167

Další profesionální fotbalista včera večer náhle zkolaboval uprostřed zápasu při utkání Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Sheriff Tiraspol v Moldavsku.

Podívejte se na rozsáhlý seznam sportovců, kteří v poslední době zkolabovali. To je bezprecedentní, přesto média mlčí. Trestné. Bývalý profesionální sportovec volá po vyšetřování.

Odkaz

***** ****

Sierra NZ 26.11.2Q21

Moji oblíbení Američané

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/11/my-favourite-americans.html

Jeden z mých nejoblíbenějších Američanů mluví o jednom z mých nejoblíbenějších Američanů.

https://twitter.com/PapiTrumpo/status/1463675909966290946

Jim Jordan o trumpovi.

Nepotřebujeme připomínat, že MSM je čiré zlo, ale tady je další připomínka.

ABC News: V Jihoafrické republice byla zjištěna nová varianta koronaviru, která podle vědců vzbuzuje obavy kvůli vysokému počtu mutací a rychlému šíření mezi mladými lidmi.

https://twitter.com/ABC/status/1463989884708864008

Jesse Kelly: Ach jo. To je docela objev. Nová varianta, která je nebezpečná pro děti? A byla objevena zrovna v době, kdy se chystá velký nápor na očkování dětí?

https://twitter.com/JesseKellyDC/status/1463991087786250243

Moudré memento, které by mohlo být tématem Nového Zélandu, dokud jsme nezačali BOJOVAT.

Odkaz

Národ ovcí zplodí vládu vlků. – Edward R. Murrow

Dva hluboké citáty od Pepe Lives Matter:

Musíte si uvědomit jednu věc: trump přišel v nejlepším možném okamžiku. Jejich plán na globální reset NWO se připravoval bůhvíjak dlouho. Nezažíváme nejhorší možný časový rámec. Byli jsme zachráněni před mnohem horšími věcmi, než si myslíme. Měli bychom však i nadále povstávat, bojovat a tlačit se vpřed za svobodou. Oni stále dělají vše pro to, aby splnili své poslání, ale budou všichni trumfnuti. My, lidé, budeme mít naše vítězství. Nenechte se odradit tím, co se děje. Místo toho se staňte odhodlanějšími ve své vůli vzdorovat jejich zlu a vězte, že máme kryté záda a nejsme sami.

Zdá se, že válečný boj drasticky zesílil a mnozí z nás procházejí intenzivními osobními bitvami. Podle mých zkušeností: To by naznačovalo, že brzy přijde průlom. Zdá se, že nepřítel vždy nejsilněji tlačí, když jsme nejblíže ke zvratu (boom).

Nenechte se odradit Patrioti. Soustřeďte se a společně to zvládneme. Jeden krok za druhým.

Souhlasím s Pepem, NEZAŽÍVÁME nejhorší možnou časovou osu. Kdyby Aliance před desítkami let nezasáhla a od té doby neúnavně nepracovala na svém plánu na záchranu lidstva, bylo by pro obyvatele Země po všem. Program DS spočíval ve vyvraždění 90 % z nás a trvalém zotročení těch, kteří přežili. Myslím, že se všichni shodneme na tom, že některé současné intenzivní nepříjemnosti blednou ve srovnání s možným výsledkem, kdyby se jim jejich mise podařila.

Souhlasím také s tím, že mnoho lidí prochází strastiplnými osobními bitvami. Já jsem v tomto ohledu naštěstí ušetřena, ale mnozí mí přátelé prožívají krušné chvíle se spícími členy rodiny a přáteli. Vitriol, který někteří z očkovaných vypouštějí na své neočkované rodiny a přátele, je opravdu šokující. Bojovníci světla se ptají, zda očkování mění osobnost některých lidí, kteří se v poslední době náhle stali „protivnými“.

A nakonec se mi líbí toto poselství. Letos jsem všechny vánoční dárky koupila v místním obchodě s křišťálem. Majitelka je milá duchovní osoba, která je zapálená pro boj za svobodu.

https://gab.com/QAnon211/posts/107345630864412272

Když nakupujete u malého podniku, nepomáháte generálnímu řediteli koupit třetí prázdninový dům. Pomáháte malé holčičce získat lekce tance, malému chlapci dres jeho týmu, mamince a tatínkovi dát jídlo na stůl.

***** ****

Blíží se Vánoce, tak asi nebude od věci jedno připomenutí.

https://qalerts.app/?n=2598

***** ****

X22 Report 2637b

Odkaz

Plán centrálních bank naráží na zeď. DS se připravuje na informační válku. Brzy začne proces Maxwellová, Durham je na lovu a případy volebních podvodů se hromadí. DS právě protlačila propagandistický článek, variantu Omicron (nová varianta COVID). Země nyní uzavírají cesty z Afriky, prosazují chaos, aby zablokovaly informace. To se nepodaří, lidé se probouzejí a bez ohledu na to, jak moc se snaží tlačit strach, lidé už jim to, co prodávají, nežerou. Lidé tlačí zpět a trump dává všem najevo, že je čeká nádherná budoucnost.

***** ****

Pamatujete na Hitchcockův horor Ptáci?

https://gab.com/QAnon211/posts/105605526258175784

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.