Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 10.06.2019

Návštěva amerického prezidenta Donalda Trumpa minulý týden ve Spojeném království zhojila roztržky v britsko-americké alianci a zajistí, aby byl fašistický puč na Západě po 9. září zvrácen, uvedly zdroje Pentagonu a z britské královské rodiny. „Návštěva Velké Británie se týkala především angažovanosti na ose Británie – USA a všech probíhajících otázek, o nichž čtenáři reportů už vědí. Brexit je velmi velký problém. Řekl bych, že cesta byla úspěšná a vazby mezi oběma zeměmi jsou nyní silnější,“ shrnul situaci zdroj z britské královské rodiny.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

To znamená, že je zde rozkol mezi frakcí Anglo-Americkou a evropskými fašistickými aristokraty za skupiny Bilderberg. Polooficiální zpráva účastníka jednání Bilderbergu potvrzuje, že mezi frakcí EU – vedenou Německem a Anglo-americkou, včetně Itálie, jsou velké neshody.

Mezitím zdroje ve francouzské tajné službě tvrdí, že našli důkaz, že nedávné volby do Evropského parlamentu byly zmanipulovány německou frakcí. Poukazují na články, které oznámily přesné výsledky voleb už před volbami. Bitva o osvobození Francie pokračuje, dodávají zdroje.

Nizozemští informátoři uveřejňují informace o založení Bilderbergu nacistickou nizozemskou královskou rodinou a jejich propojení s fašistickou americkou frakcí Rockefellerů, Clintonů, Bushů a dalších. Mimo jiné uvádějí, že Boeing vyráběl bombardéry a posílal je do Německa, aby bombardovali Američany během Druhé světové války.

To je důležité, protože nyní máme 30ti letého veterána Boeingu, Patricka Shanahana, jako „úřadujícího ministra obrany“ ve Spojených státech, a to i přesto, že všichni skuteční vojenští veteráni opustili Trumpovu administrativu na začátku tohoto roku.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Zdroje Pentagonu nám říkají, že náhlý dominový kolaps 26 telefonních sloupů podél hlavní dopravní tepny Boeingu, který sloužil mnoha zařízením, nebyl náhoda.

„To byla zpráva bílých klobouků firmě Boeing, aby přestala používat technologie pro dálkové ovládání ve svých letadlech používaných při „nehodách letadel“, jakož i válečné štvaní a válečné technologie (včetně použití 5G), jak veřejné, tak skryté,“ říkají zdroje.

Existují také další náznaky toho, že se připravuje velká finanční událost, která by mohla být větší než krach banky Lehman Brothers, aby dorazila Výbor Federálního rezervního systému a nacistickou frakci Chazarské mafie, která je vlastníkem Evropské centrální banky.

To znamená, že fiat „obchodní platformy“, které vytvořil Bilderberger a Henry Kissinger pro rodinu Rockefellerů poté, co USA v roce 1971 opustily zlatý standard, byly odstaveny a nahrazeny košem měn obchodovatelných ve skupině vztažené k ceně zlata. To lze potvrdit pohledem na graf vývoje měn od roku 2012, kdy uplynulo stoleté funkční období Federálního rezervního systému. To spolu s masivním čerpáním peněz do akciových trhů vedlo k relativní finanční stabilitě.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Jak však minulý týden poznamenal ruský prezident Vladimir Putin po setkání s čínským prezidentem Xi Jinpingem: „Politika kvantitativního uvolňování a další opatření, která byla přijata po Lehmanu problémy v podstatě nevyřešila, ale jen je odsouvala do budoucna.“

Ta budoucnost možná dorazila. Účastníci trhu sázejí na obrovský seismický otřes ve finančním systému. Níže uvedený graf ukazuje, jak se nyní celosvětový obchod zhroutil způsobem, který je totožný s tím, co se stalo v době pádu banky Lehman. Mimochodem, setkali jsme se se systematickým pokusem o cenzurování tohoto grafu na internetu v anglickém jazyce a museli jsme jít na čínskou stránku, abychom jej mohli přemístit.

 

 

Další graf, který naznačuje, že se blíží něco velkého, ukazuje, jak jsou dlouhodobé úrokové sazby na euro-dolarových trzích ještě dále pod krátkodobými sazbami, než byly bezprostředně před Lehmanem. Toto se děje, když obchodníci mají pocit, že přichází něco velkého, a snaží se „zamknout“ peníze v dlouhodobých obchodech, než bude pozdě.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Ministři financí zemí skupiny G20, kteří se sešli minulý víkend v Japonsku, nepomohli zmírnit obavy trhu, když vydali prohlášení, které zčásti říkalo, že „rizika zůstávají velká a obchod a geopolitické napětí se zintenzivnilo.“ Na obvykle vágní oficiální komuniké skupiny G20 je toto docela radikální prohlášení.

Ptali jsme se našich zdrojů z britské královské rodiny, Pentagonu, CIA a dalších ohledně toho, co tato událost či otřes může být, ale narazili jsme na velmi důkladné zpravodajské embargo. Zdroj z královské rodiny naznačil, že by se snad nic nemělo do září odehrát.

Skutečnost, že většina amerických cel uvalených na Čínu a sankce proti Huawei a dalším čínským firmám nebudou účinné až do září, také naznačuje, že by se měla dojednat nějaká dohoda měnící svět právě do této doby.

Existují náznaky toho, co by dohoda mohla zahrnovat. Zdroje čínského ministerstva financí říkají, že Čína nabídla, že pomůže znovu vybudovat domácí infrastrukturu v USA a znovu zapojit výrobu v USA do globálních řetězců. Zdroje Pentagonu mezitím říkají, že jsou připraveny snížit vojensko-průmyslového komplexu a zaplatit za obnovu americké ekonomiky některými špičkovými technologiemi, které udržují v tajnosti.

Dalším velkým problémem, který bude v příštích měsících vyřešen, jsou high-tech giganti jako Facebook, Google, Amazon a Apple. Zde se skupina G20 již dohodla, že je přinutí platit daně.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Skutečným problémem, který je třeba řešit, je však cenzura a falešné informace, které se díky těmto high-tech oligopolům šíří (Pozn.př.: Oligopol je taková struktura trhu na straně nabídky, kdy v oboru existuje jen velmi málo výrobních firem, respektive těchto pár subjektů dohromady zabírá většinový podíl nabídky.) Všimli jsme si například, že všechny fotografie, které jsme mohli najít na internetu krále Salmana, byly nahrazeny fotografiemi jeho nového a mladého dvojníka. Jasně si pamatuju, stejně jako moji kolegové, že tento článek, který hovoří o tom, jak je král Salman tak senilní, že si nepamatuje, co se stalo před minutou, měl obrázek velmi starého a sešlého krále. Tento obrázek byl nahrazen.

Noviny a tradiční média, která ve skutečnosti mají reportéry v reálném světě a podávají zprávy o skutečných událostech, také tvrdí, že tyto high-tech oligopoly odkládají některé záležitosti. Přestože příjmy z předplatného rostou, krádež v oblasti špičkových technologií snížila jejich příjmy z reklamy na 16 miliard dolarů v roce 2017 z padesáti miliard dolarů v roce 2006. Po mnoho let tyto reporty také trpěly pirátstvím od Google a cenzurou na Facebooku atd.

Tyto oligopoly nyní začaly zavírat tisíce nezávislých zpravodajských (novinových) kanálů a účtů ve jménu „boje proti nenávistným projevům“, kdy je často možné vidět, že se jedná o čistou cenzuru.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Například dnes ráno, když jsme klikli na odkaz z Jimstonefreelance.com na článek v The New York Post o vraždě bratra Hillary Clintonové, dostali jsme zprávu, že odkaz byl cenzurován. Teď to jen říká, „nemůžu to najít.“

Tato intenzivnější cenzura internetových gigantů se kryje s novou vražednou kampaní. Zdroje Pentagonu říkají, že Hillary Clintonová zavraždila svého bratra Tonyho Rodhama, aby ho umlčela. Minulý týden byli zabiti i zástupce šéfa policie v New Yorku Steven Silks a detektiv Joan Calabrese, protože měli k dispozici kopie videa Hillary Clintonové a Humy Abedinové, které mučily a zaraždily mladou dívku. Také byla zabita bývala senátorka za stát Arkansas – Linda Collins-Smithová. Smithová spolupracovala s ministerstvem vnitra, aby odhalila 27 milionů dolarů převzatých z dětských pečovatelských služeb Clintonovou nadací, řekly zdroje z vatikánské Lóže P2.

Tento dopisovatel také nedávno dostal výhrůžku smrtí včetně jeho rodiny od chazarských nacistů, kteří jsou naštvaní za uveřejnění jejich zločinů. Tentokrát však nebudou moci se vyhnout spravedlnosti za vraždy. Je nás příliš mnoho, aby nás pozabíjeli, a pravda a spravedlnost, stejně jako vojenské a speciální síly stojí na naší straně. Skutečnost, že Clintonová musel nařídit zabití svého vlastního bratra, ukazuje, jak blízko jsou vyšetřovatelé. Kola spravedlnosti se točí pomalu, ale drtí na prach.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Tuto zprávu zakončíme tento týden aktualizací z Indonésie. Banky a směnárny se nyní znovu otevřely po devíti dnech uzavírky, a všem se hodně ulevilo, říkají zdroje. Zdroj Společnosti Bílého draka však uvádí:

„Něco se tady rozhodně chystá podle výsledků sporných prezidentských voleb.

„Můj kontakt zevnitř mi řekl, že ústavní soud (MK) by měl vydat své stanovisko kolem 22. června. To není vše. Je tu ještě několik překvapení, která se mají odehrát. Zdá se, že 17 milionů hlasů „duchů“ bylo potvrzeno nezávislou analýzou ve střední a východní Jávě. Všichni ve prospěch Jokowiho.“

„MK má tyto informace spolu s důkazy a soudci vědí, že jsou autentické. To může vyústit v rozhodnutí a Prabowo se stane vítězem. Indonéský operativec mě informoval, že Ústavní soud prohlásí, že se bude konat nové hlasování pro Střední a Východní Jávu. Nemohou ignorovat tvrdá fakta. Změna je ve vzduchu.“

To je součástí zástupné války mezi Spojenými státy a Čínou, která bude, doufejme, vyřešena do září.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.org

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.