Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

Budoucnost bude skvělá. Jak to vidím nejen já, ale i náš stálý čtenář. S pravdou se musí nyní ven

Dovolím si zveřejnit článek zaslaný tomovi. Přišel mi pod ruku při přebírání pošty. Vzpomeňte si na replikátory ve filmu matrix. carsten

Jak to vidím já (27.3.2020)

1) Replikátory

Takže kde začít?

Celá věc začala při jedné poznámce Drake Baileyho ve video nahrávce, co dělá v USA rádio spolu s Gail Ross. A totiž, že řekl, „představte si, že budou tak veliké replikátory, ve kterých se jedním tlačítkem budou vyrábět z kosmické energie osobní létající talíře (chcete-li UFO, USO, Sféry)“…. hmmm….

Pak teprve mi došel dosah GESARY a NESARY (TRUMPSARY).

A všechno co s tím přijde.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Všichni co chodí na FB stránky (Kent Dunn Group, TVOŘIT A CHRÁNIT – CZ/SK, NESARA/GESARA and TRANSFORMATION NEWS atd.), nebo poslouchají Correy Goode, David Wilcocka na YOUTUBE, zajímají se o The EVENT 2020 (událost), tak buď vědí, co GESARA je (a znají její historii a jednotlivé body), anebo alespoň o ní slyšeli. V jednom z bodů zveřejněných v GESAŘE, je zmínka o „REPLIKÁTORECH“ a „Holographic Regenerating Med Beds“.

A teď k tomu, proč nemůžu spát, aneb jak to vidím já.

Nemůžu spát proto, že toto zařízení změní všechno na této planetě (chcete-li létající raketě – UFO).

Mluví se o tom, že každá domácnost bude mít své replikátory, i každá samostatně žijící bytost, prostě všichni.

Hlavní důvod je zajistit dostatek jídla, potravin a vody pro všechny bez ohledu na rasu, barvu kůže, či víru.

Představte si, že zpočátku, nám dodají na naší loď – planetu, jen jeden menší typ REPLIKÁTORU (třeba v miliónech kusů). Pak další typ, větší o velikosti šatní skříně (chcete-li o velikosti dvoudveřové ledničky o obsahu 700l) a jako poslední bude typ o velikosti dvoupatrového RD (tento už ale nedostanou všichni, ale třeba bude jeden na malou vesnici, 10 na menší města atd.). Další typy si už vyrobíme sami.

Dále si představte, že v tom největším replikátoru se budou replikovat (z počátku) ty střední replikátory a v těch středních replikátorech se budou replikovat ty malé – osobní replikátory. Už vám to dochází?

Nebudou zapotřebí žádné zapáchající, nevzhledné přírodu zabírající fabriky, továrny a montovny. Nebude ničeno životní prostředí, ovzduší a voda. Když si uvědomíte například současný stav ohledně výroby ledniček. Na celém světě existuje desítky výrobců různých typů ledniček a různých značek. Je mi jasné, že díky globalizaci požívají zřejmě stejné kompresory a skoro stejné řídící obvody – elektroniku. Rozdíly jsou jenom v odlišném tvaru, barvě a funkcí. Ale pořád jsou to stovky a tisíce továren po celém světě vyrábějící výrobek se stejnou funkcí, jen s jinou nálepkou. Montáž, lakovna, sklady, vývoj, spousty hal a betonových ploch. Neskutečná zátěž pro ekologii.

 

[wp_ad_camp_2]

 

V čem bude ten rozdíl? Takže si představte, že se továrna přetransformuje na vývojové oddělení, které vyvine několik plně funkčních, odzkoušených, schválených typů osobních (rodinných) replikátorů. Ty se rozdají lidem. A tito si budou chtít zajistit jídlo pro svou rodinu na nedělní oběd. Na displeji si vyberou druh polévky, hlavní jídlo, zeleninový, či jiný salát, zákusek, pečivo a nakonec pití. Replikátor jím to v několika málo minutách dodá, čerstvé a vonící.

Už vám to dochází?…. nebude potřeba ledniček ani mrazniček. Vše bude ihned a čerstvé!!! Nic nebude potřeba skladovat, zamrazovat a hromadit.

Už slyším ty hlasy „to mám jíst Amarouny?“. Pokud někdo pronese tuhle poznámku, pak vůbec nepochopil náš holografický dosavadní život a svět „fotonů“.

