Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

 • Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil
  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

 • Zprávy ze světa – 9.9.2023
  Zprávy ze světa – 9.9.2023

  Zprávy ze světa – 9.9.2023

 • CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii
  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

 • Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí
  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

Bílý dům považuje očkované za „označené lidi“

Dne 10. září 2021 streamoval Bílý dům živě na internetu tiskovou konferenci, ve které se představila tisková tajemnice Bílého domu Jen Psaki. Velká část tiskového briefingu se zabývala dřívějším prezidentovým oznámením a požadavkem pověřit společnosti se 100 a více zaměstnanci nechat své zaměstnance očkovat proti Covidu-19.

Tento příkaz staví lidi do situace, kdy se buď rozhodnou přijmout do těla experimentální genovou vakcínu nebo přijdou o živobytí. Je to nátlak a vydírání.

V době od tohoto oznámení byl v USA i v zámoří vyvíjen stále větší tlak na to přimět lidi, aby si COVID vakcínu nechali „píchnout.“ Například v Quebecu v Kanadě úřady nejen požadují, aby zdravotníci dávku dostali, ale navíc v případě odmítnutí, nebudou jen vyhozeni ze zaměstnání, bude jim ZRUŠENA LICENCE, aby nemohli jít pracovat jinam! Úroveň „nátlaku“ k přijetí této modifikace genu je tak silná a tak rozšířená, že drakonická zastrašování, donucování a vydírání se nyní jeví jako norma.

Důvody, proč se mnoho lidí odmítá nechat vakcinovat jsou nasnadě: Způsobuje to krevní sraženiny, které u mnoha příjemců vyvolávají mrtvice a infarkty. Již více než 14 000 Američanů během několika dní po vakcinaci zemřelo. Někteří zemřou do několika minut!

U mladších lidí způsobila myokarditidu – což je zánětlivé poškození srdečního svalu a perikarditidu – zánět osrdečníku. Statisticky mají mladí lidé, kteří trpí myokarditidou dvacetiprocentní úmrtnost do jednoho roku a padesátiprocentní úmrtnost do pěti let. Jednoduše řečeno, polovina z nich zemře. Z asi 9 milionů takových mladých lidí, kteří se očkovat nechali – 360 000 jich přišlo s myokarditidou. Statisticky bude polovina z nich (180 000) do pěti let po SMRTI!

Přesto budou mocnosti pokračovat ve snaze nechat očkovat co nejvíce lidí.

[wp_ad_camp_2]

 

Na začátku této takzvané distribuce vakcín proti COVIDU-19 vyšlo najevo, že takzvané „vakcíny“ neobsahují běžný obsah typické vakcíny. Vakcína obvykle obsahuje malé množství skutečného viru, živého nebo oslabeného. Obvykle obsahují verze „rekombinantní DNA“ viru, kdy má skutečný virus své vnitřnosti geneticky nahrazené kvasinkovými vnitřnostmi, takže vnější část viru si zachovává svůj vzhled, ale ve skutečnosti jde jen o neškodné kvasinky.

COVID vakcíny toto neobsahují. Většina vakcín proti COVIDU zato obsahuje mRNA, jeden z nejzákladnějších stavebních kamenů DNA lidského těla. DNA říká RNA, co má dělat; RNA to pak řekne všem buňkám v našem těle. Kupodivu však RNA má schopnost skutečně MĚNIT DNA působením reverzní transkriptázy. Jakmile se DNA změní již ho nikdy – NIKDY – nelze vrátit do původní podoby. Je navždy změněno.

Tato skutečnost vedla některé lidi k otázce: „Pokud mRNA změní naši DNA, jsme ještě vůbec lidé?“ Jiní se ptali, protože z rozhodnutí Nejvyššího soudu USA víme, že nikdo nemůže patentovat žádnou přírodní látku, ale MŮŽE se z nás s pozměněnou DNA stát majetek společnosti, která naši DNA pozměnila? Jsme nyní jejich novým produktem?“

Nakonec někteří zašli tak daleko, že se ptají: „Poznal by nás Stvořitel, Bůh, jakmile se změní naše DNA? Právě tuto otázku považovalo mnoho lidí za nejvíce znepokojující, protože lidé věřící v Bibli byli po generace varováni před „Znamením šelmy.“ Aniž bychom se pouštěli do nekončících výkladů biblických pasáží, jednoduše předkládáme to, co Bible říká ve Zjevení:

16 Nutí všechny, malé i velké, bohaté i chudé, otroky i svobodné, aby si na pravé ruce nebo na čele dali udělat její znak,

17 takže nikdo nedostane povolení k nákupu a prodeji zboží, kdo nemá znak té šelmy nebo číslo, které ukazuje na její jméno.

18 Zamyslete se nad tím a sečtěte číslice té šelmy. Je to číslo šest set šedesát šest a značí člověka bez Boha.

Bible tedy poukazuje na to, že lidé na Zemi budou PODVEDENI a budou muset přijmout jakousi značku k tomu, aby mohli nakupovat nebo prodávat. Co svět vlastně vidí, když se právě odehrává podpásovka s COVIDEM? Vidí, jak se lidem říká bez čeho nemohou vyjít ven, pokud si chtějí zajít do obchodu (nakupovat nebo prodávat)? Bez vakcíny! A co je jednou z ingrediencí COVID vakcíny? „Luciferiáza“ jméno Lucifer!

Přesto nespočet lidí, dokonce i náboženští odborníci udělali vše co mohli, aby lidi přesvědčili, že vakcíny proti COVIDU NEJSOU onou „známkou šelmy.“ Tisková mluvčí Bílého domu Jen Psaki to udělala jinak. Během tiskového briefingu 10. září Psaki z pódia v místnosti pro tiskové konference Bílého domu odpověděla na dotaz reportérů na Bidenův příkaz takto: „To, co jste včera slyšeli prezidenta říct, jsou další kroky, které podniká s využitím každé vládní páky ke snížení nemocí, snížení počtu hospitalizací, ochraně označených lidí a záchraně dalších životů.“ Opravdu řekla: OZNAČENÍ LIDÉ.

OZNAČENÍ LIDÉ !!

V tomto videu najděte čas 1:11:50 a uslyšíte, jak reportérka mluvčí Psaki pokládá otázku. Uvidíte a uslyšíte na vlastní oči a uši jak to Psaki řekne. Nikdo ve výslovnosti neudělá takovou chybu. Nikdo nenahrazuje slovo „označený“ slovem „více.“ (slovo „marked“ slovem „more“)

Přesně to, co tisková tajemnice Bílého domu řekla jsou: „Označení lidé.“ Nenechte se oklamat. Nyní znáte pravdu. Slyšeli jste to z jejich vlastních úst. Očkovaní lidé jsou „označení lidé.“ Jaká jiná značka, než znamení šelmy, by to mohla být? Jakmile to uslyšíte na vlastní uši a úplně vás to odrovná, nejste sami. Když jsem to slyšel já, byl jsem úplně ohromen,. Je to jasné jako facka. „Označení lidé.“ Spousta z vás mi řekla, že žijeme v posledních dnech. Bylo pro mě těžké tomu uvěřit, ale potom, podle mě to tak vypadá. Co dále vidím je, že je naše vláda vedena jménem samotného Satana.

Ne, díky, nechci.

Přeložila adri | Zdroj: BIN

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
77 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře