Dostala jsem mail s upozorněním na tyto stránky: https://emigratetoczechrepublic.wordpress.com a komentářem:

LIDÉ CELÉHO SVĚTA! VÍTEJTE!

Pokud jste na útěku před válkou, hladem nebo terorem, můžete požádat o azyl v naší zemi – v České republice. Česká republika je krásná země v srdci Evropy (hraničí s Německem, Rakouskem, Polskem a Slovenskem).
Má vysoce rozvinutou ekonomiku, bohaté kulturní dědictví, vysokou úroveň vzdělávání, zdravotní péči a ochranu životního prostředí.
Česká republika je svobodná a tolerantní země, kde jsou si všichni rovni. Tyto principy jsou garantovány Ústavou a zákony naší země.
Lidé různého původu zde žijí vedle sebe: křesťané, židé, muslimové, ateisté a další. Dokladem toho je i skutečnost, že tato země má několik mešit a modliteben a muslimové jsou zde přítomni již stovky let.

[wp_ad_camp_1]

Hovoříme českým jazykem, ale mladá generace mluví také cizími jazyky (zejména anglicky a německy). Čeština patří do stejné skupiny jako polština, srbština a ruština. Zpočátku se to může zdát jako obtížný jazyk, ale komunikativní člověk se, při každodenním kontaktu s česky mluvícími lidmi, do toho během jednoho roku dostane. Pokud se chcete usadit na území České republiky, vaše děti se snadno naučí česky ve veřejné škole. Tím se jim otevírají možnosti veškerého vzdělávání a zaměstnání.

Česká republika má nedostatek některých zaměstnanců, zejména v oblasti medicíny a drobných technických a údržbářských pracích. Obchodně smýšlející osoba nalezne v naší zemi stovky příležitostí.

Kde tedy leží Česká republika?

Czech Republic is framed in red. The main route of refugees. جمهورية التشيك تحدها خط أحمر الطريق الرئيسي للاجئين

Věděli jste to?
Naše vláda má speciální webové stránky v angličtině a arabštině,
kde přímo zve emigranty do ČR.
A na tomto webu jsou přímo uvedené kontakty na takzvané v uvozovkách „neziskové“ české organizace pro podporu imigrantů, které jsou placeny touto vládou ČSSD, KDU-ČSL, sta miliony korun z našich veřejných peněz.
A hned na titulní straně tohoto webu se píší tato slova:
„Hledáte azyl? Emigrujte do České republiky. Vítáme Vás“!

Následně jsou na přiložených mapách dokonce nakresleny doporučené trasy, kudy se k nám mají ilegální imigranti dostat.

[wp_ad_camp_1]

Najeďte si na stránky Ministerstva pro místní rozvoj ČR,vyhledejte veřejnou zakázku ev.č.642794, otevřete si formulář 7601011042794, hodnota zakázky 520,500. 000,- Kč bez DPH,oddíl II.B-předmět zakázky, zveřejněno 22.7.2016. Jde o zakázku na centralizované poskytování imigračních služeb.

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.