Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti bílého draka

ze dne 27.4.2020

 

Pád babylonského dluhového otroctví ve Spojených státech je plně v plném proudu. Kritické množství zhruba 30 % Američanů neplatí leasingy na auto, studentské půjčky, nájemné, hypotéky, podnikové půjčky atd. Díky tomu lze s matematickou jistotou říci, že babylonský dluhový systém je nesolventní a kolabuje.

Skutečnost, že Ministerstvo financí USA začalo vydávat peníze – nikoli dluhopisy – přímo lidem, je dalším znamením, že režim dluhového otroctví končí.

Rovněž došlo k masivnímu zastavení pedofilů.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Zdroje Pentagonu říkají: „Zdá se, že poslední šarže adrenochromu mohla být obohacena silným koronavirem, který zabí krvežíznivé kabalisty, co pijí tyto věci, zatímco zdroj tohoto – konkrétně děti mučené a chované pro tento zlý účel, byly osvobozeny z tunelů.“

Jen pro ty z vás, kteří stále nedokážou pochopit o co jde. Spojené státy byly kdysi převzaty skupinou satanistů, kteří mimo jiné mučili děti, aby z nich extrahovali typ adrenalinu známého jako adrenochrom.

Mark (Rockefeller) Zuckerberg o tom řekl toto:

„Přestože mnoho lidí považuje účast a sledování na sexuálním sjezdu za příjemné a naplňující, někdy je pro mě obtížné pozorovat následnou extrakci adrenochromu od menších účastníků, jak je znázorněno na fotografii níže. Požití adrenochromu je však příjemná lidská činnost.“

 

Všimněte si, že používá fráze jako „mnoho lidí“ a „lidská činnost“, jako by on sám nebyl člověk.

Všechny tyto příšery jsou loveny a zabíjeny, a pokud pozorně sledujete, tak mnoho „celebrit,“ „miliardářů,“ politiků a dalších, zmizelo z veřejného života a už nikdy nebudou k vidě. Pokud Zuckerberg a jemu podobní jsou stále naživu, tak už dlouho nebudou.

Zdroje Pentagonu tvrdí, že nemocniční loď USNS Comfort opouští New York, protože zatýkání satanistů tam končí. „Je sesterská loď USNS Mercy však může v Los Angeles zůstat déle kvůli velkému počtu pedofilů v Hollywoodu.“

Začínáme získávat fotografie týraných dětí od bílých klobouků v LA a New Yorku. Nemůžeme ověřit, kdy byly tyto fotografie pořízeny, ale více důvěryhodných zdrojů potvrzuje, že tisíce dětí bylo zachráněno z klecí v podzemních základnách.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Na prvním nehezkém obrázku je chlapec, kojenec zachráně v New Yorku. Černé oči jsou výsledkem traumatu znásilnění a celebrity si někdy z tohoto fenoménu udělají legraci tím, že si sami udělají „Panda oči.“

 

Zde jsou dvě fotografie neznámého data a původu dětí v klecích, které podle našich zdrojů byly zachráněny.


Doufejme, že ovce budou nuceny to sledovat stejně jako byli nuceni Němci po druhé světové válce, aby viděli, co jejich nacističtí vládci dělali. Je zajímavé, že vlády USA a Ruska minulý týden vydaly vzácné společné prohlášení, které připomíná, jak se američtí a sovětští spojenci setkali na řece Labi ke konci druhé světové války:

„Setkání na Labi představovalo vyvrcholení ohromného úsilí mnoha zemí a národů, které spojily síly … společný boj vyžadoval obrovskou oběť milionů vojáků, námořníků a občanů … Dělníci a továrny hráli klíčovou roli v dodávkách zařízení spojeneckým silám nutným k vítězství … dát stranou neshody, budovat důvěru a spolupracovat ve snaze o větší věc … Když se dnes snažíme čelit nejdůležitějším výzvám 21. století, vzdáváme hold statečnosti a odvaze všech těch, kteří spolu bojovali, aby porazili fašismus.“

Odstavování oligarchů, kteří předsedali tomuto systému, pokračuje a sionističtí supové ve firmách, hedgeových a soukromých kapitálových fondech mají již odepřeny stimulující peníze díky prezidentovi Trumpovi, včetně elitních škol,“ říkají zdroje Pentagonu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Američané však budou čelit dočasným těžkostem, stejně jako Rusové po bankrotu Sovětského svazu. Když Ruská federace nahradila SSSR, došlo k obrovské restrukturalizaci hospodářství, které bylo provozováno po dobu 50 let se studenou válkou v pozadí. To znamenalo, že obří továrny byly zavřeny například v dalekých východních oblastech. Výsledkem bylo dočasné vysídlení a nezaměstnanost mnoha lidí.