Jak si představuji výrobu jídla na replikátorech. Představte si, že nějaká rada starších povolá z celého světa ty nejlepší kuchaře, ale třeba i amatérské kuchaře, kteří budou pracovat podle receptů starých babiček. Zadá jim úkol připravit například kuřecí přírodní řízek s patřičnou přílohou. A teď by měli zpozornět vegetariáni, vegani a jiní ochránci zvířat!! Tito dostanou k dispozici veškeré originální suroviny pro přípravu těchto pokrmů. Samozřejmě předpokládám žádné GMO suroviny.

Například se jednorázově zabije 100 kuřat krmených zdravou výživou, bez jakýchkoliv léků a ve volných výbězích. Veterináři a chemici zkontrolují všechny suroviny na nezávadnost. Kuchaři zhotoví dle svého uvážení a zkušeností například 100 druhů těchto pokrmů. Po zkontrolování hygienou, výživovým poradcem atd. se tyto pokrmy schválí a ještě čerstvé, teplé a vonící se vloží do Kvantového Skeneru. Tento uloží do paměti tento pokrm se všemi zjištěnými informacemi (vůně, fyzický a estetický vzhled, chutě, konzistence, prostě všechny informace zjistitelné současnými snímacími prvky). A tyto schválené informace se rozešlou po celém světě po NETU pomocí kvantového počítače do paměti malého kvantového počítače v osobním REPLIKÁTORU.

Každý pak přijde k Replikátoru a vybere si z nabídky podle chuti a vzhledu požadované jídlo a osobní replikátor mu jídlo vydá v úplně stejném stavu, v jakém se pokrm naskenoval. Absolutně stejné, jen si ještě může nastavit dobu, teplotu, množství, jiný typ salátu, jiný typ vína, jiný typ koření, anebo ostřejší omáčku.

Představte si, že se najednou v čase oběda vytiskne 10mil. těchto jídel po celém světě. Jen s pomocí Replikátoru, trochu elektřiny ale hlavně z fotonů, nekonečné energie vesmíru. Nezabije se žádné další kuře (kromě těch, pro výrobu prototypu jídla), nemusí se pěstovat okurky (ale můžou), rajčata, víno, nemusí se vyrábět kečupy.

Dále se nebudou muset používat žádná „Éčka“ do potravin a příloh, protože bude vše ihned a čerstvé.

Už vám to dochází?

Samozřejmě ti co budou chtít (a mohou) si na zahrádce vypěstovat své rajčata, nebo okurky si je mohou dále pěstovat. Zajdou si do garáže, kde jim skříňový replikátor vytiskne motyku či lopatu a můžou jít fyzicky makat. Jenže jsou lidé, kteří žijí ve městech v panelácích a tito pak vezmou za vděk jídlem z aplikátorů.

A tak můžeme vzít jeden druh potraviny, jídla, přílohy, a pití, všechny je naskenovat, a všichni budou mít jídla po celém světě dost. Už nebudou muset být války o vodu a suroviny, protože všeho bude dostatek.

Takže to bylo k jídlu a potravinám. Ostatní je analogie.

Vzhledem k tomu, že se budou jíst zdravé potraviny bez chemikálií (hnojiv) a „Éček“ nebude zapotřebí „léků“ a tudíž farmaceutický průmysl se bude moci zredukovat na minimum. Maximálně mohou vyvíjet potravinové doplňky. Vlastní výrobu obstarají osobní replikátory v lékárnách. Potřebuješ Zinek, tak si ho vytiskni atd.

Například Bang Olufssen vyvine několik typů HIFI reproduktorů a naskenují je. Domácí skříňové replikátory vám je vytisknou. Nebude muset být žádná fabrika na výrobu 10 miliard těchto reproduktorů, protože se vytisknou. Ostatní elektronika se bude vyrábět stejným způsobem.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Odpadnou fabriky na výrobu automobilů a letadel (škodících životnímu prostředí), ale několik světových výrobců ve svých vývojových kancelářích (a může jich být kolik chceme) vyvinou létající prostředky (UFA chcete li), které se budou vznášet pomocí antigravitace těsně nad zemi anebo budou moci létat do kosmu. Ty to létající prostředky budou zapotřebí, protože si myslím, že většina lidí se nebude umět přemísťovat z bodu A do bodu B pomoci teleportace.

