Sierra NZ 27.Q8.2Q21

Existuje několik skvělých hrdinů. Seznamte se s jedním z nich, velitel námořní pěchoty Stuart Scheller byl propuštěn poté, co natočil toto video požadující po svých velitelích odpovědnost za Afghánistán.

https://gab.com/BannonWarRoom/posts/106828603681861028

Schellerovo video bylo na sociálních sítích velmi populární. Zde je jeho odpověď, výzva kolegům mariňákům.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/106830823250833463

Nemohu reagovat na ohromující reakci lidí. FB mi přestal umožňovat přijímat žádosti o přátelství. Ale nabídnu vám ještě jednu myšlenku. Když jsem včera večer zveřejnil video, okamžitě mi volalo několik mariňáků a žádalo mě, abych příspěvek stáhl. „Všichni s tebou souhlasíme, Stu, ale nic se nezmění a bude tě to stát hodně na osobní úrovni.“ Samozřejmě jsem ho nestáhl. Teď, když jsem měl čas to zpracovat, nabízím toto: VŠICHNI se nemůžeme mýlit. Pokud s tím všichni souhlasíte, tak se přidejte. Mají moc jen proto, že jim to dovolíme. Co kdybychom všichni požadovali odpovědnost?

Každá generace potřebuje revoluci. – Thomas Jefferson

 

[wp_ad_camp_2]

 

Připomínka houževnatosti prezidenta trumpa a Aliance. Nic nezastaví to, co přichází.

https://gab.com/AxiomReport/posts/106831170397614441

Bidenova vláda se hroutí, přestože ji plně podporují všechna korporátní média, velké technologické firmy, akademická obec, establishment obou stran a 90 % vládní byrokracie.

trumpovi lhali jeho generálové, media ho pomlouvali 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, sabotovala ho jeho vlastní strana, byl žalován u soudů po celé zemi (všechny vyhrál), 2x falešný impeachment (v obou případech zproštěn viny), 2,5 roku vyšetřován a napadán na základě lži (žádné důkazy o tajných dohodách), jeho jmenování bylo na každém kroku zpochybňováno, na jeho NSA (Flynn) byla nastražena past naší vlastní FBI.

Jeho kandidát na soudce Nejvyššího soudu byl falešně obviněn z toho, že je skupinový násilník, jeho příznivci byli falešně obviněni z rasismu (včetně šestnáctiletého chlapce, který vyhrál spor o pomluvu), jeho rodina byla napadena a vyšetřována (přesto Hunterovi vše zázračně prošlo), jeho soukromé obchodní transakce byly prověřovány a vyšetřovány, lhali o jeho výrocích v Charlottesville, protestující se vzbouřili před Bílým domem a zranili téměř stovku členů tajné služby a policistů a žádný z jeho úspěchů nebyl uznán.

Navzdory tomu všemu trump stále překonává Bidena ve všech aspektech prezidentství.

Jaká to kolosální ostuda.

Zde je zajímavá teorie o bombovém útoku v Kábulu.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=180877

Zdravotníci ve Francii na protest proti vakcínám PÁLÍ své kvalifikace.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106830460522125738

Losangeleský hasič pronáší plamenný projev proti povinnému očkování. Další hrdina. Je jich tolik.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106830511474475506

***** ****

 

Sierra NZ 28.Q8.2Q21

Tato informace nebyla ověřena, ale singapurské ministerstvo zdravotnictví zjistilo, že virus je ve skutečnosti bakterie, která způsobuje srážení krve u lidí s nízkou imunitou. Léčí ji antibiotiky a přípravkem ASPIRIN.

https://gab.com/BloodLinePatriot/posts/106815180663516612

„Ospalý“ Joe podřimoval na schůzce s izraelským premiérem, který byl tak nesvůj, že se musel dívat jinam. Máme věřit, že tento ubohý stařík řídí nejmocnější stát na světě?

https://gab.com/RealMarjorieGreene/posts/106835940150291834

Nová píseň Erica Claptona se jmenuje „This Has Gotta Stop“ (Tohle musí přestat). Skvělá hudba. Eric veřejně promluvil o své hluboké lítosti nad tím, že se nechal očkovat poté, co zažil vážné vedlejší účinky.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/106835433029334430

New York Post zveřejňuje pravdu o Afghánistánu. Devět miliard dolarů z peněz amerických daňových poplatníků bylo použito na financování obchodu s heroinem z této země. Obrovský rozsah celosvětové bídy způsobené tímto zlým průmyslem DS je nepochopitelný.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/106835356502233348

Zde je vynikající shrnutí od Praying Medica o důvodech, proč prezident trump zjevně podporuje vakcíny. Tato teorie mi dává velký smysl.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/083/321/302/original/1c94db2840e35cad.png

Někteří z mých přátel říkají, že na tom nezáleží. Podle nich trump dovolil, aby se vakcíny vyvinuly, lidem se ublížilo a on za to nese odpovědnost.

Uvažujte o tom:

Z dopisu arcibiskupa Vigana víme, že pandemii a vakcíny zinscenovala cabala už před lety. Mělo dojít k několika vlnám viru, které by vyžadovaly několik vakcín, podávaných v průběhu mnoha let.

Jelikož trump nebyl odborníkem na medicínu, nemohl tomu nijak zabránit. Domnívám se, že místo toho jejich plán sabotoval.

Přesvědčil farmaceutické společnosti, aby první kolo vakcín uvolnily dříve, než chtěly, což pak použil jako odůvodnění pro ukončení výluk. Tím zastavil ničení soukromých podniků a ekonomiky.

