Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Do obchodu s adrenochromem jsou zřejmě zapojeny i nemocnice v Německu!

Jedná se o překlad hlavních dat z videa.

VIDEO ZDE

Toto je druhá část o adrenochromu. Jedná se zde o adrenochrom, o jeho produkci. Ráda bych se zde zabývala dalšími dokumenty, které jsou ve spojitosti s Německem, Anglií s kontakty v Číně. Je to jeden z těch dokumentů, které byly na USB disku, která unikl.

Jsou to nemocnice v Německu, identifikační číslo kliniky, jména nemocnic, univerzit, univerzitních klinik, nemocnic v Tübingen, Mannheim, Baden, Weingarten, Ulm, to jsou všechno města v Německu. Zde je uvedená specifická osoba, je pohlaví ženského, 8 let, krevní skupina, dodána v roce 2017 a cena. Vypadá to, že oběti jsou propojeny s nemocnicemi. Je to velmi znepokojivé.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tento další seznam, je tajný seznam z Německa, důvěrný seznam z Německa. Nevím, co znamená toto označení, toto je první strana z celkem 40 stran. Tento seznam je velmi aktuální, byl vytištěn 5.9.2020. Identifikační číslo v této kolonce, oddělení, poštovní směrovací číslo a město, organizace, tady si nejsem jistá, co přesně znamenají, dále přihlašovací jméno a kontaktní informace, pravděpodobně se zde jedná o telefonní čísla, ale to si také nejsem zcela jistá a datum, od kdy je kontakt zaměstnán. Myslím, že se zde jedná o nemocnici a ta začala v roce 2009.

Je zde také jedna, která začala už v roce 1997. Toto jsou tedy kontaktní informace klíčových osob, pravděpodobně. Zde je velké množství dokumentů, sami vidíte, kolik jich je. Jsou to samé seznamy. Toto je také nějaký typ dokumentu, který je od firmy CYM Deutschland GmbH, dceřiná společnost CYM Cooperation. Můžeme vycházet z toho, že to je oficiálně registrovaná firma. Hledala jsem v německém obchodním rejstříku registraci této společnosti a našla jsem, že se tato firma objevuje ve více městech. CYM Mainz, CYM Bremen, CYM Handel v Bremen, v dalším dokumentu najdeme P.O. Box v Berlíně, jedna z poboček se nachází na adrese Bahnhofsplatz 1 v Mainzi. Bahnhofplatz 1 v Mainzi by vlastně mělo být nádraží. Nejsem si jistá, zda se zde nad nádražím nacházejí nějaké kanceláře, ale samozřejmě to může být i falešná adresa, jen aby v seznamu byla nějaká adresa zapsána.

Tento dokument se vztahuje k jihozápadnímu Německu, je to medicínská organizace, toto se opět vztahuje k informacím o krevní skupině a zda se jedná o dívku nebo chlapce. Zde začali se zápisy v roce 2007, počáteční roky jsou ještě prázdné. S dětmi zde začali v roce 2017, zde jsou zapsány peníze, které byly zapojeny. Není mi z toho jasné, zda ty peníze museli zaplatit nebo je dostali, ale jedná se o statisíce euro každé organizaci, nemocnice, medicínská centra, kliniky… A opět, spisy, spisy a spisy… Můžete si to sami prověřit, na konci videa bude vložen odkaz. Je to ale opravdu šokující, ten objem, jaký to obsahuje.

Jedná se zde o miliony euro, je to velká firma, obrovský obchod.

Zde je druhý dopis od Steffi. Myslím si, že Steffi je přezdívka. To, co píše si pak můžete sami pročíst. Zde jsou další výtisky s nějakými kódy v sektoru biofarmaceutických výrobků, další kódy a regiony v Anglii, kódy a popisy kódů, jsou to kódy, které popisují tento obchod. Myslím si, že tyto kódy byly uloženy na disku proto, aby „vyprávěly“ tento příběh. Nemyslím si, že by to uniklo nedopatřením, myslím, že to uniklo cíleně někomu, kdo to chtěl odhalit a rozhodl se to udělat tímto způsobem.

