Každý ví, že sociální média jsou přeplněná falešnými zprávami, názory, tyrany a roboty. Nikdo nikdy nevěřil, že se přes Facebook nebo Twitter vysílají skutečné zprávy, ale BigTech chtěl, aby tomu lidé uvěřili a tak si nainstalovali své vlastní falešné „kontroly faktů.“ Nyní Big Tech Oligarchie (BTO) reguluje každá (podle něj) falešná fakta, falešný zpravodajský příspěvek plus každý názor a vůbec všechny ty falešné čtenáře. Ano, BTO používá sociální média ke kontrole vašich myšlenek, názorů, nákupů, soukromého života, emocí, volebních návyků i toho, co považujete za skutečné zprávy – tedy pokud jste natolik hloupí, že si myslíte, že sociální sítě jsou vlatně natolik potřebné k životu. A jde to hlouběji. Mnohem hlouběji.

Zákonodárci z Texasu a Floridy vystupují ve prospěch svobody slova v Americe

Senátor Brian Hughes (Republikán, Texas) a další zákonodárci spolupracují s texaským guvernérem Gregem Abbottem na sepsání zákona, který by zabránil BTO cenzurovat / zakazovat / zařazovat lidi na černou listinu na základě názorů a politických přesvědčení. Nyní, když jsou všichni virtuálně uvězněni (slovní hříčka) doma nebo v práci, nikdo nechodí na veřejná místa, do center měst na mluvená slova nebo-li ‚open mic night,‘ do kaváren debatovat a diskutovat o tom, co se děje všude kolem nás.

Pro sociální rámec a zdravou soutěživost názorů a myšlenek je velmi důležitý energický otevřený dialog. Je nyní nezákonné mluvit o politice, když jste proti oficiálnímu proudu? To už žijeme v komunistické Číně? Senátor Hughes popisuje Big Tech jako oligarchii – „malou skupinu lidí v San Franciscu, kteří chtějí ovládat projev všech.“

V roce 2016 se mluvilo o tom, že Trump nějakým způsobem přiměl desítky milionů ruských „botů,“ aby ho na sociálních sítích chválili a přitom hanobili Hillary Clintonovou. Ukázalo se, že to byla obrovská konspirační teorie levice, tyto volby byly všemi sociálními sítěmi včetně Instagramu, Googlu a YouTube na 100 procent kontrolovány, cenzurovány a manipulovány proti Trumpovi.

Takže, co jsi říkal? Jak však někdo může technologické giganty dohnat k odpovědnosti, když Facebook a Twitter byly oficiálně po více než tucet let jen středoškolská vývěska na vzpomínky a klepy o celebritách? Jak může někdo vůbec brát Fakebook vážně, tím méně je žalovat, zatímco podporoval komunistického kandidáta na prezidenta svobodného světa?

Obři sociální sítě jsou TAK VELKÉ, že infiltrovali americkou vládu – nikdo je nikdy „nezničí“

Pokud žijete v Texasu, možná si držíte palce, že nově navrhovaný zákon, pokud bude schválen, umožní vám občanům žalovat giganty sociálních médií, pokud vás cenzurují. Tady se znovu dostáváme k falešným pravidlům pro falešné zprávy na falešných frontách, které kradou vaši identitu, vymývají mozky vašim dětem, prodávají vám porno a toxické myšlenky a pak přísahají Kongresu, že neudělali nic špatného.

Svoboda slova je mrtvá. Zemřela a byla už dávno zpopelněna. Popel se právě rozpustil v oceánu, když Trump prohrál. Mezitím se floridští zákonodárci snaží zajistit spravedlivé volby prostřednictvím sociálních médií, protože vědí, že federální „řešení“ nikdy nepřijde. Ale i na to je příliš pozdě, protože komunističtí Číňané vyrobili pro Bidena asi 40 milionů falešných hlasovacích lístků a o volební noci se po půlnoci vkradli v kamionech s lístky do všech států. Myslíte si, že se to nebude opakovat? Proč si myslíte, že Pelosi stále vyhrává? Nevyhrává. Vlastní obrovské podíly na hlasovacích automatech Dominion.

To každopádně nezabrání floridskému zákonodárnému sboru ve snaze penalizovat Tech oligarchii během příštích voleb. Plánem je udělit pokutu BTO 100 000 USD každý den, kdy bude jakýkoli kandidát na Fakebooku nebo Twitteru diskriminován. Pak je Florida plánuje udeřit státním „zákonem o nekalých a podvodných obchodních praktikách,“ pokutou 100 000 $ (ale to jsou pro George Sorose, Marka Zuckerberga a samotného Lucifera, Jacka Dorseyho haléře.)

Guvernér Floridy Ron DeSantis uvedl: „Floriďané by měli mít soukromí svých dat a osobních informací chráněné. Chránit možnost přístupu na on-line platformách a schopnost účastnit se voleb bez jakéhokoliv narušení. Být ochráněni před Big Tech.“ Zní to skvěle Rone, ale většina zpráv v Americe byla falešná a zmanipulovaná už od doby války ve Vietnamu, tak hodně štěstí s napravováním. Nalaďte si svůj internetový telefon na FakeNews.news, kde najdete aktualizace o falešných zprávách, které se snaží chovat jako by byly skutečné, aby vás mohly připravit o vaše zdraví, peníze a lidská práva.

Napsal S.D.Wells

Přeložila adri | Zdroj: Natural News

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.