…..druhá vlna vzestupu je tu, připravte sa na  intenzivní vlnu Gama záření 20 března 2016, která by měla způsobit  masivní vzestup lidstva do 5. dimenze? Vysoké kosmické energie budou pokračovat až do léta. Mimořádná událost pro planetu Zemii a její obyvatele, kteří čekají 300.000 let na tuhle událost. Buďme laskaví k našim tělům, duchu a duším! Je vzkaz z následujících videí, které Vám Vážení čtenáři prvopodstaty předkládám. Dozvíte se jak vnímat problémy těla a nenavštěvovat lékaře, protože nic nenajde….

00:07

[wp_ad_camp_1]

Publikováno 17. 3. 2016

Pripravme sa na druhu vzostupnu vlnu, ktora prebehne od 20.marca 2016 a pochopme vplyv transformacie na ludske telo, podla Amita Goswamiho Ph.D Vzostupny stimulacny balicek ( vyber info) viac na www.facebook.com/Avenalis Heart/vzostup zeme a ludstva

Publikováno 26. 4. 2015

Dolores Cannon je regresní terapeutka, která s lidmi pracuje na nejnižší možné úrovni vědomí. Takto se jí podařilo spojit s Nostradamem, který jí vysvětlil svá proroctví a naznačil, kam jako lidstvo směřujeme.

Publikováno 8. 5. 2015

Dolores Cannon, regresní terapeutka, ufoložka a autorka mnoha knih, mluví o posunu na Novou Zemi, resp. o posunu planety Země do nové dimenze. Jak k posunu dojde? Jaké jevy ho budou provázet? Jak to budeme prožívat my, lidé? To vše se dozvíte v dokumentu.

Publikováno 12. 9. 2013

Melchizedekovské vědomí charakterizuje duchovní učitel, pracující a působící právě pod tímto jménem – Drunvalo Melchizedek.

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.