A nebo ti podnikavější půjdou budovat Sibiř coby novou Evropu. Bude to konečně lehčí než bývalo v Americe kde museli bojovat s Indiány, a už se nebudou muset tak trmácet, evropští podnikatelé už připravují půdu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

V USA to stále ještě klape, sice také občas skřípe, ale jde to, pokud byste ale chtěli žít tam kde jsou jen běloši, tak leda někde v Redneckově, neboli mezi vidláky, a tam to stojí za starou bačkoru, abych to řekl slušně. Jinde je to smíchané se všemi plusy i mínusy.

EU je ale jiné kafe, nejde jen o to že z Afriky stále proudí noví Evropané jiného zabarvení, ale o to že jsou jiného náboženství které nesnáší žádné jiné. Těch pár křesťanů mezi nimi je kapka v moři.

Problém nejsou oni, ale my. Oni mají ostré lokte, my jsme ňoumové. A volíme prodejné ňoumy.  Tak se stane to co se děje dnes v Británii, Londýn už je skoro většinově muslimský, jinde třeba Manchester, Lutych nebo Sheffield skoro. Ve vysoké politice je jich více než zdrávo, a možná příští premiér bude muslim. Oni prostě zabírají města a běloši, pokud chtějí klid, tak raději odprejsknou. Do všelijakých vesnic, ale to už není ono.

Zatím to není moc vidět, Paříž, Berlín, tuhle mi vyprávěla jedna Mexičanka že minulý rok byli v Evropě, v Bruselu je to šokovalo, ale ono to začíná polehounku i třeba v Brně, Praze, Teplicích, tak pomalu že si na to lidi zvyknou jako na hluk z ulice. Ani jim to nepřijde divné že je třeba šikanují noví nájezdníci, ti už budou v Evropě doma, a tak si lidi řeknou – no když se mi to nelíbí půjdu o dům dál, to je normální, ne?

Časem se to bude lidu zajídat, ale dozví se jak se buduje Sibiř, darují se tam pozemky, evropské firmy už tam dnes mají investice čili je tam šance na práci, a bude toho více.  Možná tam půjdou farmáři z JAR, Putin jim udělal nabídku, jestli ano, bude tam veseljc.  Ze začátku nic moc, ale  podívejte se jak se žilo v USA ještě před sto lety. Taky nic moc.

Takže vidíte že neztrácím optimismus, Sibiř je bohatá a obrovská země, trumfne Ameriku za dvě tři generace.

Sbohem stará Evropo!

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.