…..dostali jsme do redakce mejlíkem s prosbou o zveřejnění. Upozorňujeme, že jsme data ověřovali. Paní, která dopis napsala nemá zájem aby ji ještě někdo dotazy otravoval a proto jsme její adresu, telefoní číslo a další kontakt vymazali…..

12:54

Tento dopis byl datová:

Dne 23.09.2017 v 10:53 

Čili se jená o dopis přes jeden rok a měsíc starý. Jaká je tam situace dnes, prosím bylo by dobré, kdyby to někdo z čtenářů tadesca.cz mohl zjistit. Předem děkujeme.

Zrovna jsem se vrátila z léčebny Kladruby:

Vážení přátelé, jděte se tam podívat, co tam je takzvaných pacientů Arabů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jezdí tam k nim spousta aut, ve čtvrtek v noci to bylo jak o závod, auta s pražskou a německou spz. a mladí čiperní Arabáci vynášeli prapodivně vyhlížející věci z aut. Ano, je jich tam pár i s nějakým zraněním, to my ovšem nevíme, jak k nim přišel a ZÁSADNĚ nemluví, jen posunky rukama. Doprovází je dost často značkově oblečený, elektronikou vybavený rádoby tlumočník. Pro upřesnění dodávám, že strategicky je to úžasné místo, blízko Blaníku. Tak to už se snad blaničtí rytíři vzbudí a udělají tady pořádek !!!!! Pokud to jsou bývali z ISIS, tak nás mají pod palcem a už ani nemusíme k volbám, oni nám to vysvětlí po svém.

Prosím o odpověď na  můj dotaz: co to je za lidi a proč tady jsou – v žádném případě to není kvůli léčení – těch je jen nepatrně, co mají zranění, ale těch čilých zdravých je armáda a nám politici tvrdí, že tu nikdo takový není.

Tak kdo lže a co se to vůbec děje v našem státě?????Kdo je platí, kdo je tady kryje????

Toto jsou naprosto absurdní poměry, my skuteční pacienti jsme dostávali jídlo jako v chudobinci, na WC se stála na chodbě fronta, hlavně ráno , pokojík pro dvě byl tak s bídou pro jednu osobu s chodítkem a to nikoho nezajímá????

[wp_ad_camp_2]

Tomu se říká zdravotnická péče jednadvacátého století, děkuju pěkně.

Jen Vás všechny, co tohle čtete, prosím, jděte se tam podívat, nejlépe s Vaším poslancem či senátorem a ptejte se, nenechte se opít rohlíkem. Zdokumentujte vše a ukažte nám, co doopravdy tady tihle lidé dělají a kdo jim to dovolil.

Ano, jsem z toho zděšena a nejen já, chlapi pacienti k tomu měli i patřičné poznámky, které tu nechci ani prezentovat, nebotˇ jsem nevoják a ve zbraních se nevyznám, pravda, ty balíky malé nebyly.

Jsem osoba s těžkým pohybovým postižením, ale hlava mi slouží, proto se snažím ukázat na to, co se špatného děje nám pod nosem, uprostřed republiky.

Jsem k dohledání na adrese:….. ….. ….. ….., Město …..mobil EEE EEE EEE

Redakci jsou známá uvedená data…..

Velmi děkuji za odpověď na mé dotazy a jsem s pozdravem a přáním dobrého zdraví…..

Dne 23.09.2017 v 10:53

Pro jistotu jsme si ověřili telefonicky pravdivost dopisu a je skutečně pravdivý. Za redakci tm

tm komentuje: V dopise jsem si všiml zajímavé věci, že dotyčná osoba používala systém 545 s otazníky. Asi nadvědomě to tak cítila a dala tomu říz. Proto pro všechny, kteří četli tento dopis, né já ty otazníky nedodal. Dopis je takto v originálním znění

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.