Sierra NZ šestého.01.2021 – 1 ze 2
https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/protestors-seize-capitol-sierra-nz.html
„Protestoři“ obsadili Kapitol

Titulky MSM křičí, že stoupenci „pro-Trumpa“ po obrovském shromáždění vtrhli do Kapitolu ve Washingtonu DC. Pelosiovou a Pence z budovy vyvedla tajná služba. Uvádí se, že uvnitř budovy se střílelo. Je mnohem pravděpodobnější, že to byla Antifa převlečená za Trumpovy stoupence. Podívejte se na tento tweet …
https://twitter.com/lebronsonroids/status/1346914082599919625
Tohle nejsou trumpovi podporovatelé.
To jsou ti samí lidé co ničili naše města v roce 2020.
—–
Tento Anon má zajímavou teorii – co když to byli VOJÁCI převlečení za civilisty, kdo vtrhl do Kapitolu?
https://twitter.com/Beer_Parade/status/1346926396057276423?s=20
Jen přemýšlím, ale jak snadný způsob, jak sejmout všechny špinavé členy obou komor… Dostaňte je všechny najednou na jedno místo. Vtrhněte do budovy s armádou převlečenou za civilisty. Ať politici zpanikaří a utíkají do tunelů podle pokynů.
Přímo do čekajících rukou těch, kteří čekají, aby jim nasadili pouta!

 

[wp_ad_camp_2]

—–
Souhlasím s tímto Anonem – samozřejmě žádná skupina nemůže prolomit budovu Kapitolu, pokud to nebylo sehrané. Filmový scénář.
https://twitter.com/Bruno062418/status/1346930506848296962
Patrioti studovali ústavu. Pence jako viceprezident nemohl legálně odročit kongres, takže přestávka musela přijít odjinud….. hádejte, co to bylo??

Zdroj blízký diskusím WH uvádí, že jediným důvodem, proč Pence neposlal sporné voliče zpět do příslušných států, bylo to, že věřil, že „nemá pravomoc odročit kongres.” #StoptheSteal Protestoři odročili kongres. Čekám, až uslyším Penceův současný postoj.
Opravdu si myslíte, že by Trumpovi stoupenci nebo dokonce antifa byli schopni prolomit budovu Kapitolu?
Armáda, která jedná, aby dodržela svou přísahu bránit ústavu proti všem nepřátelům, cizím i domácím. To je jediný způsob, jak dosáhnout přerušení kongresu!

ČTĚTE TAKÉ! Zvolili jsme si ZRÁDCE, aby nám vládli! Začínají být vyautováni!
donald trump junior: generální prokurátor Barr vyhrožuje zveřejněním komunikace Antify, aby ukázal, které Elity a politici hráli roli v těchto nepokojích.
Omáčka:
Existují státní zákonodárné sbory, které zítra odhlasují odcertifikování svých voličů. Kdyby byly poslány zpět dnes, podle zákona z roku 1887, vrátilo by se to k rozhodnutí guvernéra. Zítra je to jiné. Potřebovali jsme čas. Bílé klobouky, převlečené za černé klobouky, oblečené jako červené klobouky?

A teď? BATMAN. Užijte si Show!
https://twitter.com/ariellanewland/status/1346925335032557659
BREAKING: BATMAN dorazil do budovy Kapitolu ve Washingtonu.

Jen přemýšlím, ale jak snadný způsob, jak sejmout všechny špinavé členy obou domů… Dostaňte je všechny najednou na jedno místo. Vtrhněte do budovy s armádou převlečenou za civilisty. Ať politici zpanikaří a utíkají do tunelů podle pokynů.
Přímo do čekajících rukou těch, kteří čekají, aby jim nasadili pouta!

Během přestávky? Kongresmani a senátoři nemají privilegia proti zatčení.