Odpadnou fabriky na jejich výrobu, kromě těch na výrobu prvního, plně funkčního, bezpečného a schváleného prototypu. Všechny dálnice a všechny typy cest se budou moci upravit a předělat na stezky pro chodce, kolečkové brusle, kola atd. Už nebudou muset být tak drahé, protože po nich nebude nic těžkého jezdit. Vlastně odpadne veškerá přeprava jakéhokoliv materiálu. Ten se zreplikuje přímo na místě, anebo se přepraví na místo pomocí zásobovacího antigravitačního prostředku (UFO).

Kromě toho odpadnou všechny ty ekologicky a energeticky náročné lakovny a svařovny. Všechny dopravní zařízením přepravu čehokoli mohou být vyrobeny z rozložitelných materiálů.

Ohledně oblečení je to zase to samé. Na replikátoru si vyberete kalhoty či šaty od nějakého vámi preferovaného módního tvůrce, zvolíte si velikost, množství a vytisknete ve skříňovém replikátoru. Odpadnou fabriky na šití těchto oděvů a nebudou zneužívaní lidé (nebo děti), jako levná pracovní síla. To samé například boty. Designér navrhne obuv z kůže (hověziny) a první prototyp se vyrobí z originální kůže (ušetří se životy miliónů krav a kožešinových zvířat). Vy si vyberete velikost a barvu a vytisknete.

Díky replikátorům odpadnou například ty strašné, ekologicky závadné barvírny látek v Indii. Nehledě na to, že místní lidé nebudou muset strkat nohy nebo ruce bez ochranných pomůcek do těchto zdraví škodlivých lázní.

Pokud si bude chtít někdo ušít šaty dle svého návrhu, tak si vytiskne potřebnou látku, šicí stroj, nitě a jiné věci potřebné pro svůj záměr a nemusí nic kupovat.

A můžete tvořit.

A takto by to mělo být, a bude se vším.

Vůbec to neznamená, že na světě bude nějaká uniformita. To záleží jen a jen na designérech v nových fabrikách na prototypování čehokoli.

Takhle se ale zachrání a ušetří miliardy zvířat, chovaných na jídlo, na suroviny, na léky atd. Nebudou muset být války o území se surovinami. Zruší se těžba ropy a plynu. Není zapotřebí na pohánění čehokoliv. Maziva pro stroje a zařízení vyráběné z ropy se zreplikují, bude jenom vývoj těchto maziv. Zrušíme chemické fabriky na paliva jako je benzín a nafta a maziva.

Tímto se nebude zbytečně zatěžovat příroda a během několika málo let může být naše planeta krásným a zdravým místem.

Proto se rapidně zlepší zdraví a duševní stav všech obyvatel.

 

[wp_ad_camp_2]

2)

Co s volným časem?

Samozřejmě, že zavedení replikátorů všech typů zapříčiní zrušení miliónů nepotřebných pracovních míst.

Finance a sociální zabezpečení pro lidi řeší samotná NESARA a GESARA. Včetně všech práv a povinností občanů této planety. Kde se na to vezmou prašule řeší GESARA.

Tak toho se vůbec nebojím, že lidé nebudou najednou vědět co s volným časem.

V prvé řadě se budeme léčit a opravovat svá těla a mysl. Všichni bez rozdílu, ať už si to myslí nebo ne, jsme za posledních několik desetiletí utrpěli díky dosavadnímu systému a životnímu stylu různá příkoří. Ať už svojí vlastní chybou anebo díky systému. Žily jsme ve stresu a spěchu, nedostatku pochopení, ocenění a lásky. A z toho máme spoustu psychosomatických nemocí. Takže v první řadě nasadíme relax a pohodu.

Za pomoci antigravitačních létajících prostředků (ať už osobních anebo hromadných) se přeneseme na jakékoli místo na naší krásné planetě (pláže, hory, řeky atd.), a budeme si užívat svobody a klid.

Ti aktivnější se mohou přenést na místa, které chtěli vždycky vidět, ale z finančních a jiných důvodů se tam nedostali. Například návštěva muzeí (ve kterých bude zveřejněna skutečná historie naší země a původ lidstva), galérií po celém světě. Návštěva koncertů po celém světě atd.

Ti co se budou cítit, že jsou v „poho“, tak využijí možnosti si zaletět na kterékoli místo v blízkém vesmíru, a na vlastní oči se podívat na archeologické památky, které nám tam zanechali předchozí obyvatelé. Mars, Měsíc, Jupiter, atd.

Až se lidé poléčí a nabaží památek, můžou se vzdělávat v jakémkoli oboru, a jak dlouho budou chtít.

