Musím nyní být ironický. Pro vaše zdraví prý chtějí udělat všechno? Je tomu skutečně tak, jak říkají? Proto vám vstřikují do těla naprosto děsivě nebezpečné látky, které musejí likvidovat při havárii týmy armádních odborníků pro biologickou válku? Dokonce byl uzavřen i vzdušný prostor. Rozšiřte mezi lidi. Každý, kdo jde na údajné očkování, by si prvně článek měl přečíst, „jak vysoce bezpečnou léčivou látku“ mu vstříknou do těla!! Dobrý den, je čas na probuzení….

***** **** ***** ****

Ministerstvo obrany vyslalo tým HAZMAT, uzavřelo vzdušný prostor po havárii kamionu přepravujícího vakcíny Moderna – a tyto věci je „bezpečné“ aplikovat?

V Západní Virginii havaroval kamion převážející zásilku 1,3 milionu dávek „vakcíny“ proti koronaviru Wuhan společnosti Moderna (Covid-19), což si vyžádalo uzavření vzdušného prostoru v okolí místa incidentu a vyslání týmu HAZMAT.

Případ, k němuž došlo poblíž vodního toku u silnice I-79, údajně převzalo ministerstvo obrany (DoD). Pokusem o získání vakcín bylo původně pověřeno Centrum pro připravenost na hrozby, které však nyní, když se do případu zapojilo ministerstvo obrany, již nesmí hovořit s tiskem.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Místo toho jsou média odkazována na tiskového tajemníka Národní reakce na COVID na americkém ministerstvu zdravotnictví a sociálních služeb (HHS), které tvrdí, že 1,3 milionu dávek bylo na cestě do Ghany.

Je s podivem, že toto přerušení přepravy 1,3 milionu dávek „bezpečné a účinné“ vakcíny zastavilo téměř veškerou činnost v okolí místa havárie. Bylo to, jako by do okolního prostředí pravděpodobně uniklo něco mimořádně nebezpečného, a bylo proto třeba nasadit každou volnou ruku.

Úklidové čety HAZMAT údajně strávily 21 hodin v oblasti poblíž Morgantownu, aby vakcíny získaly zpět a odstranily veškeré škody, které vznikly. Po celou dobu byla také uzavřena severní strana dálnice pro veškerou průjezdnou dopravu.

„Tahač s návěsem, který převážel vakcíny Moderna COVID-19 určené k odeslání jako pomoc do zahraničí, (zde bych napsal spíše „pomoc do zahraničí“ pozn překladatele) ztratil na mezistátní silnici kontrolu, narazil do betonové bariéry, sjel přes násep přibližně 30 metrů a převrátil se na bok,“ uvedl v prohlášení úřad šerifa okresu Monongalia, kde k nehodě došlo.

„Řidič zůstal uvězněn uvnitř vozidla a musel být vyproštěn. Byl převezen a s lehkými zraněními ošetřen v nemocnici Ruby Memorial Hospital.“

Co skutečně obsahují lahvičky Moderna covid, že si vyžádaly tak extrémní úroveň profesionálního úklidu?

Pokud jde o tým HAZMAT, oficiální tvrzení zní, že toto extrémní opatření bylo nutné k vyčištění veškerého „oleje a nemrznoucí směsi“, které z kamionu unikly – po dobu 21 hodin. (pozn. překladatele: Tak se směji, až se za pupek popadám, aby mi nevylezly střeva ven.)

To samozřejmě není pravda, což vyvolává otázku: Co je pravda? Jak úřad šerifa okresu Monongalia, tak tým Monongalia HAZMAT a guvernér Jim Justice na otázky odmítli odpovědět, což je velmi podezřelé.

Když byli dotázáni, zda z havarovaného kamionu unikly nějaké vakcíny, tým Monongalia HAZMAT prozradil pouze to, že „v tuto chvíli nemůžeme zveřejnit žádné informace“.

„Takže se nemůžu ani na nic zeptat?“ zeptal se Timcast zástupce během telefonátu po incidentu.

„V tuto chvíli se na to neptají,“ odpověděl údajně zástupce.

Ačkoli nikdo nechtěl odpovědět na žádnou otázku, Timcast získal od státu částečné přiznání, že „proto jsme reagovali“, s odkazem na to, zda nehoda představuje či nepředstavuje ohrožení veřejného zdraví.

Všichni zúčastnění odkazují všechny otázky na guvernéra Justice, který zatím rozsah škod neuvedl. Víme jen, že reakce na nehodu vypadala, „jako by byla zřízena malá vesnice“, doplněná „mobilními laboratořemi, vyskakovacími stany, světly, satelitními telefonními anténami, velitelským centrem okresu Fayette a velitelským centrem okresu Monongalia“, jak uvedla Brenda Landis-Haasová z Morgantownu.

Svědek na místě incidentu uvedl, že viděl „nejrůznější úklidové čety, o kterých jsem nikdy neslyšel“. To by naznačovalo, že lahvičky s „vakcínou“ společnosti Moderna obsahují extrémně nebezpečné chemické látky, které nikdy nebyly určeny k uvolnění do životního prostředí.

Jak jsme nedávno informovali, Japonsko zastavilo podávání několika milionů injekčních lahviček s kovidem společnosti Moderna poté, co bylo zjištěno, že obsahují záhadné „kontaminanty“ a „černé látky“.

Více nejnovějších zpráv o čínských virových injekcích naleznete na stránkách ChemicalViolence.com.

Zdroj: NaturalNews.com

Vybral a přeložil pro bleskovku carsten

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.