Při spěchu s uvedením vakcín na trh by farmaceutické společnosti musely přistoupit ke zkratkám, aby uspěly. Přitom se pravděpodobně dopustily „úmyslného pochybení“. V takovém případě budou důkazy o jejich pochybení použity v hromadných žalobách, které by mohly zničit společnosti jako Pfizer a Moderna, protože zapojení do úmyslného pochybení je zbavuje imunity vůči odpovědnosti.

V květnu 2017 byla zveřejněna studie, která odhalila, že u třetiny léků schválených FDA se později zjistí bezpečnostní problémy. Nejvíce a nejzávažnější problémy mají léky, které jsou schvalovány ve zrychleném řízení.

Před dvěma dny trump prohlásil, že FDA ovládá společnost Pfizer.

Myslíte si, že to věděl předtím, než povolil společnosti Pfizer zrychlenou dodávku COVID vakcín?

Kdyby věděl, že FDA je kontrolována společností Pfizer a kdyby si byl vědom bezpečnostních problémů, proč by na ni naléhal, aby vyvinula a schválila COVID vakcínu v rekordním čase?

Tady je nápověda: Výrobcům vakcín je přiznána imunita proti škodám, pokud se NEDOPUSTÍ úmyslného pochybení.

Jak veřejně odhalit podvod velkých farmaceutických firem?

https://www.webmd.com/drug-medication/news/20170510/nearly-a-third-of-drugs-hit-by-safety-issues-after-fda-approval

Tento krátký videozáznam přináší střízlivé shrnutí agendy DS.

https://rumble.com/vlle3a-powerful-australia-is-leading-the-way-into-global-tyranny.-resist-covid1984.html

Kanaďanka Romana Didulo odvádí skvělou práci a propojuje lidi v nouzi s lidmi, kteří jim mohou pomoci v mnoha zemích světa. V době, kdy se blížíme k možnému nedostatku potravin, by její globální humanitární projekt mohl být obrovskou záchranou.

https://t.me/romanadidulo/1779

Hurikán Ida dosáhne pevniny v neděli, přesně v den desátého výročí hurikánu Katrina.

https://anonup.com/upload/images/2021/08/MEozEZPPxtIpYnYYY7v7_28_86f039da5ddb7d87dfd6d541c74c7f27_image_original.jpeg

Spojení Dana Scavina a důležitého Q dropu: LÉK se rozšíří do celého světa.

https://anonup.com/upload/images/2021/08/Zc6V7DVroVINjemxUSIr_28_1fe4078f381a2e87b11c6092ca3ae12b_image_original.jpeg

***** ****

 

Sierra NZ 29.Q8.2Q21

Biden se opět otočil zády k novináři, který mu položil otázku týkající se Afghánistánu. Lidem to nemůžete říct, musíte jim to ukázat.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/106841345013233308

Podplukovník Stuart Scheller, statečný velitel námořní pěchoty, který vyzval své nadřízené k odpovědnosti za katastrofální stažení z Afghánistánu raději rezignoval, než aby byl propuštěn. Obětoval pohodlný důchod a veškerá práva na pomoc veteránům.

„Následujte mě a celý ten za*raný systém zboříme. Jsem čestný, můžete se zeptat kteréhokoli mariňáka, který se mnou sloužil 17 let.“

Světová zdravotnická organizace (WHO) vydala „průvodní dokument“, který má zavést „certifikáty“ pro očkování ve všech zemích světa. Kdo tuto operaci financuje? Nadace Billa a Melindy Gatesových a Rockerfellerova nadace.

https://gab.com/HenrikPalmgren/posts/106840863945849365

Opět WHO. Pozor na „implicitní souhlas“, pokud máte děti školního věku.

https://www.sott.net/article/424625-WHO-now-says-your-childs-presence-in-school-counts-as-informed-consent-for-vaccination-parental-presence-not-required

WHO nyní říká, že přítomnost vašeho dítěte ve škole se považuje za „informovaný souhlas“ s očkováním, přítomnost rodičů „není nutná“.

Dr. Zelenko shrnuje, jak Pfizer a FDA klamou lidi ohledně „schválení“ vakcíny.

https://gab.com/ZZ611/posts/106841560414642753

Současná vakcína společnosti Pfizer NEBYLA plně schválena FDA. Tento trik přesně ukazuje, jak společnost Pfizer a FDA pokračují v podvádění amerického lidu.

Schválená vakcína se jmenuje Comirnaty. V USA bude k dispozici až v roce 2024. To umožní společnosti Pfizer dokončit dlouhodobější studie a vyhnout se odpovědnosti za uvedení vražedné vakcíny na trh.

Současná vakcína vyrobená společností BioNtech-Pfizer a která má EUA, dostala prodloužení EUA a bude se používat v Americe. Tím bude společnost Pfizer chráněna před odpovědností, protože aktivně neuvádí na trh zabijáckou vakcínu.

Současná vakcína je totožná s vakcínou Comirnaty.

Jinými slovy, FDA, Pfizer a média dělají velký hluk kolem schválené vakcíny, která nebude k dispozici další 3 roky. Zatímco totožná vakcína dostane prodloužení EUA (není schválena FDA).

Jediné, čeho tento právní trik dosáhl, je oklamat veřejnost a ochránit společnost Pfizer před odpovědností.

Jedná se o smrtelně jedovatou injekci a nemáte žádný právní prostředek, protože má mimořádné povolení, které chrání vládu a společnost Pfizer před odpovědností.

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.