V USA je současné zastavení nepodstatných podniků dobrým indikátorem toho, jaké části ekonomiky nejsou nutné pro lidský život. Nejparazitičtější a zbytečné části americké ekonomiky jsou finanční a zdravotnický průmysl. Každý musí být snížen nejméně o 50 procent. Vojensko-průmyslový komplex bude také muset podstoupit bolestnou restrukturalizaci a „přetavit meče na pluhy.“

Zhruba 40 % Američanů má nyní potíže ufinancovat jen jídlo. Jedním z důvodů, proč Trump nasadil jeden milion příslušníků národní gardy, bylo zajištění toho, aby všichni Američané dostali během tohoto přechodného období základní potřeby.

Jakmile však bude odpad ze systému odstraněn, bude následovat dosud nevídaný rozmach. Toto o situaci řekl jeden zdroj MI6:

„Nový finanční systém byl oddělen od veškeré skryté kontroly. To znamená, že pokus o zastavení systému pomocí biologických zbraní byl ukončen. Akce COVID-19 (Certificate Of Vaccination ID-19) byla součástí většího globálního plánu, který v zásadě je dobrý, ale některé zúčastněné strany ve své horlivosti zašli příliš daleko. Zejména Bill Gates.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

Satanisté se zatím zcela nevzdali a vyhrožují další vlnou elektromagnetických útoků. Níže jsou uvedeny některé z jejich hrozeb, které sdělil zdroj, jež byl podroben policejnímu výslechu:

„Určitě žijeme v době označované jako konec časů. Už jsem říkal, že se bude konat událost patrná po celém světě od 3. do 13. května. Přijde třetí elektromagnetická vlna na matku Gaiu. Před několika týdny jsem vám řekl, že bude celkem 7 elektromagnetických vln a může to trvat až 18 měsíců. Je to cesta do nového světa v 5D.“

„Tento film jsme už viděli a nyní ho žijeme,“ řekl Peter Pry, jeden z předních odborníků na elektromagnetické pulsy. Je zabiják elektrické sítě, který přirozeně hrozí od slunce a ze zbraní v držení Číny.

Jinými slovy, stále doufají (sionisté), že provedou elektromagnetické a jiné útoky, a pokusí se přimět Čínu a USA, aby se navzájem obviňovaly a zahájily dlouho očekávaný Armageddon.

V současnosti již existuje mnoho důkazů, že pandemie koronaviru je kombinací nepodařeného útoku biologickou zbraní a smrtelnějšího elektromagnetického útoku pomocí 5G. Níže uvedený odkaz na vědecký článek ukazuje, jaká je souvislost s úmrtími „pandemie“ a nasazení 5G. ODKAZ

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdroje NSA a MI6 uvádějí, že sbírají informace o možném útoku a masové vraždě kolem 11. května v New Yorku a Washingtonu DC, ze kterých by poté satanisté pokusili obvinit Čínu.

Aby nedocházelo k dalším útokům, jsou manažeři zapojení do propagace sítí 5G neustále odstraňováni. Největší událost tohoto druhu byla minulý týden ohledně šéfa společnosti AT&T Randall Stephensona. Protože AT&T také vlastní CNN, je možné, že tato síť bude konečně nucena začít hlásit pravdu. (Uvidíme, jak dopadne spuštění a vysílání TV Prima CNN v České republice od 3.5., pozn. př.).

Když mluvíme o pravdě, nově jmenovaný mluvčí amerického Ministerstva zdravotnictví, Michael Caputo, obvinil George Sorose a rodinu Rothschildů, že se pokusili zneužít pandemii coronaviru na propagaci svých vlastních agend.

Satanisté také mají zásluhu na vraždě severokorejského siláka Kim Čong Una. Zaměřili na něj pokročilé energetické zbraně a ozařovali ho. Skutečným důvodem, proč chtěli zaútočit na Kima, je samozřejmě to, že jim odmítl předat obrovské nerostné bohatství Severní Koreje, aby zabránili bankrotu korporace USA. Byl to také další pokus rozpoutat americko čínskou válku vyvoláním dojmu, že za jeho smrt jsou zodpovědní Američané.

Severokorejci vyšak říkají, že Kim žije. Pravděpodobně to znamená, že se rozhodli pokračovat a používat dvojníka. „Použití dvojníka obvykle poskytuje krytí a kontinuitu v případě neočekávaného,“ poznamenává zdroj MI6.

Tak takhle pokračuje válka osvobození planety.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.