Q drop 461
Co dělá film dobrým?
Skvělí herci?
—–
Tweet Lina Wooda potvrzuje, že to byl filmový scénář, který zinscenovala Aliance. BOOM
https://twitter.com/LLinWood/status/1346946445157404674
(Twatter odstřelil už i Linna, v článku zůstal aspoň text a asi odkaz na obrázek, víc bohužel není)
—–
To je výborná teorie k vysvětlení narušení budovy Kapitolu – vojenské obsazení Deep State počítačů.
https://twitter.com/3days3nights/status/1346956017976832001
Teď si představte, že to dělá policie v Bílém domě. To nedává smysl. Jaký byl cíl? Myslím, že šlo o zabavení počítačů Senátu & House.
—–
Prezident Trump pronesl krátký projev, v němž vyzval k míru. Zahrnula jsem odkaz, ale ten byl mezitím odstraněn.
https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1346928882595885058
„…nemůžeme těmto lidem hrát do karet. Musíme být klidní. Jděte domů. Milujeme Vás…Viděli jste, jak se s ostatními zachází tak špatně a tak zle. Vím, jak se cítíte. Jděte domů a jděte v klidu.(Prezident Trump)
—–
Je možné, že prezident Trump nabádal lidi, aby zůstali doma, zatímco v celé zemi dochází k masovému zatýkání. Ve Washingtonu byl vyhlášen zákaz vycházení v šest hodin. Stormy Patriot Joe spojuje zákaz vycházení s Q drop…
https://twitter.com/stormypatriot21/status/1346923706497560586
Šestá hodina může být nebezpečná.
—–
Anonové věří, že projev POTUS byl předtočen a on je nyní bezpečně na (nově namalovaném) Airforce One. My světelní válečníci napjatě očekáváme okamžik, na který jsme dlouho čekali – když prezident trump tweetne: ‚Drazí Američané, bouře je nad námi…‘
—–
Srdečný vzkaz pro Světové Patrioty od prezidenta trumpa/Q Plus. Ano DALŠÍ Q důkaz – dnes.
https://twitter.com/stormypatriot21/status/1346955517156012035
Pamatujte si tento den.
trump: To jsou ty věci a události, ke kterým dochází, když je posvátné drtivé volební vítězství tak bez okolků a brutálně odejmuto od velkých vlastenců, se kterými se tak dlouho zachází špatně a nespravedlivě. Běžte domů s láskou a v pokoji. Pamatujte si tento den navždy!
Q drop 562
Pamatujte si tento den.
—–
Jeden z mých oblíbených Anons nám připomíná Q drop z prvního týdne Q…
https://twitter.com/WeTheInevitable/status/1346953350005329921
Kolik z nich si dnes odškrtneme v tomto jediném příspěvku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Q drop 34
Q Clearance Patriot
Mí drazí Američané, v průběhu příštích několika dnů si nepochybně uvědomíte, že si bereme zpět naši velkou zemi (země svobodných) od zlých tyranů, kteří nám chtějí ublížit a zničit poslední zbývající útočiště zářícího světla. Na příkaz POTUSe jsme zahájili určitá bezpečnostní opatření, která zabezpečí veřejnost před primárním dopadem, k němuž má dojít 11.3 po oznámení o zatčení p. Podesty (uskutečnitelné 11.4). Potvrzení (veřejnosti) toho, co se děje, pak bude odhaleno a nebude otevřeně přijato. Veřejné nepokoje jsou organizovány ve velkém počtu ve snaze zabránit zatčení a dopadení vyšších veřejných činitelů. Na příkaz POTUSe bude zahájena dočasná vojenská kontrola a budou provedeny zvláštní operace. Byly učiněny falešné úniky informací, aby se několik z nich udrželo v hranicích Spojených států, aby se zabránilo vydání a zvláštní nutnosti obsluhy.

Buďte si jisti, že bezpečnost a blaho každého muže, ženy a dítěte v této zemi jsou plně vyčerpány. Atmosféra v zemi však bude bohužel rozdělena, protože tolik lidí naletělo zkorumpovanému a zlému příběhu, který byl dlouho vysílán. Během této doby zahájíme nouzový vysílací systém (EMS) ve snaze poskytnout přímou zprávu (vyhnout se falešným zprávám) všem občanům. Organizace a/nebo lidé, kteří nám chtějí během této doby ublížit, se setkají se RYCHLOU ODVETOU (doslova s rychlou zuřivostí) – některé zákony byly předzdviženy, aby poskytly naší velké armádě potřebnou pravomoc k řízení a vedení těchto operací (doma i v zahraničí).
—–
Uvádí se, že Kapitol je nyní zabezpečen. Stejný Anon stručně shrnuje dnešní události.
https://twitter.com/WeTheInevitable/status/1346940249839173632
Celá bažina je v DC
Právě teď byla povolána armáda
Pence a Pelosi eskortováni USSS na bezpečné místo
Masivní nepokoje
Logické myšlení
—–
Pence potvrdil, že nepodpoří trumpa v jeho snaze zvrátit výsledek voleb odmítnutím hlasování sboru volitelů. Mnoho Anonů věřilo, že Pence zradí prezidenta trumpa. Pamatujte, Pence nebyl na Q seznamu lidí, kterým se dalo věřit.
https://theredalertnews.com/pence-announces-he-will-not-reject-electoral-college-results/
—–
A konečně, my světelní válečníci jsme byli napjati až na hranici svých možností, pokud jde o trpělivost, houževnatost, věrnost a víru. Teď není čas to vzdát – jak to vyjádřil tento Anon.
https://twitter.com/RedRevenge2021/status/1346950065173233665
Patrioti Chápu, že mnozí z vás ztrácejí trpělivost, přátele, čas z osobního života, rodiny atd. Ale nebude to marné, Bůh si nás pro tuto dobu v Dějinách vybral. Bitva je nelítostná, ale Bůh vybral to nejlepší, tak držte linii a bojujte dál!
—–
Pamatujte si tento den, světelní válečníci. Prezident Trump na shromáždění řekl: „Tohle je začátek, ne konec.‘
Máme to!
Where We Go One We Go All.

***** ****

Sierra NZ šestého.01.2021 – 2 ze 2
https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/snapshot-of-todays-events-sierra-nz.html
Snímek dnešních událostí

Pro vynikající snímek toho, co se dnes odehrálo ve Washingtonu DC, si prosím přečtěte twitter mého drahého přítele AwakenConverse. Dokonale zachytil atmosféru a informace.
https://twitter.com/AwakenConverse
Bydlí tady dole (Nový Zéland nebo Austrálie), takže pálil půlnoční olej, aby nám přinesl tyhle informace. Užijte si to.
Where We Go One We Go All.

Vybral a pro tadesco přeložil jura

děkujeme, carsten

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.