Zde je velice zajímavá věc, je to objednávka u Kühne + Nagel, to je doručovací firma jako je FedEx, DHL apod. Bylo to odesláno z P.O. Boxu v Mnichově, od CYM Deutschland GmbH, P.O. Box 18288a do 10999 Berlin. A toto je velice zajímavé, bylo to posláno na ministerstvo zdravotnictví do Londýna. Proč objednává ministerstvo zdravotnictví adrenochrom? Je to chlazený balíček, je zde napsáno neotevírat zaměstnanci, neodpojovat baterii, obsahuje biologické produkty a za všech okolností skladovat v chladu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zde jsou ještě další seznamy s identifikačními kódy, se jmény, čísly jednotek a dalšími kódy, kterým opět nerozumím. Ale to jsou výrobky, systémy pro odvětrávání těla, ochranné prostředky pro tělo, zvláštní výrobky, další kódy. Pokaždé, když jsem procházela tyto kódy, narazila jsem na odkazy Wikileaks. Všechny tyto kódy nalezneme v aktech Wikileaks, odkazují na zásilky vojenských jednotek, takže vojenské zásilky. Toto vše se opět týká vojenských instalací pro vojenské tábory.

Zde jsou vyjmenovány všechny produkty pro ochranu těla při podzemních aktivitách. Nejsem si úplně jistá, proč bylo i toto zahrnuto mezi data, která se vztahují k adrenochromu. Ochranné prostředky, lékařské brašny, kamery,… to je opravdu velice podivné. Toto jsou vytištěné seznamy, které byly také na USB disku, a všechny se odkazují na čínskou webovou stránku, kde kliknete na výrobek a dovede vás to na podstránku. Tato stránka odkazuje na plazmovou lampu, nevím, z jakého důvodu to tady je, ale je to hrůzostrašné. Dále jsou zde uvedeny dezinfekční prostředky na ruce, nemám tušení, proč je to zde také přidáno.

Zdá se, že je za tím příběh, který jsem stále ještě nepochopila. Nevím. Je zde spousta stránek, které nedávají vůbec žádný smysl. Zde se prodávají pytle na mrtvoly. Nevím, kdo si tyto pytle objednává. Všechno je na stránkách Made in China.

Toto je teď také velice zajímavé, tento speciální produkt se vztahuje k takzvanému „Carbazochromu,“ což zastavuje krvácení z otevřených ran. Myslím, že je to vedlejší produkt při získávání adrenochromu, je to jedna ze součástí adrenochromu. A pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na milou slečnu Cherri Feng. Made in China prodává samozřejmě také adrenochrom ve formě prášku. A opět množství dezinfekčních prostředků, něco musí za tím být, ale nevím co.

Toto je poslední dokument, který zde chci vyzdvihnout. Je pro mě nejděsivější. Je to lovecký kalendář firmy CYM na rok 2021. Vztahuje se to k dětem, které pravděpodobně zmizí v dohledné době. Existuje několik takových, které přežily lov lidí. Podávají svědectví o takovýchto večírcích lovů lidí. Jsou zde loveny děti, jako forma legrace nebo zábavy. Poprvé jsem o něčem takovém slyšela v případu z Belgie. Lovci dětí je chytají pro královské elity. Bavili se o tom dva Holanďané. Tyto párty lovení dětí se konají v Americe, v Holandsku, Belgii, jsou zde zapojeny královské rodiny, top politici a další! Toto je seznam všech akcí lovů dětí v USA. Seznam je rozdělen podle států, měsíců, až do léta příštího roku. To je opět obrovské, 10 stran, to je jednoduše jenom nemoc… Dalších 15 stran, 600 dětí, ne, 600 plánovaných večírků lovů dětí, které se mají uskutečnit v tomto roce.

Railly Chost, 12 let, krevní skupina, myslím, že je z Aljašky, kemp, kde má být držen, tento chlapec má být loven 21.4.2021 atd., atd.

Zde jsou velmi malé děti, 7 let, 6 let, tyto lovecké společnosti mají rádi různorodost. Používají se k tomu i děti, které už nejsou využitelné pro adrenochromový průmysl a tímto způsobem se odstraňují. A tak to jde stále dál a dál a dál….

Je jedno, jak je to otřesné, musíme to vynést na světlo, protože jen tak to můžeme zastavit.

Pro tadesco přeložila marki

Ukázka dokumentů z videa: (plná velikost ZDE)

Vidíme, že adren. se dělí do několika skupin dle kvality a od toho se odvíjí jeho cena. Připomíná mi to ratingy bank a států, např. A++, A, B- atd. 

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
13 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře