Zde najdete Díl 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., Díl 11.

Ak budete mať zmätok v skratkách a v rodovej línií, doporučujem vrátiť sa k 10. dielu TU, kde je všetko v skratke a prehľadne zobrazené.

Circuit Chautauqua

Od roku 1874 až do začiatku tridsiatych rokov minulého storočia prešiel naskrz celou Amerikou putovný sociálny „program“ nazývaný „Circuit Chautauqua“. Prinášal potešenie veľkým davom a ľuďom, ktorí sa stali svedkami vystúpení „Broadway“ hier, rečníkov, evanjelistov, spevákov, hudobných skupín a iných varieté umelcov. Podľa University of Iowa tento program sa zapísal do národnej súťaže sponzorovanej AmeriTech. Circuit Chautauqua sa zúčastnilo 4 546 umelcov z celého sveta.

[wp_ad_camp_2]

Letný program, ktorý bol pôvodne založený na vzdelávanie učiteľov zaoberajúcich sa Bibliou, prerástol so masívnej cirkusovej akcie, ktorá sa stalaznámov pre jej hnedý stan. Predstavovali sa tam, poprední politickí a náboženskí rečníci, rovnako ako aj kultúrny umelci. Živé hudobné vystúpenia predstavovali opernú a kapelnú muziku s „Bohemian“ nádychom, odohrané kapelami z Nemecka.

Podľa univerzity v Iowe, „prezident Theodore Roosevelt nazval Chautauquanu najamerickejšou „vecou“ v Amerike “. Počas prvej svetovej vojny ju Woodrow Wilson opísal ako „neoddeliteľnú súčasť národnej obrany“ a William Jennings Bryan ju považoval za „silný ľudský faktor pri formovaní mysle národa“.

(poz. anny: takže takto v tej dobe programovali myseľ ľudí. Dnes je to o mnoho jednoduchšie 24 hodín denne pomocou televízie a rádia.)

Mimoriadne zaujímavý bol zoznam účastníkov, ktorý zahrnul veľkú zbierku krabíc. Mená boli v abecednom poradí a dve z nich sa odlišovali od ostatných. Prvé bolo „F. E. Powell “a druhé,“ Ruth M. Powell. ”[23] Ak je pravda, čo popisoval Skorzeny a Eric Berman, potom by tento objav mohol viesť k odhaleniu Skorzenyho CIA prezývke. Čo dokazuje, že nielen že bol v USA už pred druhou svetovou vojnou, ale aj to, že skutočne pracoval pre vládu USA pod ochranou OSI (ktorá sa neskôr stala CIA).

Vodítko Chautauqua „Powell“ nás naviedlo k ďalšiemu Powell vodítku. „Ruth M. Powell“ bola uvedená na internetovej stránke ako člen „Asociácie dôstojníkov spravodajskej služby na dôchodku“. [24] Je možné, že to bola rovnaká Ruth M. Powell, ktorá bola uvedená ako účastník Chatauquany? Na základe pripomienok dvoch prezidentov a štátneho tajomníka, existuje nejaká pochybnosť, že Chautauqua bola mocnou propagandistickou a spravodajskou mašinériou?

Ak by sa dokázalo, že Ruth M. Powellová žila na Južnej Floride (podľa Erica Bermana), pravdepodobnosť, že by to mohla byť manželka Skorzenyho (aka F.E. Powell) by bola astronomická. A ak F. E. a Ruth M. Powelloví žili v Spojených štátoch pred druhou svetovou vojnou, potom to znamená, že boli nacistickými špiónmi a „Circuit Chatauqua“ im poskytla dokonalé krytie.

Ako sa ukázalo, posledný telefónny záznam v S. Miami, ktorý bol nájdený pod menom „E. Powell“, potvrdzuje príbehy Bermana a Skorzenyho (aj záznamom adresy).

[wp_ad_camp_2]

Keď Kongresová knižnica nedávno vydala skrátenú verziu záznamov o Circuit Chatauquany Univerzity v Iowe, mená „F. E. a Ruth M. Powell “boli záhadne ostránené z hlavného zoznamu. Čo dodáva ešte viac vierohodnosti na tvrdení, že boli skutočnými špiónmi, ktorí pracovali pre americké spravodajské agentúry a ich mená boli odstránené zámerne. Navyše, mená účastníkov boli preskupené do kategórií. Pochopiteľne, v ozname nie je žiadna kategória „špiónov“.

George H. Scherf(f), Sr.

(GHS1/PSB)

Iba veľmi pozorný čitateľ si všimol úmyselnú variáciu pravopisu mena „Scherf“ s jedným „f“. Prečo tá variácia v hláskovaní? Táto otázka bude zodpovedaná po bližšom preskúmaní skutočnej identity Georgea H. Scherfa staršieho (GHS1 / PSB) a jeho skutočného poslania.

[wp_ad_camp_2]

Ak vezmeme do úvahy sklony Adolfa Hitlera k používaniu metafyzickej symboliky a jeho posadnutosť temnou stránkou, je pravdepodobné, že priezvisko GHS1 / PSB malo symbolizovať a rezonovať s tým, že bol vybraný pre výnimočne tajnú kryciu agendu: pre prelievanie a pranie ukradnutých peňazí cez americké banky sympatizujúce s nacistickou agendou; profitovať technologicky a finančne z ukradnutej technológie a podvracať vládu Spojených štátov prostredníctvom podplácania, zastrašovania, vraždenia a špionáže.

Nasledujúci preklad priezviska „Scherf“ vrhá svetlo na okultný (skrytý) význam mena.

Nasledujúce citácie sú prevzaté priamo z webovej stránky  http://scherf.com/club.htm:

„SCHERF: nemecké a židovské (Ashkenazic) meno; z južného nemecka z porýnia medzi rokmi 1200-1500 nazývaných Scherf, alebo zo Scherfede neďaleko Warburgu. (Poznámka: Slovo „Ashkenazic“ je odvodené z hebrejského slova pre Nemecko. Aškenázski Židia sú Židia Francúzska, Nemecka a východnej Európy.) “

[wp_ad_camp_2]

„SCHERFLEIN:„ Ak niekto „dáva svoj Scherflein“ ako príspevok na niečo, znamená to, že dáva trochu peňazí alebo iný malý dar na niečo ešte väčšie – väčšiemu celku. „Scherf“ bol polovičná pence alebo obol (pozn. anny: staroveká grécka minca v hodnote jednej šestiny drachmy) z čias Karolíncov (8. a 9. storočie). Názov pochádza z latinského scripulum, čo znamená najmenšiu časť miery alebo hmotnosti; zmena prebehla zo slova scrip, scerp na staro-nemecké scerpf až do dnešnej podoby SCHERF. Scripulum je populárna verzia scrupulum. V ľudovej reči bol výraz používaný všeobecne na pomenovanie malých mincí. “[25]

Preklad anna

Pokračovanie už čoskoro…. Zde najdete Díl 13.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.