Čas je nebude tlačit. Také se budou moci věnovat svým koníčkům a zájmům. Tanci, sportu, malování, hudbě, mohou tvořit cokoli, šití, zahradničení, pěstování květin, rostlin, mohou se věnovat svým milovaným zvířátkům atd.

Bývalí „workoholici“ můžou pracovat ve vývoji nových věcí, mohou pracovat ve službách, zdravotnictví, ve výchově dětí atd.

Jen výrobu průmyslového a spotřebního zboží, oděvů a potravin převezmou replikátory. Ale i tam se ještě úplně bez logistiky a pomocí lidí neobejdou.

 

3)

Holographic Regenerating Med Beds (lékařské lůžka) a Free Energy

Od jistých zasvěcených (znalých) lidí (bytostí) jsem zaslechl, že tato zdravotní zařízení jsou velice drahá a zatím málo dostupná celé lidské populaci. Nechápu proč? Další jistý zasvěcenec řekl, že se vyrobí ty velké replikátory na tisk malých osobních antigravitačních strojů. Takže nevidím problém vyrobit první drahé prototypy tzv. lékařských postelí „Med Bed“ a ty další, ve stovkách kusů zreplikovat (zkopírovat). I když věřím, že jsou již dávno vyvinuté a používané.

Dále jsem slyšel, že jsou již hotové, funkční free energy generátory pro rodinné domy či malé fabriky. Dáme je do replikátorů a můžeme je tisknout v miliónech. Pokud někdo říká, že to nejde, tak lže a chce se na tom napakovat.

Chápu, že je třeba lidi vychovat aby replikátory a free energy nezneužívali. Vím, že v replikátorech jsou pojistky proti výrobě jedů, zbraní, a dalších věcí zneužitelných proti ostatním lidem.

Věřím, že se dá zabránit i zneužití zařízení na výrobu volné energie.

Byl jsem svědkem diskuse, kde jsme se vyjadřovali ke zneužití replikátorů. Například si někdo bude chtít vytisknout zlaté mince či šperky v ceně několika miliónů. Může, ale pak nevím, k čemu mu to bude. Můžou si tisknout i deset antigravitačních dopravních prostředků. Můžou. Ale k čemu jim to bude? Bude se chlubit sousedovi, že má zelené, modré, zlaté UFO? Jenže soused si to samé může vytisknout také. I ty šperky, a třeba o tři tuny více. Stejně se toho nenají. Takže po čase to lidi přestane bavit a vrátí se ke skutečným tvořivým činnostem a zálibám. Nehledě na to, že si myslím, že povědomí lidí bude na jiné úrovni. Měřítka hodnot se úplně změní.

Nechtěl jsem zde dělat nějaký odborný rozbor (neb nejsem odborník), jen jsem se zamyslel nad rozsahem a dosahem zákonů GESARA a NESARA. Já osobně to vidím vše dobré ….. .

[wp_ad_camp_2]

4)

Myslím si, že nám současná krize s Koronavirem přináší i skvělou příležitost na celosvětové změny.

Vlády některých zemí zavírají doma lidi, ale také mnohé fabriky. Malé ale i velké. Některé se předělávají ze současné výroby na novou výrobu věcí, potřebných pro zvládnuti zdravotní krize.

Takže je tu možnost a čas předělat například fabriky na auta, letadla na výrobce antigravitačních prostředků, pro přepravu osob, všeho možného materiálu, anebo zboží. Lidé, kteří jsou teď doma, se mohou pak po skončení krize na této přeměně podílet. Jim to vadit nebude, že se změní sortiment výroby jejich fabriky. Oni potřebují peníze pro svou rodinu na jídlo a jiné potřeby. Ti, co se nebudou moci, anebo, se nebudou chtít zapojit, dostanou podporu ze strany státu.

 

5)

Také sleduji s jakou lehkostí ministryně financí a šéf naší národní banky nyní rozdávají stovky miliard na podporu lidu v těžkých dobách. Předtím se handrkovali o nějakých 40 nebo 50 miliard a najednou 350 až 400 miliard? Není náhodou za tím GESARA? A nebo, peníze pro NWO (podle toho, za koho kopou Babiš se Schillerovou….)

Uvítám i vaše osobní postřehy, jak to vidíte vy.

„Není malých rokenrolí,“ zpívali Tata Bojs a toto je pravda o naši „roli“ (každého jednoho) v současném světě.

Vladimír Indruch

Děkujeme za mejlíka a článek.

Vložil carsten

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
344 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře